میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 جولای 2015 ساعت 12:07 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 1,038 بازدید

برگزاري نمايشگاه مواد مخدر در مجموعه ورزشي فردوسي لار

IMG_0432 - Copyبرگزاري نمايشگاه مواد مخدر در مجموعه ورزشي فردوسي لار

به مناسبت هفته پیشگیری از اعتیاد دوشنبه شب ۸ تيرماه ۹۴ کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) محله کهویه با همکاری اداره بهزیستی، نیروی انتظامی، اداره تربیت بدنی و سازمان مردم نهاد هدف؛ نمایشگاه موادمخدر در مجموعه ورزشی فردوسی برپا نمودند.

سمرقندی مدیر این کانون ضمن خیر مقدم به مدعوین گزارشی از اقدامات انجام شده درخصوص کلاس های پیشگیری از آسیب های اجتماعی و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در این ماه مبارک بیان نمود و از خانمها محبوبه غلامپور مسئول سازمان مردم نهاد هدف و عاطفه ندیمی مشاور و کارشناس روانشناسی که در برگزاری کلاس های آموزشی با این کانون همکاری داشتند تقدیر كرد.

در ادامه سرگرد شادمانی در خصوص انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی و مضرات آن مطالب مفیدی را بیان و بروشورهایی در بین ورزشکاران توزیع گردید.

سپس با همکاری اداره ورزش و جوانان مسابقه دارت برگزار که با استقبال پرشور نونهالان و نوجوانان مواجه گردید. در این بین محمد عرفان تجربی و زینب زهره بصورت مشترک مقام اول و امید امینی و محسن اکبری به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب نمودند. در پایان نيز به ده نفر از افرادی که بالاترین امتیاز را کسب نمودند جوایزی اهدا گردید.

IMG_0428 - CopyIMG_0462 - Copy IMG_0504 - Copy


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان