میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 ژانویه 2015 ساعت 9:57 ق.ظ سرویس:اجتماعی 2 دیدگاه 1,028 بازدید

بروز نقص فنی در پرواز دبی به لارستان

asemanبروز نقص فنی در پرواز دبی به لارستان

بروز نقص فنی در یک فروند هواپیمای مسافربری ایرانی در دوبی، موجب سرگردانی ۷/۵ ساعته سرنشینان آن به مقصد لارستان استان فارس شد.
به گزارش ایرنا، «عنایت الله انصاری فرد» مدیرکل فرودگاه بین المللی آيت الله آیت اللهی لارستان شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تائید این خبر گفت: هواپیمای مذکور از نوع فوکر – ۱۰۰ و متعلق به یکی از شرکتهای هوایی داخلی بود که قصد داشت سرنشینان خود را از شهر دوبی در امارات متحده عربی به لارستان منتقل کند.
وی افزود: این هواپیما صبح امروز ۱۰ دقیقه پس از پرواز از فرودگاه دوبی به سمت لار ، دچار نقص فنی شده که خلبان مجرب کشورمان بلافاصله از ادامه مسیر منصرف و هواپیما را در فرودگاه دوبی، سالم به زمین می نشاند.
انصاری فرد یادآور شد: از آنجا که هواپیمای یادشده امکان پرواز نداشت، مسافران با یک هواپیمای دیگر راهی لار شدند اما تهیه هواپیمای جایگزین و انجام تشریفات مربوط به مسافران و انتقال بار آنها موجب شد با تاخیری ۷ ساعت و نیمه به مقصد برسند.
بر اساس این گزارش، مسافران پرواز مذکور که باید در ساعت ۱۲امروز وارد فرودگاه لارستان می شدند با تاخیر چندین ساعته در ساعت ۱۹و ۳۰ دقیقه به فرودگاه رسیدند.
انصاری فرد تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه بین المللی لارستان را ۳۶ مورد اعلام کرد که با احتساب پروازهای فوق العاده به ۴۰ پرواز می رسد.
وی اظهار داشت : البته پروازهای حج امسال نیز از این فرودگاه صورت می گیرد و پروازهای زیارتی به نجف نیز هم در برنامه کاری قرار دارد.
به گفته انصاری فرد، فرودگاه بین المللی لارستان در زمینه انجام پروازهای خارجی پس از فرودگاه امام ،مشهد، شیراز و تبریز در رتبه پنجم کشور دارد .


2 نظر

 1. 0

  0

  ایران کی هواپیما میسازه؟!

 2. x گفت:

  0

  0

  البته تاخیر در پروازهای خارج از کشور به داخل زیاد هم بد نیست.از وقت می شود استفاده کرد و مناظر زیبایی که مجردها بیشتر دوست دارند را دید.
  هر کس دقیقا” منظور مرا فهمید عدد ۱ را بفرستد !

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان