میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۴:۰۷ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 444 بازدید

بشر امروز برای رهایی از ناملایمات، محتاج چنگ زدن به ریسمان معنویت و وحدت است

رییس شورای شهرستان در پیام تبریک عید مبعث:

بشر امروز برای رهایی از ناملایمات، محتاج چنگ زدن به ریسمان معنویت و وحدت است

به مناسبت فرا رسیدن سالروز بعثت پیامبر اعظم، حضرت محمد (ص)، موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان در پیامی این عید را به همه مردم لارستان تبریک گفته است. در این پیام آمده است:

پیامبر رحمت: «همانا من برانگیخته شدم تا کرامت های نیک اخلاقی را تمام کنم.»

انسان به عنوان والاترین آفریده پروردگار عالَم، با وجود بهره بردن از «عقل» که برترین نعمت خداوندی و موهبتی است که راهبری و تدبیر زندگی بشر را به عهده دارد، همواره به رهنمایی آسمانی برای هدایت کامل و بی عیب و نقص نیاز داشته و دارد. واپسینِ این راهنمایان و انسان‌های والا، کسی است که در سرزمینِ خو گرفته با جهالت و رسوم ناپسند اخلاقی ظهور کرد و مأموریتش فراتر از دیگر پیمبران الهی، بسط اخلاق نیک در جامعه آن روز و البته جاری و ساری ساختن آن در همه جهان و کل تاریخ بشریت بود.

محمدِ امین و نیکوسیرت (ﷺ)، پس از سالها زندگیِ سراسر نورانیت و پاکی، به حکم پروردگار حکیم پیامبر آخرین شد تا ضمن ادامه راه روشن پیامبران و اولیای پاک الهی، آیینی فراتر و والاتر به نام «اسلام» را با دو گوهر نورانی «قرآن» و «عترت»، و درونمایه‌ی پربارِ «علم» و «اخلاق» به بشر عرضه کند.

اکنون از پس قرن‌ها و سالهای دراز هنوز پیام پرطنین خداوند و دعوتش به «خواندن» و «دانایی» و «قلم» شنیده می‌شود و بشر امروز که یا گرفتار روزمرگی‌ها شده، یا در مرداب شهوت و قدرت و خشونت غوطه‌ور است و یا گرفتار جهل و ستمِ ستم‌پیشگان شده، نیاز مبرم دارد تا این ندا را دوباره بشنود و برای رهایی از همه ناملایمات محتاج چنگ زدن به ریسمان معنویت و وحدت است.

اینجانب فرا رسیدن سالروز برانگیخته شدن والاترین پیام‌آور وحی حضرت محمد مصطفی (ص) را به همه مسلمانان جهان و ایران اسلامی، به‌ویژه مردم شریف شهرستان لارستان اعم از شیعه و سنی تبریک می‌گویم و آرزو می‌کنم همگی با چنگ زدن به قرآن کریم، به عنوان برترین معجزه پیامبر اعظم، و سنت نبوی و خاندان عترت (علیهم السلام)، وحدت و انسجام خود را در مقابل همه مشکلات، دشمنی‌ها و توطئه‌ها پاس بداریم؛ همان «وحدت مثال زدنی» که مقام معظم رهبری فرمودند… ان‌شاءالله

یعقوب موحدی/رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  بابا یکی بیاد ایشونو از برق بکشه!

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  ببینم خودت وحدت رعایت میکنی .به عمل کار بر اید به سخندانی نیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان