میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 دسامبر 2013 ساعت 9:13 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, عناوین اصلی 2 دیدگاه 1,531 بازدید

بزودي نشريه «صحبت نو» را هفتگي بخوانيد

نشريه صحبت نوبزودي نشريه «صحبت نو» را هفتگي بخوانيد

طي مدت بيش از ۳ سالي كه نشريه صحبت نو در دوره جديد خود شروع به كار كرده كمتر كسي است كه از طولاني و نامنظم شدن زمان انتشار آن شكايت نكرده باشد! ناگفته پيداست كه آنچه كار ما را براي اجابت اين درخواست مشكل كرده هزينه مالي بالاي چاپ نشريه است؛ خصوصا اينكه اين اواخر و با گران شدن هزينه كاغذ و چاپ چند بار (از خدا كه پنهان نيست از شما چه پنهان) تا مرحله توقف چاپ نشريه نيز پيش رفتيم.

بهتر از ما مي دانيد كه بواسطه استقلال نشريه صحبت نو و عدم وابستگي آن به نهاد و ارگاني خاص  فروش نشريه و تبليغات مندرج در آن عمده درآمدهاي ما را تشكيل مي دهد كه به نسبت هزينه هاي نشريه متاسفانه كمتر است. از طرفي صاحبان مشاغل و خدمات و البته ادارات و سازمان ها نيز براي اينكه تبليغات و آگهي خود را به ما ندهند، نامنظم بودن چاپ صحبت نو را بهانه مي كنند.

اينها را گفتيم تا به اين نتيجه برسيم كه تصميمي سخت گرفته ايم! اينكه در آينده نزديك صحبت نو را هر هفته منتشر كنيم تا بتوانيم در جذب تبليغات موفق تر از قبل باشيم با اين تفاوت كه شماره هاي ما ۴ صفحه اي مي شوند. درست است؛ هر هفته با ۴ صفحه صحبت نو.

خودمان هم به سخت و نامتعارف بودن اين روند واقفيم اما اگر راه حل بهتري داريد از ما دريغ نكنيد. فقط بالاغيرتا ما را به خيّرين و اشخاص و نهادها براي رو زدن حواله نكنيد كه كلاهمان تو هم مي رود! در عوض اگر بلديد براي تبليغات و آگهي بازاريابي كنيد يا اصلا بشويد مدير جذب تبليغات ما، امروز را به فردا نيندازيد!

عمده نگراني ما و احتمالا شما در اين رويكرد جديد، افت كيفيت نشريه بواسطه محدود كه چه عرض كنيم؛ ناچيز بودن صفحات است. اينكه مجبور مي شويم از خير مقالات طولاني و ارزشمند بگذريم يا آن را در چند قسمت درج كنيم. اينكه احتمالا بايد از خير پرونده هاي موضوعي بگذريم و خلاصه اينكه بايد بحري را در كوزه اي بگنجانيم! البته براي اين مشكل نيز راه حل موازي ديگري در نظر گرفته ايم كه به وقتش با شما در ميان خواهيم گذاشت.

فقط ناگفته نماند براي آزمودن اين روند و بازخورد آن نزد مخاطبان فعلا صحبت نو را با ۴ صفحه و در اول و ميانه هر ماه منتشر مي كنيم تا درصورت استقبال مخاطبان هر هفته اين كار را ادامه دهيم. زياده عرضي نيست. ما را از نقد و نظرهايتان بي بهره نگذاريد.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  موفق باشيد.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  منظور از بزودی یعنی یک ماه واندی منتشر می شود

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان