میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 ژوئن 2019 ساعت 5:36 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 194 بازدید

برگزاری بزرگترین محفل قرآنی در پارک محلات گراش

برگزاری بزرگترین محفل قرآنی در پارک محلات گراش

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس با بیان اینکه بزرگترین محفل قرآنی در پارک محلات گراش برگزار می‌شود، گفت: کانون فرهنگی شهید برزگران گراش در راستای اهداف آموزشی تربیتی خود اقدام به برگزاری این محافل کرده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد جنوب فارس، محمدابراهیم اخوت اظهار کرد: با همکاری شهرداری شهرستان گراش و حمایت خیرین دلسوز و در جهت وحدت‌آفرینی اهل تشیع و تسنن و با شناسایی اولویت‌های محله و شهر، کانون شهید برزگران گراش طبق روال هر سال اقدام به برگزاری بزرگترین جلسه قرآن‌خوانی ویژه نونهالان و نوجوانان دختر و پسر (اهل تشیع و تسنن) در پارک محله و در محیطی شاد و بانشاط نموده است.

وی افزود: در این محفل که با حضور فعال قرآن‌آموزان و خانواده‌های آنان در محیطی معنوی و پر سرور برگزار می‌شود، علاوه بر قرائت قرآن کریم توسط نونهالان و نوجوانان، والدین آنان نیز هر شب در مسابقه فرهنگی تربیتی با عنوان «قیام» شرکت می‌کنند و به قید قرعه به چهار خانواده جوایزی اهدا می‌شود.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس تصریح کرد: برگزاری مسابقه نقاشی برای نونهالان با موضوع قرآن و خانواده و همچنین مسابقات ورزشی از قبیل فوتبال، فوتبال دستی، پینگ پنگ، شنا، دارت استکبارستیزی، دوومیدانی و پذیرایی هر شب برای ۲۵۰ قرآن‌آموز از دیگر برنامه‌های اجرایی در حاشیه این محفل قرآنی می‌باشد.

وی ادامه داد: کانون فرهنگی شهید برزگران گراش با ایجاد بانک اطلاعاتی از شرکت‌کنندگان و با اجرای طرح‌های مختلف فرهنگی آموزشی مسجد محور به هدف خود در ایجاد حلقه اتصال خانواده‌ها با کانون مسجد رسیده است.

اخوت خاطرنشان کرد: در پایان ماه مبارک رمضان و همزمان با شب عید سعید فطر با حضور مسئولان شهرستان، ضمن برگزاری مراسم جشن و سرور، با اهدا جوایز برگزیدگان مسابقات فرهنگی و ورزشی و تجلیل از قرآن‌آموزان برتر، پرونده این محفل قرآنی تا رمضان سال بعد بسته خواهد شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان