میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 آگوست 2014 ساعت 7:21 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,435 بازدید

بهره برداري از ۷ پروژه اداره كل راه وشهرسازي لارستان در هفته دولت

بهره برداري از ۷ پروژه اداره كل راه وشهرسازي لارستان  در هفته دولت 

هفت پروژه اداره كل راه و شهرسازي لارستان باحضور احمدی استاندار فارس و تاجگردون معاون برنامه ريزي واشتغال استانداري فارس در هفته دولت به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي لارستان، نصر مديركل، ضمن تبریک هفته دولت این هفته را فرصت مغتنمی برای نشان دادن تلاش دولتمردان برای عمران و آبادانی مناطق مختلف کشور دانست و افزود: اداره کل راه و شهرسازی لارستان نیز پروژه‌های متعددی را برای افتتاح در طول این هفته در نظر گرفته است.

مدیر کل راه و شهر سازی لارستان بابيان اينكه تنها افتخار ماخدمت به مردم خوب منطقه و مسافران عزيز مي باشد اظهار داشت: باتوجه به مطالبات مردم شريف ازاداره كل ومطالعات صورت گرفته، به اولويت بندي پروژه ها پرداختيم وبا توكل برخداوند متعال و همت راهسازان و راهداران عزيز توانستيم ۷ پروژه را همزمان با هفته دولت به بهره برداري برسانيم.

وي افزود: در بين پروژه هاي افتتاح شده مي توان به پروژه هایی چون اتوبان لار- شیراز (حد فاصل لار-کورده)  به طول ۱۴ کیلومتر، بهسازی سه راهی باغان-کورده به طول ۱۲ کیلومتر، پروژه زین الدین کمشک به طول ۱۳ کیلومتر، راه روستایی گزیوز به طول ۱۰ کیلومتر، آسفالت بلوار ورودی لار از سمت بندر عباس به طول ۱۶۰۰ متر، روکش آسفالت محور علامرودشت به طول ۱۰ کیلومتر و راه روستایی کوره- بیغرد به طول ۱۵ کیلومتر اشاره كرد.

نصر خاطر نشان کرد: سرکشی به شهرها و روستاهای مختلف و آشنایی با مشکلات و دغدغه‌های مردم از اساسی‌ترین برنامه‌های این اداره کل است که امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

IMG_4542 IMG_4830


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان