میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 آگوست 2014 ساعت 11:28 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 711 بازدید

برگزاری همایش کارآفرینی در خنج

برگزاری همایش کارآفرینی در خنج

همایش کارآفرینی به همت اداره کار، تعاون و امور اجتماعی و با حضور فرماندار، و جمعی از مسئولین شهرستان و کارآفرینان خنج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خنج، عباسی در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز صدور فرمان مشروطیت کارآفرینان را افرادی معرفی کرد که فرصتها را درك مي كنند و خلأ ها را مي بيند و اظهار داشت: اقتصاد ایران طبق اصل ۴۴ قانون اساسی بر سه پایه دولتی، تعاونی و خصوص بنا شده است که امروزه تعاون اهرم مناسبی برای توسعه اقتصادی و اجتماعی به شمار می رود و می تواند در بهره وری بهینه از شرایط زندگی، كار و تولید و ارتقای سطح درآمد و وضعیت اجتماعی جامعه مؤثر باشد. تعاونی ها می توانند یك اهرم مناسب برای توسعه اقتصادی به شمار آیند كه همگام با سیاست های دولت در بهبود شرایط زندگی، كار، تولید و ارتقای سطح درآمد و وضعیت اجتماعی مردم مؤثر باشند.

hamaiesh

وی لازمه کارآفرینی را داشتن نگاه كارآفرينانه و توان نوآوري و خلق فرصت عنوان کرد و افزود: افراد کارآفرین دارای یکسری ویژگی های شخصی هستند که از جمله آن آرمان گرایی است، به کم راضی نمی شوند و هدف های والا برای خود اختصاص می دهند آنها خوش بین هستند و تهدید را به فرصت تبدیل می کنند و سخت کوش هستند.

فرماندار خنج اشتغال و افزایش بیکاری را یکی از مواردی عنوان کرد در کشور ما به عنوان یک مسأله مطرح است و خاطر نشان ساخت: در شرایط کنونی ایجاد اشتغال و اینکه بتوان با یک ایده ی مناسب محصولی قابل قبول تولید شود هم از نظر مادی و هم معنوی منافعی را برای فرد کارآفرین به همراه خواهد داشت. کسانی که می توانند با نگاه به وضعیت بازار و اقتصاد فعلی روش و راهکار جدید در حوزه تولید ارائه دهند و هزینه ها را به سود تبدیل کنند قطعاً کار آفرین هستند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان