میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 دسامبر 2014 ساعت 12:27 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 995 بازدید

برنامه های هفته سوادآموزی در لارستان تشریح شد

برنامه های هفته سوادآموزی در لارستان تشریح شد

روابط عمومي اداره آموزش و پرورش لارستان: کمیته سوادآموزی شهرستان لارستان با حضور نمایندگان فرمانداری ویژه و امام جمعه لارستان و سایر اعضا جهت برنامه ریزی برای بزرگداشت هفته سواد آموزی در محل آموزش و پرورش لارستان تشکیل جلسه داد و آخرین اقدامات و دست آوردهای مربوط به حوزه سوادآموزی و برنامه های گرامی داشت این هفته توسط رئیس اداره سوادآموزی تشریح شد.

IMG_3827
به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان دراین نشست ابتدا محمد فیاض پور مدیر آموزش و پرورش لارستان ضمن بيان خیر مقدم به اعضا و تبریک هفته سوادآموزی در سخنانی کوتاه اذعان داشت: با تلاش همکارانمان در دایره سوادآموزی دو سال پیاپی طی سالهای۹۱ و۹۲ در زمینه های مختلف سوادآموزی از جمله جذب و تحت پوشش قرار دادن سوادآموز، اجرای مطلوب برنامه های هفته سوادآموزی، فعالیت گروه بهبود کیفیت سوادآموزی و… رتبه نخست استان راکسب نموده ایم.
محمد پور داوود رئیس اداره سوادآموزی نیز در سخنانی اقدامات حوزه سوادآموزی را تشریح نمود و اعلام داشت: در سال۹۳ توانسته ایم۵۰۰ نفر سوادآموز در دوره سوادآموزی، ۲۳۵نفر در دوره انتقال و۳۰۶ نفر در دوره تحکیم تحت پوشش قرار دهیم که از این حیث نیز در جایگاه برتر استان قرار داریم. وی همچنین به برنامه های هفته سوادآموزی امسال اشاره نمود: زیارت وگلباران قبور مطهر شهدا، دیدار با امام جمعه، فرماندار، خانواده های شهدا وجانبازان، قدردانی از چهره های موفق سوادآموزی، مدیران فعال در امر سوادآموزی، آموزش دهندگان موفق، اجرای مسابقات خاطره نویسی وانشاء نویسی با موضوع سوادآموزی، برپایی نمایشگاه سوادآموزی، انجام مسابقات ورزشی وپیاده روی همکاران ومسئولان به همین مناسبت و… از جمله برنامه هایی است که در این هفته اجرا می شوند.

IMG_3830
لازم به ذکراست درششم دیماه ۱۳۵۹به فرمان امام خمینی نهضت سوادآموزی با رسالت ریشه کنی بی سوادی تاسیس گردید وهمه ساله از ۶ تا۱۲ دیماه به عنوان هفته سوادآموزی برنامه هایی در این خصوص اجرا می گردد. نهضت سوادآموزی از سال ۹۰ در آموزش و پرورش ادغام شد و این نهاد در برخی شهرستان های مهم از جمله لارستان به عنوان یک اداره با چارت سازمانی خود در دل آموزش و پرورش همچنان مشغول به خدمت می باشد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان