میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 ژانویه 2015 ساعت 2:26 ق.ظ سرویس:اجتماعی 22 دیدگاه 3,010 بازدید

بعضي مسئولان توقع دارند مردم مرتب قربان صدقه شان بروند/ با بي تدبيري دولت قبل، ميراث دار اقتصادي ورشكسته هستيم/ عده اي از نجابت اين دولت سوء استفاده مي كنند

اظهارات تند نجيب زاده در جلسه شوراي اداري لارستان:

بعضي مسئولان توقع دارند مردم مرتب قربان صدقه شان بروند/ با بي تدبيري دولت قبل، ميراث دار اقتصادي ورشكسته هستيم/ عده اي از نجابت اين دولت سوء استفاده مي كنند

آفتاب لارستان: بي شك حاضران جلسه شوراي اداري لارستان در روز ۲۷ دي ماه ۹۳ تا مدتها اين جلسه را فراموش نخواهند كرد. فرماندار لارستان در اين جلسه با لحني كم سابقه براي مسئولان شهرستان لارستان خط و نشان كشيد و با تعبيراتي تند و متفاوت از آنها به دليل آنچه سبك شمردن حضور در نماز جمعه و مراسم ملي و مذهبي خواند انتقاد كرد. او همچنين در ادامه سخنانش با دفاعي جانانه از سياست هاي دولت تدبير و اميد در برابر آنها كه او وابستگان دولت قبل و طلبكاران فعلي ملت خواند موضعي تند گرفت.

IMG_1907

وظيفه مسئولان است كه در مراسم ملي و مذهبي شركت كنند

فرماندار لارستان در ابتداي سخنان خود ضمن تقدير از حضور چشمگير مردمِ تمام بخش ها و روستاهاي لارستان در مراسم هفته وحدت، اين حضور را معني واقعي حركت «خودجوش» توصيف كرد و در عوض حسابي از مسئولان اين شهرستان به دليل حضور كم رنگ در اين مراسم با اين تعابير انتقاد كرد: «من از برخي مسئولان به شدت گِله دارم. آنها كه در اين مراسم حاضر نشدند. من همينجا با اينها اتمام حجت مي كنم. وظيفه شماست كه در اين مراسم حاضر شويد.»

لحن علي اكبر نجيب زاده در ادامه تندتر نيز شد و گفت: «هركسي كه مسئول شده است يا با ميل خود مسئول شده يا براي رسيدن به اين پست رايزني و شايد هم اصرار و التماس كرده است، اما وقتي مسئول مي شود در اين مراسم ملي و مذهبي و در نماز جمعه حاضر نمي شود!»

مسئولان حتما پاسخگوي نشريات و سايت هاي محلي باشند

رئيس شوراي اداري لارستان با همين لحن تند موضوع را عوض كرد و در بخش ديگري از سخنان خود از تمامي مسئولان خواست پاسخگوي مردم، رسانه ها، نشريات و سايتهاي محلي باشند. وي گفت: «من همين جا به رسانه هاي لارستان اعلام مي كنم هر كدام از مسئولان اين شهرستان پاسخگوي شما نبودند اعلام و اصلا آن را تيتر كنيد.»

اما اوج انتقاد نجيب زاده به مسئولان لارستان آنجا بود كه گفت: «اگر حرف حساب داريد به اين رسانه ها بگوييد و اگر نداريد برويد كنار. وظيفه ما پاسخگويي و تلاش براي مردم است اما بعضي از ما توقع داريم مردم براي انجام كارهاي اوليه و عادي مان، قربان صدقه مان بروند.»

فرماندار فرمانداري ويژه لارستان سپس به نقش نظارتي خود به عنوان نماينده عالي دولت در شهرستان اشاره كرد و گفت: «بنده از تمام اختياراتم به عنوان نماينده دولت در امر نظارت استفاده خواهم كرد و با هيچ كسي رودربايستي ندارم.»

احمدي نژاد شوخي كرد و گفت دولت من پاك ترين دولت است!

لحن علي اكبر نجيب زاده در ادامه سخنانش قدري ملايم تر شد و با بيان نزديكي ايام دهه مبارك فجر خاطرنشان كرد: انقلاب ما انقلابي بي نظير در دنياست. نشانه آن هم اينكه مردم چه در استقبال از امام خميني (ره) و چه در تشييع پيكر او بسيار باشكوه حاضر شدند و اين درحالي است كه در اكثر انقلاب هاي دنيا پنج شش سال پس از آن مراسمي نمادين و بدون حضور مردم برگزار مي كنند اما مردم ما پس از چند دهه از گذشت اين انقلاب همچنان بسيار باشكوه در راهپيمايي ۲۲ بهمن حاضر مي شوند.

فرماندار لارستان سپس به بحث اعتبارات عمراني سال آينده اشاره كرد و از مسئولان خواست براي جذب بهتر و بيشتر اين اعتبارات بيكار ننشينند و حتما مشكلات خود را با ادارات كل در ميان بگذارند. وي البته به شرايط سخت دولت در تحقق درآمدهايش اشاره كرد و گفت: «البته اعتبارات دولت بسيار محدود است و خودتان مي دانيد كه با پايين آمدن شديد قيمت نفت درآمدهاي كشور به حدود ۲۵ درصد كاهش يافته است.»

همين مقدمه كافي بود تا لحن نجيب زاده مجددا تند شود و حاضران بي سابقه ترين انتقاد از دولت محمود احمدي نژاد را در بيان فرماندار خود بشنوند. او گفت: «ياد آن نفت ۱۰۰ دلار و بالاتر به خير كه البته با بي تدبيري دولت قبل ما اينك وارث يك اقتصاد ورشكسته هستيم.» وي افزود: «از طرفي اين دولت از بس نجابت به خرج مي دهد، بدهكاران مردم در دولت قبل اينك طلبكار هم شده اند و انتقاد هم مي كنند!» نجيب زاده ادامه داد: «آقاي احمدي نژاد به نظر من يك شوخي كرد و گفت دولت من پاك ترين دولت است اما در همين دولت او پرونده هاي زياد اقتصادي را ديديم. اصلا مگر يادتان رفته كه مملكت را با چه شرايطي در دوسال آخر تحويل دولت جديد داديد؟!»

براي حفظ آرامش سكوت مي كنيم اما عده اي طلبكار ما مي شوند

رئيس شوراي تامين شهرستان لارستان در ادامه به موفقيت هاي بي سابقه و عزتمندانه دولت تدبير و اميد در مذاكرات هسته اي اشاره كرد و گفت: «يادتان رفته كه هر روز عليه كشور ما قطع نامه صادر مي شد اما الان يك تيم قوي با حمايت رهبري آمده و با عزت و قدرت مذاكرات را دنبال مي كند آن وقت مدعي ما هم هستند! و اين بدون شك از مظلوميت و نجابت دولت تدبير و اميد است.» وي افزود: «در اين شهرستان هم تاكنون براي حفظ آرامش و با نجابت خود چيزي نگفتيم اما عده اي مرتب طلبكار ما مي شوند.»

مسئولان براي جلوگيري از زمين خواري مراقبت ويژه كنند

علي اكبر نجيب زاده در ادامه و با ملايم شدن مجدد لحن خود از زحمات نيروي انتظامي، سپاه و ناحيه مقاومت بسيج براي كشفيات اخير خود در حوزه مواد مخدر قدرداني كرد. وي سپس با انتقاد صريح از پديده زمين خواري در لارستان گفت: ضمن تلاش براي برخورد با تخلفات گذشته زمين خواران از اين به بعد از مسئولان امر مي خواهم مراقبت ويژه كنند و جلوي تغيير كاربري زمين هاي اين شهرستان را بگيرند.

فرماندار لارستان در انتهاي سخنان خود با اشاره به تحول نظام سلامت، اين طرح را از خدمات بسيار ارزشمند دولت تدبير و اميد عنوان كرد و اينكه با اجرايي شدن اين طرح عموم مردم از خدمات درماني مناسب و ارزاني استفاده مي كنند.

 


22 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  دورکعت نمازجمعه به ترس از فرماندار جهت ابقا پستم می خوانم …جناب فرماندار ای کاش زمانی که به اقایون مسولیت می دادی اینها جز ملاکها بود وخط وخط بازی کنار می گذاشتی

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   منظورفرماندار مشارکت د رمراسم است ولی بپرسید چرا بومیان لار د رنماز جمعه شرکت کمتری دارند ، ،..درس معلم ار بود زمزمه محبتی …جمعه به مکتب آورد طفل گریز پا را ….

  • سارا ایران منش گفت:

   0

   0

   سلام بر آقای نجیب زاده بالاخره یه نفر یه جرأتی به خودش دادویه حرف حقی زد احسنت

 2. لاري گفت:

  0

  0

  درود بر فرماندار مردمي و محبوب لارستان. تذكر اين نكات به آنها كه خودشان را به خواب زده اند و حافظه تاريخي ندارند لازم بود.

 3. لاری گفت:

  0

  0

  برادر عزیز جناب آقای نجیب زاده حرفهایتان بسیار خوب است اما شرکت اجباری در نماز جالب نیست جانا سخن از زبان ما می گویی

  • علی محسنیان گفت:

   0

   0

   شرکت در نماز اجباری نیست ولی نماز خواندن برای یک فرد مسلمان واجب است یعنی اگر خوانده نشود دچار فعل حرام شده ای. مسئولین الگوی مردم هستند. وقتی همیشه پشت درب های بسته ی اتاقشان هستند و یا به گشت و گذار از این اداره به آن اداره و از این شهر به آن شهر بصورت دسته جمعی می روند. نباید یک روز در هفته را رو در رو با مردم بشینند و سخنان آنان را بشنوند؟ من روزی را میبینم که یک مسئول رده پایین به اصطلاح مسلمان در نماز جمعه و مراسم های مذهبی شرکت میکنند و همراه خود بادیگارد می آورند که مبادا تن مردم به آنها بخورد و لباسشان کثیف شود.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  درود بر جناب نجیب زاده
  اما کو گوش شنوا

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  دو صد گفته چون نیم کردار نیست……ا زحرف تا عمل فرسنگها فاصله است …

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  دو دوتا میشود چهار تا ، بعد ۳۶ سال زمان آزمایش و خطا به سر نرسیده است ، آقای فرماندار وقتی قحط الارجال است و اکثر روسا غیر بومی است مشخص است که آنها حداقل نصف هفته و آخر هفته به بهانه ماموریت و … درلارنباشند و د رمراسم نیستند … و این امر هر سال تکرار میشود .. علف درخونه سحاره …

 7. محمدی گفت:

  0

  0

  باسلام اقای فرمانداربالاخره شماهم یادگرفتیدکه هرموقع نمی توانید کاری راانجام دهیدمانندبقیه مسئولین دولت تدبیر وامیدهمه مشکلات را به گردن دولت قبل بیاندازیداقای فرماندارچگونه جواب خدامی دهی مردم خدمات دولت قبل به عینه لمس کرده اندبامردم شفاف صحبت کنیدشما[…] ندارید

 8. مونا گفت:

  0

  0

  چرا دولت قبل را به بی تدبیری محکوم می کنید.؟
  مگر این جمله را از مقام معظم رهبری فراموش کرده اید که فرمودند نظرات آقای احمدی ژاد به نظرات اینجانب نزدیکتر است.
  اگر اینگونه باشد پس خدای ناکرده […]
  حداقل حرمت […] را نگه دارید !

 9. بهادر گفت:

  0

  0

  آفرين به فرماندار شجاع و مردمي لارستان. يكي نيست به اين دلواپسان كه در اين شهرستان هم ريشه دوانده اند بگويد مردم چطور بگويند شما و عقايدتان را نمي پسندند؟!!! اگر به حرف شما بود كه الان بايد جليلي راي مي آورد. اينهمه درآمدهاي نجومي احمدي نژاد كجا رفت؟ آيا نفت سر سفره مردم آمد؟ آيا وضع مردم بهتر شد؟ آيا روابطمان با دنيا بهتر شد؟ شما ها را به هركه اعتقاد داريد دست از سر اين ملت بيچاره برداريد و بگذاريد اندكي نفس بكشند.

  • آهو گفت:

   0

   0

   همه ما می دانیم مشکل از کجا بود.
   فقط نزدیکی نظرات آقای احمدی نژاد به نظرات افرادی خاص.
   به نظر شما دلیل دیگری نیز وجود دارد . ؟

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  دولت احمدی نژاد به زباله دان تاریخ پیوست لطفا کاری برای مردم بد بخت بکنید

 11. حقیقت تلخ گفت:

  0

  0

  مطالبی که از حقیقت تلخ ارسال شده بود درج کنید نکنه می ترسید؟
  —————
  مديريت: كامنتي با اين امضا دريافت نشده است. لطفا مجددا ارسال فرماييد.

 12. لار گفت:

  0

  0

  دوستان همگی درست میگویند
  اما فقط یک سوال دارم
  وقتی نزدیکان دولت ….باشن معلومه وضعیت چیه
  این همه پرونده فساداقتصادی مربوط به کدام دولته؟

 13. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام عليكم.
  با داستانکی روز نوشت
  با موضوع :
  جریمه ی دیر کرد یا جدایی؟

  حکایتی از باران در این ایام…..

  بروز هستم.

  منتظر
  توجه،
  عنایت
  و نظرات بارانی شما هستیم.

  http://lar-din.persianblog.ir/

  وبلاگ شخصی
  سید علی اصغر نمازی

 14. آزادی بیان گفت:

  0

  0

  ��دور دنیا با امضاء پریزدینت بوش��
  ������������������������

  روزنامه فایننشنال تایمز در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۰۵ طی مقاله ای به قلم”گای دینمور” فاش کردکه نو محافظه کارهای آمریکایی از گروه جدیدی از اپوزیسیون ایرانی در مهاجرت بنام”اتحاد برای دموکراسی در ایران” حمایت می کند،که قراراست در مقابل دریافت پول از مالیات دهندگان آمریکایی،کار برقراری دموکراسی در ایران را جلو بیاندازد.
  هدف این گروه برقراری رفراندوم برای تغییر در رژیم در ایران است.(۱)

  گروه اتحاد برای دموکراسی که در شراکت با گروه دست راستی هادسون فعالیت می کرد،مسئوليت برنامه اي را براي شناسايي دوستان و دشمنان آمریکا در ایران برعهده گرفته تا کمک های آمریکا در ایران هدفمند و مؤثر هزينه شوند.
  اين گروه همچنین ملهم و متأثر از “مایکل لدین” از انستیتو آمریکن اینترپرایز می باشند.
  “مایکل لدین” همان فردی بود که در زمان دولت ریگان،واسطه آمریکا در ماجرای ایران-کنترا شد و در آستانه نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران نیز با نگارش مقاله ای با عنوان”سریع تر لطفا!” از طرح اپوزیسیون خارج نشین با عنوان “۶۰میلیون دات کام”برای برگزاری رفراندوم اینترنتی حمایت کرد و نوشت:”یک غرب متحد می تواند کاری را برای ایران انجام دهد که قبلاً برای اوکراین انجام داده است”(۲)

  فایننشنال تایمز در ادامه گزارش خود به طرحی در کنگره آمریکا به نام”آزادی ایران و قانون حمایتی” اشاره کرد که در آن،افزایش کمک های مالی برای انتقال وگذرار ایران به حکومت دموکراتیک،از طریق متحد کردن گروه های اپوزیسیون در نظر گرفته شده بود.
  کنگره آمریکا،در گام اول ۳میلیون دلار برای این منظور کنار گذاشت.
  درباره جذب حمایت خارجی برای پروژه رنگی در ایران”سید محمد خاتمی” نیز از این سو پیشقدم شد.
  خاتمی در سال۸۵ با مجوز شخص”جرج بوش”رئيس جمهور وقت آمریکا توانست ویزای سفر به ینگه دنیا را گرفته وراهی واشنگتن شود.
  بوش در این باره گفت:”شخصا با ویزای خاتمی موافقت کردم و می خواهم سخنانی غیر از سخنان احمدی نژاد بشنوم”(۳)

  روزنامه واشینگتن پست نیز خبرداد که در این دیدار”جیمی کارتر” از رؤسای جمهور سابق آمریکا میزبان خاتمی خواهد بود.(۴)

  خاتمی در این سفر بسیار مهم ابتداء باید به شکل جدیدی برادری خود رابا آمریکایی ها ثابت می کرد.
  این بود که مصاحبه های فراوانی با او ترتیب داده شد تا آزمون همسویی با اهداف آمریکا گرفته شود.
  خاتمی در مصاحبه‌ای که با مجله آمریکایی تایم انجام داد،هولو کاست را یک واقعه تاریخی خواند وگروگانگیری ۴۴۴ روزه ۵۲ کارمند سفارت آمریکا در ایران را واکنشی به چندین دهه استعمار و بهره کشی آمریکا از ایران دانست،اما در عین حال درباره این گروگانگیری ابراز تاسف کرد!
  دراین مصاحبه،خبرنگار تایم از وی پرسید”این نخستین سفر شما به واشنگتن است،نظرتان در باره کشوری که شیطان بزرگ خوانده شده است چیست؟” وخاتمی پاسخ داد:”من هرگز نمی گویم شیطان بزرگ”!
  خاتمی همچنین از سیاست آمریکا برای تشکیل دو کشور اسرائیل و فلسطین حمایت کرد!
  این مواضع خاتمی که عملاً پشت کردن به مواضع امام راحل(ره) و خروج سخاوتمندانه شخصیت حقوقی خود به عنوان رئيس جمهور سابق ايران بود واكنش هاي بسياري را در داخل كشور بر انگیخت.

  در همین سفر بود که خاتمی به دیدار”جرج سوروس”سرمایه دار صهیونیست وحامی مالی انقلاب های رنگی رفت و پای معامله با او نشست.

  سفر خاتمی ظاهرا موفقیت آمیز بود. یک سال بعد از این سفر در ۲۳ می ۲۰۰۷ شبکه تلویزیونی ای،بی،سی خبر داد که سازمان جاسوسی (سیا) یک دستور محرمانه از رئيس جمهور اياﻻت متحده برای اجرای” عملیات سیاه” در ایران با هدف بی ثبات سازی دولت تهران دریافت کرده است.(۵)
  سال ۲۰۰۸ یعنی یک سال قبل از انتخابات،”سیمور هرش” روزنامه نگار معروف آمریکایی در هفته نامه نیویورکر فاش کرد که”کنگره با درخواستی که از سوی پریزیدنت بوش برای تأمین افزایش دامنه های عملیات پنهانی علیه ایران ارائه شده بود موافقت کرده است.
  این عملیات که رئيس جمهور براي انجام آنها۴۰۰ میلیون دلار بودجه در خواست کرده بود ،در قالب یک فرمان ریاست جمهوری با امضای بوش،برای بی ثبات کردن نظام دینی ایران طراحی شده است. (۶)

  هشتم اردیبهشت ماه ۸۸ خبر گزاری ها ازسفر خاتمی به چند کشور عربی از جمله عربستان سعودی،مصر،تونس،کویت،قطر ومغرب خبر دادند.(۷)
  ومتعاقب آن در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه خبر مذاکره ی او با “ملک عبدالله بن عبدالعزیز”پادشاه عربستان در ریاض روی خروجی خبر گزاری ها رفت.
  بعدها “محمدعلی ابطی” پس از بازداشت شدن به دلیل نقش داشتن درحوادث پس از انتخابات،از اتخاباتی بودن این سفر سخن گفت.
  ابطحی همچنین خبر داد که در این سفر یکی از کشورهای حاشیه ی خلیج فارس مبلغی را به عنوان کمک به برنامه تبلیغاتی اصلاح طلبان اختصاص داده است.
  دیماه ۱۳۹۰نیز کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گزارش رسمی خود از “فتنه۸۸″ تصریح کرد که” مسافرتهای خارجی افرادی چون محمد خاتمی که اغلب به تلاش متقاعد کردن طرف خارجی به اینکه میر حسین موسوی فردی مناسب است برای پیش بردن پروژه تغییرات ساختاری در ایران است ،اختصاص داشته است.اسناد موجود نشان میدهد خاتمی در تونس،ترکیه و استرالیا برای ترغیب خارجی ها به حمایت از موسوی تلاش کرده و موفق نیز شده است”(۸)
  …………………………………………………..

  ۱)http://www.ft.com/cms/s/0/90ab5f5a-68e4-11d9-9183-00000e2511c8.htm1#axzz1giqt6kvi

  ۲ )faster please!; ,at:http//pjmedia.com/michaelledeen/

  ۳ )http//www.haaretz.com/news/wsj-bush-personally-signed-off-on-khatami-visit-to-u-s-1.196905
  ۴)http//www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/artic1e/2006/8/29/ar20060829001412.html
  ۵ )http//www.creators.com/opinion/paul-craig-roberts/are-the-iranian-e1ection-protests-another-u-s-orchestrated-color-revolution.htm1
  ۶)http//www.newyorker.com/reporting/2008/07/07/080707fafact_hersh
  ۷)خبر گزاری جمهوری اسلامی۸/۲/۸۸
  ۸)خبر آنلاین۷/۱۰/۱۳۹۰

 15. خبرنگار گفت:

  0

  0

  درود بر فرماندار نجيب و شجاع لارستان. خبر دفاع جانانه شما از سيد بزرگوارمان سيد محمد خاتمي عزيز و بزرگ را در جواب به […] شنيدم و افتخار كردم لاري هستم و فرماندار شهرستانم شما هستي. دردود بر شرفتان جناب آقاي نجيب زاده. همچنين به فرمانداران داراب و فسا و مهر هم درود مي فرستم.

 16. لارستانی گفت:

  0

  0

  من به شجاعت آقای نجیب زاده در قبال حمایت از آقای خاتمی که واقعا آبروی نظام بوده و هستند خحسنت میگویم و صمیمانه تشکر میکنم و به داشتن فرمانداری شجاع از خطه لارستان افتخار میکنم

 17. رحیم حسینی گفت:

  0

  0

  این آزادی بیان فکر کنم حسین شریعتمداری باشد!!
  دور دنیا …..

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان