میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 آگوست 2020 ساعت 12:17 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 203 بازدید

بهتر است بجای شکایت از رسانه ها پاسخگوی آنها باشیم/ رسانه های منطقه را بیشتر در «اینستاگرام» پیگیری می کنم

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) لار:

بهتر است بجای شکایت از رسانه ها پاسخگوی آنها باشیم/ رسانه های منطقه را بیشتر در «اینستاگرام» پیگیری می کنم

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) لار در مورد تهدید یا شکایت از رسانه ها گفت: هیچ دستگاهی نباید چنین اجازه ای را داشته باشد مگر اینکه به لحاظ قضایی آن رسانه محکوم شود و من قطعا هیچ گونه برخورد یا تهدیدی نسبت به رسانه ها نخواهم داشت و هیچ وقت هم این فضا را دوست ندارم.

غالب رسانه ها آزادی لازم برای بیان واقعیت ها را ندارند

به گزارش زینب دلام از آفتاب لارستان، دکتر بهزاد رضایی، رئیس بیمارستان لار و سخنگوس دانشکده علوم پزشکی لارستان در گفت و گوی اختصاصی با این رسانه اظهار کرد: فضای کلی حاکم بر رسانه های لارستان در مقایسه با سایر شهرستان های استان فارس که قبلا در آنجا حضور داشتم فضای خوب و فعالی است اما به تبع فضای کلی رسانه های کشور، فکر می کنم که خیلی بیشتر از این می تواند فعال و مثمر ثمر باشد و متاسفانه در فضای کلی کشور، بعضا رسانه ها مورد تهدید و هجمه قرار می گیرند و آزادی لازم را برای بیان صد درصد واقعیات و مطالبه های چالش برانگیز ندارند.

وی افزود: متاسفانه می بینیم که در سطح کشور، رسانه های صوتی، تصویری و نوشتاری، اگر هماهنگ با برخی از مسئولان عمل نکنند مورد برخورد و تهدید واقع می شوند و در لارستان هم به این ترتیب است اما این راهی است که همه رسانه ها باید طی کنند تا کشور وارد فاز جدیدی از فضای رسانه ای شود و امیدوارم که رسانه وزین «آفتاب لارستان» هم در این راه موفق و پیشرو باشد کمااینکه تا الآن هم بوده است.

برای پیگیری رسانه های منطقه بیشتر از «اینستاگرام» استفاده می کنم

رئیس بیمارستان امام رضا (ع) لار در مورد رسانه هایی که در منطقه دنبال می کند گفت: در منطقه، بیشتر رسانه های لارستان را دنبال می کنم و با توجه به وضعیت و وقتی که دارم برای پیگیری رسانه های منطقه بیشتر از اینستاگرام استفاده می کنم.

دکتر رضایی افزود: توصیه بنده این است که همه از فضای سنتی روزنامه ای به فضای اینترنتی و مجازی بیایند و آنجایی که بیشترین مخاطب دارند بیشترین فعالیت شان را داشته باشند تا بتوانند به بهترین نحو مطالب، طرز فکر و محتوای مدنظرشان را به گوش مخاطبان برسانند.

به مناسبت روز خبرنگار در قالب یک نشست خبری میزبان خبرنگاران خواهیم بود

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در مدت مسئولیت تان چند بار با اهالی رسانه نشست خبری برگزار کرده اید اظهار کرد: در یک سال و نیمی که از مدت مسئولیتم می گذرد، یک بار بیشتر نشست خبری با اهالی رسانه نداشته ایم که بخشی از آن به خاطر کم کاری من است و ان شاا… در آینده جبران خواهد شد.

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) لار افزود: با توجه به اینکه حوزه روابط عمومی هر دستگاهی بحث رسانه ها را دنبال می کند ما هم سعی کرده ایم در قالب روابط عمومی مجموعه دانشکده علوم پزشکی لارستان قدم برداریم و اقدام کنیم و نشد آن طور که باید و شاید از فضای کلی رسانه ای لارستان استفاده کنیم که جا دارد در آینده اصلاح شود و فعالیت مان را در این زمینه افزایش دهیم و ان شاا… این قول را به شما می دهیم که به مناسبت روز خبرنگار یک نشست خبری در بیمارستان امام رضا(ع) در خدمت اهالی محترم رسانه باشیم.

بهتر است بجای شکایت از رسانه ها پاسخگوی آنها باشیم

دکتر بهزاد رضایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر رسانه ای انتقاد داشته باشد آیا با آن برخورد می کنید گفت: برخورد نمی کنیم، نمی توانیم برخورد کنیم و امیدوارم به روزی برسیم که هیچ دستگاه دولتی نتواند خارج از چارچوب قانون و با ادله کافی، رسانه ای را محکوم، تهدید یا با آن برخورد کند.

وی خاطرنشان کرد: هیچ دستگاهی نباید چنین اجازه ای را داشته باشد مگر اینکه به لحاظ قضایی آن رسانه محکوم شود و امیدوارم که روزی این طور شود و من قطعا هیچ گونه برخورد یا تهدیدی نسبت به رسانه ها نخواهم داشت، هیچ وقت هم این فضا را دوست ندارم و فکر می کنم که همه ما باید پایبند به پاسخگویی به رسانه ها به عنوان نماینده افکار عمومی باشیم.

رسانه های منطقه در بحث آموزش مسائل بهداشتی به مجموعه بهداشت و درمان کمک بزرگی کردند

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) لار در مورد تقدیر از اهالی رسانه اظهار کرد: در مدت مسئولیتم، از فعالیت های فرهنگی تقدیر کردیم اما از اهالی رسانه تقدیر نکرده ایم که این هم باز کم کاری بنده است اما این موضوع نیز علت خاص خودش را دارد و آن هم به این دلیل است که رسانه ها در سطح منطقه جهت گیری های خاص سیاسی دارند و حتی اگر تقدیر ما جنبه فنی و کاری در یک حوزه خاص داشته باشد از آن برداشت سیاسی می شود؛ به همین جهت، سعی کرده ایم که کاری نکنیم که حاشیه ساز و بحث برانگیز شود اگر چه به نوبه خودم از همه رسانه های لارستان تشکر می کنم و قدردان زحمات شان به ویژه در این ایام کرونا که به خوبی در کنار سیستم بهداشت و درمان بودند و ما را یاری رساندند هستم.

دکتر رضایی افزود: رسانه ها در بحث آموزش بسیار فعالانه وارد شدند و کمک بزرگی به همگانی شدن توصیه های بهداشتی و درمانی کردند، از همه آن ها سپاسگزاری می کنم، به ویژه از رسانه آفتاب لارستان.


1 نظر

  1. یداله خرمی گفت:

    0

    0

    شایسته است از خبرنگاران و دست اندرکاران خبر در لارستان که باکنار زدن پرده بیخبری در گستراندن آگاهی می کوشند بویژه از تلاشگران میلاد لارستان، آفتاب لارستان ، صحبت ، خورشید لارستان ، پسین جنوب و همه دست اندرکاران خبر و آگاهی بخشی سپاسگزاری کنیم و روز خبرنگار را به همگی آنان شادباش بگوئیم و برایشان تندرستی و پیشرفت آرزو نماییم .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان