میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 اکتبر 2014 ساعت 1:46 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 725 بازدید

بهره برداري از دو مجتمع خدماتی-رفاهی در محور شیراز-لار در دهه فجر امسال

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های فارس خبر داد:

بهره برداري از دو مجتمع خدماتی-رفاهی در محور شیراز-لار در دهه فجر امسال

 روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان فارس: تسریع در احداث فیزیکی مجتمع‌های خدماتی-رفاهی در محور شیراز-لارستان و اهمیت نگهداری و ارائه خدمات مطلوب به مسافران توسط این‌گونه مجتمع‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های در دست اقدام اداره کل حمل و نقل و پایانه های فارس در سال جاری است.

احمد خواست‌خدایی مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های فارس با اعلام این مطلب در جمع فعالان، دست‌اندرکاران و متولیان بخش حمل و نقل جاده‌ای شهرستانهای لار، خنج و گراش گفت: درحال حاضر در شهرستانهای جنوبی استان ۱۱ موافقت اصولی جهت احداث مجتمع‌های خدماتی-رفاهی بین‌راهی صادر گردیده است که از این تعداد ۴ مجتمع با پیشرفت فیزیکی ۵۰ الی ۹۰درصد در حال احداث می‌باشند که انشاءا.. تا دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی دو مجتمع به‌طور همزمان در محور شیراز-جهرم-لار به بهره‌برداری خواهد رسید. ضمن آنکه مدارک و مستندات سه متقاضی دیگر در مراحل اخذ استعلام‌های مربوط قرار دارد.

930

وی با اشاره به این مطلب که در سال گذشته بیش از ۷۰۰هزار تن کالا و ۲۳۰هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای از شهرستانهای لار، گراش و خنج به نقاط مختلف درون و برون استان جابجا شده است، افزود: در زمینه آموزش و ایمن‌سازی مدارس حاشیه راههای استان، این اداره کل در سال تحصیلی جدید برای ۲۶ مدرسه طرح آموزشی ویژه دانش‌آموزان مدارس را در دستور کار خود قرار داده است و ایمن‌سازی و مرمت ۶ مدرسه حاشیه راههای شهرستانهای جنوب از دیگر برنامه‌ها و اقدامات در دستور کار می‌باشد.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان