میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 فوریه 2020 ساعت 10:09 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 23 دیدگاه 733 بازدید

بروجردی:‌ نامزد انتخاباتی مومن در فضای مجازی مطلب ناروا درج نمی کند/ از نظر سببی و نسبی به بیت آیت الله آیت اللهی تعلق دارم

بروجردی:‌ نامزد انتخاباتی مومن در فضای مجازی مطلب ناروا درج نمی کند/ از نظر سببی و نسبی به بیت آیت الله آیت اللهی تعلق دارم

به گزارش «آفتاب لارستان»، علاالدین بروجردی ظهر امروز ۲۴ بهمن در مسجد جامع لار اظهار کرد: در آستانه ی مرحله دیگری از تعیین سرنوشت مان به عنوان ملت بزرگ ایران هستیم و بنابر آیه قرآن خداوند هیچ تغییر و تحولی را در هیچ ملت و قومی ایجاد نمی کند مگر آن که خود آن ها به این تغییر اقدام کنند و انتخابات یکی از این فرازهای تغییر در سرنوشت ملت است.

حضوری دشمن شکن پای صندوق های رای داشته باشیم

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه امروز نخستین روز تبلیغات آزاد است و روز جمعه آینده نیز همگی به پای صندوق های رای خواهیم رفت، اولین و مهم ترین نکته این است که حضوری دشمن شکن در پای صندوق های رای داشته باشیم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: بسیاری از دشمنان انقلاب اسلامی از آمریکا گرفته تا انگلیس و رژیم صهیونیستی در مجموعه تبلیغات شان تلاش می کنند که ملت را دلسرد کنند اما در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن که امسال علاوه بر بیعت با مقام معظم رهبری، بیعت با خون پاک شهید سرافراز سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز بود میانگین کل کشور دو و نیم برابر بیش از سال های قبل شد و این نشان دهنده ی این واقعیت است که ملت، ملتی زنده، انقلابی و همیشه در صحنه است.

یک نامزد انتخاباتی مومن، در فضای مجازی برای اینکه رقیب را شکست دهد مطالب ناروا درج نمی کند

بروجردی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری تعدادی از اصول را برای کسانی که خود را در معرض رای مردم قرار می دهند اعلام کرده اند گفت: نخستین ویژگی برای هر نامزد انتخاباتی این است که «مومن» باشد، نظام ما نظامی اسلامی است و پشتوانه ی آن خون پاک ده ها هزار شهید است، عالم هم محضر خداست؛ بنابراین، این اصل را که مطابق قانون اساسی باید قبول داشته باشیم قبول داریم و مشروعیت نظام از مقام معظم رهبری به عنوان عمود خیمه انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: مومن کسی است که افترا نمی بندد، دروغ نمی گوید و در فضای مجازی برای اینکه رقیب را شکست دهد مطالب ناروا درج نمی کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: سخنان مقام معظم رهبری، مبنایی قرآنی دارد؛ صراط مستقیم الهی راستگویی، تهمت نزدن و دروغ نگفتن است.

نماینده آینده باید کارآمد و توانمند باشد

علاالدین بروجردی تصریح کرد: ویژگی دومی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید کردند این است که فرد «کارآمد» باشد و توانمندی انجام بار سنگین مسئولیت را داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که در این آزمون که یک رقابت است پیروز می شوند، باید بار سنگین مسئولیت دنیوی و اخروی را بر دوش بکشند، دنیا که می گذرد اما در آخرت که صحرای محشر است باید پاسخگوی همه افرادی باشد که این شخص به عنوان نماینده ی آن ها در خانه ملت حضور پیدا می کند.

از نظر سببی و نسبی به بیت آیت الله آیت اللهی تعلق دارم

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اظهار کرد: به عنوان یک تکلیف از این نظر که جدمان حضرت آیت الله سید عبدالحسین لاری و سید علی اصغر لاری و همچنین حضرت آیت الله العظمی سید عبدالعلی آیت اللهی و به لحاظ سببی از این نظر که داماد حضرت آقا هستم و مرحومه بی بی خاله ما بودند و هم به لحاظ نسبی متعلق به این بیت هستیم.

اهل سنت شیفته آقای آیت اللهی هستند

بروجردی اضافه کرد: این بیت هم بیت یک شخص یا یک عالم نیست بلکه بیت همه ی مردم لار است و وقتی به مناطقی که برادران اهل سنت در آنجا هستند می رویم با کمال تعجب می بینیم که آن ها بیش از برادران و خواهران شیعه با هزاران خاطره و عشقی از حضرت آقا صحبت می کنند که این یک موفقیت است.

علاقه ویژه رهبری به آیت الله آیت اللهی

وی تصریح کرد: اینکه مقام معظم رهبری در سخنرانی تاریخی شان به لار این وحدت را تمجید و تحسین کردند به خاطر عظمت این کار مهم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: زمانی که حضرت آقا به لار آمدند و من نیز در فرودگاه بودم ایشان فرمودند: «من فقط به گل روی آقای آیت اللهی به اینجا آمده ام.» سپس، به من گفتند که شما آقای آیت اللهی را به منزل ببرید و من برای دیدن ایشان به خانه شان خواهم آمد که این موضوع، بزرگواری و عشق ایشان را نسبت به این مرد بزرگ نشان می دهد.

علاالدین بروجردی تصریح کرد: یک روز در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران در کنار آقای آیت اللهی بودم و مقام معظم رهبری برای عیادت از ایشان آمدند. علی رغم اینکه دستگاه های زیادی به آقای آیت اللهی وصل بود اما ایشان دستگاه ها را کشیدند و کنار گذاشتند و گفتند که وظیفه ی شرعی من است که به استقبال ایشان بروم.

ارادت و عشق آیت الله آیت اللهی به ولایت و رهبری

وی افزود: ارادت و عشق به ولایت اینگونه است، با وجود جایگاه رفیع، فیلسوف بودن و انقلابی بودن ایشان باز هم اینگونه در برابر رهبر خود رفتار کردند.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اظهار کرد: بسیاری از جوانان و نسل جوان نمی دانند که این مرد بزرگ در ۱۵ خرداد دهه ۴۰ که اوج خفقان و جنایات رژیم شاهنشاهی بود آن قصیده ی بلند بالای فوق انقلابی را با شجاعت و شهامت سرودند که «ای افسرا بزن سر سلطان را/ رنگین نمای کاخ گلستان را».

ضرورت حفظ وحدت و خدمت به مردم

بروجردی تصریح کرد: چنین شخصیت هایی، ارزش ها و ذخیره های ماست. امروز این امانت در اختیار ما قرار دارد؛ هم باید بکوشیم این وحدت را حفظ کنیم و هم اینکه در مقابل مردم متدین و شهید داده لارستان خدمت کنیم.

بازدیدهایی با طعم اقتصادی

وی خاطرنشان کرد: در این مدت کوتاه که از چند شهرک صنعتی بازدید کردیم تقریبا واحد فعال جدی ندیدیم، از کارخانه ی سیمان هم که بازدید کردیم متوجه شدیم تعداد زیادی از ماشین آلات روی زمین رها شده است و وقتی از مدیرعامل علت آن را پرسیدم گفت که نزدیک به هشت سال است که این شرایط وجود دارد و وقتی در مورد ارزش آن ها پرسیدم گفتند ارزششان ۴۰۰ میلیارد تومان است و دلیلی که باعث به وجود آمدن چنین مشکلی شده بود به خاطر این بود که به آن ها گاز نمی دادند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: مدیرعامل می گفت پنج شش سال است که ۸۰۰ میلیون تومان واریز کرده ایم اما گاز وصل نشده است. همان جا به مهندس تربتی رئیس گاز کل کشور زنگ زدم و علت را پرسیدم و ایشان گفتند با بررسی هایی که صورت گرفته حرف شما درست است و در این زمینه کوتاهی هایی صورت گرفته است و ما در عرض کمتر از ۱۰ ماه این ۳۰ کیلومتر را وصل می کنیم و گاز وصل می شود.

علاالدین بروجردی اظهار کرد: سوال کردم که راه اندازی طرح توسعه چقدر اشتغال ایجاد می کند، پاسخ دادند ۳۰۰ نفر. می دانید که این ۳۰۰ نفر یعنی ۳۰۰ خانواده و این کار باعث می شود ۳۰۰ چرخ اقتصادی خانواده ها بچرخد و جوان هایی که امروز احساس ناامیدی می کنند نباید این گونه باشد چون کشور فقیر آفریقایی نیستیم بلکه با داشتن بیشترین منابع نفت و گاز دنیا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان هستیم.

ما مسئولان نظام، بدهکار ملتیم

وی تصریح کرد: ما به عنوان مسئولان نظام، طلبکار ملت نیستیم بلکه بدهکار ملتیم چون تمام بار سنگین انقلاب، جنگ، تحریم و مشکلات چهل سال گذشته بر دوش این ملت بوده است، ده ها هزار از بهترین فرزندان خود را تقدیم کرده اند. بنابراین، باید حداکثر خدمت را بکنیم.

باید مالیات را کمتر و اقتصاد را تقویت کنیم تا درآمد مردم بالا برود

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: به وزیر اقتصاد گفته ام اگر دولت نمی تواند نفت را بفروشد و درآمدش کم است نباید این بار سنگین را روی دوش ملت بگذاریم، وقتی چرخه ی اقتصادی قوی نیست وضعیت مغازه دار نیز قوی نیست، وقتی کارخانه تعطیل شده درآمد مردم هم کمتر می شود. بنابراین، باید مالیات را کمتر و اقتصاد را تقویت کنیم تا درآمد مردم بالا برود.


23 نظر

 1. ناشناس گفت:

  7

  2

  بی تقوایی یعنی اینکه عراقی باشی بگی لاری هستم.بی تقوایی یعنی حاضر نباشی به شبهات پیرامون خودت پاسخ بدی.یعنی لیست اموالت مشخص نباشه.یعنی از جلسه قرآن سواستفاده کنی برای تبلیغات.یعنی فردی که درجه سرهنگی داره رو به دروغ سردار باقرزاده اصلی جابزنی تا ازت تعریف دروغ کنه و از حاج قاسم سلیمانی هم مایه بزاری. یعنی حامیانت زمینهای اوقافی رو هاپولی کنن و تو‌خیالت نباشه.یعنی چند تا محافظ داشته باشی که مردم جرات نکنن بهت نزدیک بشن.یعنی نون اصولگرایی بخوری و رئیس ستادت اصلاح طلب تیر باشه و…….

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   دلمان به جعفرپوری خوش باشد که بگوییم لاری است ولی روسای اداراتمان جای هیچ لاری و لارستانی نیست؟ نیروی خدوم فرودگاه که لاری بود و انصافا هم فرودگاه را به جای مناسب خود رسانید برکنار و یک غریبه نشاندیم .رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان غریبه، مدیرکل راه و شهرسازی غریبه و اصلا با لاریها و لارستانیها ضد است و …..

 2. لارستانی گفت:

  2

  1

  لعنت بر کسانی باد که به فکر تخریب و بداخلاقی های انتخاباتی هستند

 3. لار گفت:

  1

  4

  فقط بروجردی

 4. گراش گفت:

  1

  4

  فقط بروجردی

 5. خنج گفت:

  1

  3

  فقط بروجردی

 6. اوزی هستم گفت:

  1

  1

  به احترام بیت ایت الهی واعتبار بروجردی در عرصه کشوری فقط بروجردی دیگران امتحانشان پس دادند

 7. ناشناس گفت:

  1

  1

  فقط بروجردی💐✌🏻💐

 8. عمادشهر گفت:

  1

  1

  فقط بروجردي
  زنده باد دكتر بروجردي

 9. صحراي باغ گفت:

  1

  1

  فقط بروجردي
  زنده باد دكتر بروجردي

 10. ناشناس گفت:

  1

  1

  فقط یوسف محبی،بقیه فقط دنبال پست و مقام اند

 11. عصر بیداری گفت:

  1

  1

  اگر دیدید آتش دشمنان روی نقطه ای متمرکز شده آن نیرو خودی است شهید همت به بروجردی رای می دهیم تا اوز خنج گردش آبادتر شود نه به فرصت سوزان بداخلاق و ریاکار

 12. ناشناس گفت:

  1

  1

  سلام
  نماینده باید بزرگ فکر کند درحالی که دکتر جعفرپور تمام توانش را صرف امور ریز و داخلی نموده در علوم پزشکی لار بدون اجازه اخوی ایشان اب هم نمیخورند شده محل سفارش ایشان در بکار گیری اطرافیان فرزندان دکتر […]، ایرج […]، محمد […]، […]، […] و… شاهدی بر این مدعاست خداوند از سر تقصیرات همه بگذرد

  • ۲۸ سوال از اقا بروجردی گفت:

   3

   0

   اقای بروجردی سلام
   این روزها هرجا سخن از انتخابات شود نام شما هم مطرح میشود. البته خوشخیال نباشید که به طرفداری است . خیر
   خیلی ها از منظر و مرآئی دیگر ، سوالاتی مطرح میکنند .
   مثلا
   اول ، علت عدم حضور از بروجرد ؟
   دوم ، علت عدم حضور از تهران؟
   سوم ، عملکرد بیست ساله در بروجرد؟
   چهارم ، نمره مردم بروجرد به کارنامه شما؟
   پنجم ، دوره قبل با چند در صد از آراء مردم بروجرد و اشترینان به مجلس رفتید؟
   ششم، چرا نتوانستید به ریاست کمسیون امنیت برسید؟
   هفتم ، در قضیه ارتقا گراش ، شما بعنوان رییس کمسیون امنیت از ابتدا در جریان بودید یا خیر؟
   هشتم، اگر در جریان ارتقا گراش بودید برای ارتقا همزمان لار چه کردید؟
   نهم ، اگر در جریان نبودید ، آیا در کمسیون تحت اشرافتان و نحوه روابط با وزارت کشور بعنوان وزارت اصلی مرتبط با کمسیون امنیت ، موفق بوده اید یا خیر؟
   دهم ، پس از اعتراض مردم لار ، شما به درخواست چه کسی و به چه هدفی به لار آمده و نتیجه حضورتان چه بود و چه شد؟
   یازدهم به فرض موفقیت تان ، با توجه به هفتاد ساله شدنتان ، آیا توانایی سرکشی به چهار شهرستان حوزه انتخابیه لار و خنج و گراش و اوز با بیش از ۱۲ بخش و سیزده شهر و یکصد و پنجاه روستا را دارید؟
   دوازدهم ، به فرض کسب آرا ا توجه به عدم ثبت نام دوست و همفکرتان یعنی دکتر علی لاریجانی و عدم حضورش در مجلس آینده ، دقیقا شما در کجای مجلس آینده قرار خواهید گرفت؟
   سیزدهم ، آیا استفاده ابزاری از بیت مرحوم ایت اللهی که همیشه متعلق به همه بود را فقط برای خودتان صحیح میدانید؟
   چهاردهم ، در قضیه امیرمنصور آریا ،[…]. علتش را میفرمایید،؟
   پانزدهم ، به فرض موفقیت ، اطرافیان فعلی شما ، اطرافیان آینده اتان خواهند بود؟
   شانزدهم، به فرض کسب اعتماد ، چند درصد از روستاهای منطقه لارستان بزرگ را رفته و میشناسید؟
   هفدهم ، مدرک دکترای شما از کجا و کی و در چه رشته ای اخذ شده ؟ آیا آزمون تافل را گذرانیده اید؟
   هجدهم ، به خِلآ پس از رحلت ابوالزوجه اتان اشاره کرده اید .مگر قرار بوده چه اتفاق شومی برای اخ الزوجه بیفتد که دست پاچه خود را به لار رسانده اید؟
   جایگاه حجت الاسلام نسابه در منزل ابوالزوجه و بین فرزندان ذکور مرحوم اقا کجاست؟
   نوزدهم ، ظاهرا برای تشکر از حضور مردم روستاها در مراسم ختم مادرعیالتان و بهمین بهانه به روستاها سرکشی ( تبلیغات زودهنگام) میکنید.
   آیا پس از رحلت اقا هم برای تشکر به روستاها رفتید؟
   بیستم ، شما دقیقا اصولگرا یید یا اصلاح طلب؟
   هواداران فعلی شما بجز چند فرد متمول نظیر اقایان راستی و استوار و پاسیار ، از گروه های سیاسی ، دقیقا کدام گروه هستند؟ اصولگرایان یا اصلاح طلبان؟

   بیست و یکم، به امید جذب آرای سنتی و غیر سیاسی ، در […] کاندیداهای جوان لار ، ایا نقشی دارید یا خیر؟

   بیست و دوم ، در این سالها و در زمان حیات اقا ، برای توسعه لارستان چه کردید؟
   مثلا در زمان دکتر کشفی یا زمان مرحوم اقای نخبه ، چه همکاری با آنان داشتید؟ مثلا تا چه اندازه مثل آقای جباری نماینده بستک و بندرلنگه و پارسیان ، بدنبال منافع لارستان یا خدمت به لارستان بوده اید؟
   بیست و سوم ، ظاهرا در رفت و آمد به منازل بعضی از شهروندان لار ، تراول ۵۰ هزار تومان را به بچه ها هدیه میدهید . ضمن تشکر از لطف شما در این وانفسای گرانی ، ممکن است بفرمایید از چه محل این مبالغ تامین میشود؟

   بیست و چهارم ، شما یا مبلغین شما، جنابعالی را مشاور مقام معظم رهبری معرفی میکنند . آیا شما مشاور معظم له هستید یا خیر؟

   بیست و پنجم ، با توجه به اقبال مردم به اصولگرایان در انتخابات آینده ریاست جمهوری و با عنایت به عدم پذیرش شما توسط اصولگرایان تهران برای این انتخابات ،در صورت کسب آرای مردم، به چه امید و ظرفیتی میتوانید در دولت آینده با لابی گری یا روابط صحیح ، برای این منطقه وسیع که دارای چهارشهرستان است بودجه بگیرید؟

   بیست و ششم ، در سفر به جویم و دیدار با ثروتمندان جویمی (خوانین روستای کلون) قول ارتقا جویم به شهرستان با الحاق بنارویه به جویم داده اید.
   بنظرتان چقدر میتوان به رضایت اهالی بنارویه نسبت به پیوستن به جویم امیدوار بود؟

   بیست و هفتم ، در سفرتان به سلطان آباد گراش به ساکنین بیست خانواری شهرک سلطان آباد قول گازکشی داده اید.
   آیا مطلع هستید شهرک سلطان آباد بدون مجوز از شهرداری یا بخشداری یا بنیاد مسکن ساخته شده ؟

   بیست و هشتم ، اگر رای نیاورید تکلیف اعتبار اسم و رسم آقا چه میشود؟ و اگر رای آوردید و نتوانستید انتظارات مردم را برآورده کنید تکلیف بازماندگان اقا با مردم چه خواهد شد؟

 13. ادینه گفت:

  1

  1

  درود بر دکتر بروجردی
  متاسفانه نماینده فعلی اینقدر ضعف داره که به جای ارایه گزارش عملکرد ۸ ساله در حال تخریب رقبا هست
  دکتر جعفرپور با این تخریب کردن ها به جایی نمی رسی

  هر چه تخریب بیشتر باشه مردم آگاه تر میشن

  و درود بر ناشناس که ذره ای از خرابکاری های دکتر جعفرپور رو در دانشکده علوم پزشکی آشکار کرده

  بعله اخوی نماینده فقط و فقط به خاطر حضور ریاست […] دانشکده ( کریمی ) هست که امروز در پست من در آوردی معاونت غذا و دارو حضور داره چه حق و ناحق هایی که در دانشکده توسط […] انجام نشده
  استخدام فرزندان اطرافیان دکتر در دانشکده علوم پزشکی
  فرزند آقای […]
  فرزند آقای […]
  خواهرزاده دکتر […]
  فرزند آقای […]
  و ….

  این ها فقط یه گوشه هست
  قرار دادن افراد نالایق در پست های مدیریتی شهرستان که اولین اون […] است که به خاطر ضعف در مدیریت و ناتوانی در دفاع از حق لارستان باعث شده تا بسیاری از امتیازات از لار گرفته بشه
  هر چند که […] هم یکی دیگه از مدیران نالایق بود که توسط جعفرپور به کار گرفته شد و امروز شده دشمن جعفرپور

 14. ناشناس گفت:

  0

  1

  عزیزان حرفشان همش اینه که بروجردی تو قضیه برجام نقش اساسی داشته که تصویب شده ، پس ضد ولایت هست چون حرف آقا ی خامنه ای رو گوش نکرده ، اگه قضیه به همین سادگی است پس چرا آقای بروجردی در زمان شدت جنگ سوریه به عنوان نماینده از طرف ایران میره و با بشار اسد صحبت میکنه این ولای بودن نیست من نمیدونم شما ها که بهتر از همه میدونید بگید تا ما هم بفهمیم .بعدش هم همه به طور قاطع میدونن که قوی تر از آقای بروجردی تو فارس نداریم چه برسه لارستان حالا که بعد از سالها یک نماینده قوی پیدا شده و خودش هم مشتاق هست که حتی به خاطر نام حضرت آقا هم که شده برای لار و کل لارستان کار کنه دارید همینطور ایراد های بنی اسرائیلی میگیرید

 15. لارستانی گفت:

  0

  0

  اکثریت مردم لارستان توهین به دیگران را در شان و فرهنگ خود نمی دانند هرکسی دارای نقاط قوت و ضعف می باشد مهم این است که کفه قوت سنگی تر از کفه ضعف باشد

 16. محمود گفت:

  1

  1

  با سلام
  آقای بروجردی یه چهره ملی و حتی اسمشم میتونه حق مردم لارستان از مرکز استان بگیره
  آقای بروجردی با تمام وزیران ارتباط نزدیک داره و خیلی راحت میتونه باهاشون ارتباط برقرار کنه
  آقای بروجردی در عزل و نصب مدیران دخالت نمیکنه
  ولی با مدیران ضعیف و ناکارآمد هیچ مصالحه ای نمیکنه؟
  واز مدیران مردمی و قوی دفاع میکنه

 17. ناشناس گفت:

  -1

  2

  فقط یوسف محبی نه جعفرپور نه بروجردی

 18. ناشناس گفت:

  2

  1

  مطمئن باشید این بروجردی هیچ کاری برا لار انجام نمیده چرا زمانی که آیت اللهی زنده بود برا لار کاری نکرد واز برشش استفاده نکرد برای کمک به لار حالا شده لاری الان که اوضاعش پسه

 19. روستایی گفت:

  0

  0

  واسه روستاییهای لار بهتره نماینده غیرلاری باشه.لاریها فقط خودشونو می بینن.حاضر نیستن حتی یه روستایی در حد کارمند وارد یک اداره بشه.نگاهشون به روستاییان بالا به پایینه.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان