میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۵ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 559 بازدید

برگزیدگان جشنواره «هنرهای رادیویی جنوب فارس» معرفی شدند+ اسامی

برگزیدگان جشنواره «هنرهای رادیویی جنوب فارس» معرفی شدند+ اسامی

نخستین جشنواره «هنرهای رادیویی» ویژه شهرستان های جنوب فارس به همت انجمن گویندگی و دوبلاژ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، در تاریخ ۱۸ و ۱۹فروردین ماه، با حضور اساتید مدعو از شبکه های مختلف رادیویی در مجموعه فرهنگی هنری تالار وحدت لار برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان؛ از بین ۱۰۳ اثر راه یافته به چهار بخش (نویسندگی، تولیدات رادیویی، گویندگی، گویش محلی(غیر رقابتی)) نخستین جشنواره هنرهای رادیویی لارستان، ۲۴ اثر در بخش نویسندگی  (۱۲ اثر برگزیده)، ۶ اثر در بخش تولیدات رادیویی (۳ اثر برگزیده)، ۶۶ اثر در بخش گویندگی که بعد از گزینش اولیه ۳۰ نفر به دور نهایی راه یافتند که ۱۵ نفر به اجرای زنده در حضور داوران دعوت می‌شوند. بخش گویش محلی بدون رقابت است و۶ اثر پذیرفته شده است.

برگزيدگان بخش گويندگي:

۱.راضیه آبادیان

۲.جمشیدی

۳.منظر زارعی

۴.زهره متین

۵.زهرا فربودنیا

۶.الهه باقری

۷.کیمیا اعلایی

۸.مرضیه سعیدی

۹.معصومه فائضی

۱۰.فاطمه پردانش

۱۱.الناز صدیقی

۱۲.خدیجه خرم

۱۳.زهرا یزدانپناه

۱۴.مینا طهمورث

۱۵.راضیه نوروز

۱۶.زهرا قدیمی

۱۷.فرزانه مختاریان

۱۸.یاسمن زینلی

۱۹.محمدرضا زائر

۲۰.مرجان آزادگان

۲۱.فاطمه مهندس

۲۲.سارا حق شناس

۲۳.طاهره معتقدی

۲۴.طناز اختیاری

۲۵.فاطمه عبدالله پور

۲۶.محمدمهدی نادرپور

۲۷ شهلا امینی

٢٨. زهره پيرغيبي

٢٩. زهرا قنادي

٣٠. امیر مظفری

برگزيدگان بخش تولیدات راديويي :

١- شيدا شرقی

٢-صادق اندیشه

٣- احسان شامحمدی

برگزيدگان بخش نویسندگی:

١- عاليه سادات رفعت حقيقي

٢- حوريه رحمانيان

٣-صديقه عبادي

٤-سميه قنبري

٥- يعقوب فيروزي

٦- مهرناز باقريان

٧- طيبه زارع لاري

٨- حبيبه بخشي

٩- فاطمه ملايي

١٠-عسل اسعدي

١١- مجتبي فراغت

١٢-فاطمه كمال نژاد

شركت كنندگان بخش گويش محلي:

١-ابراهیم محرابی

٢-عشرت جهاندیده

٣- سميه شریفی شیفته

٤-یعقوب فیروزی

٥-بتول نادرپور

٦-مهرداد ظفری

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان