میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۵۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 364 بازدید

بهسازی جاده لار به زرین دشت/ رفت و آمد مردم لارستان به چند شهرستان فارس آسان‌تر می‌شود

بهسازی جاده لار به زرین دشت/ رفت و آمد مردم لارستان به چند شهرستان فارس آسان‌تر می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس علی اکبر طالبی معاون مدیر کل و رئیس اداره راه و شهرسازی لارستان با بیان اینکه احداث محور جدید لار به زرین دشت و کاهش ۶۰ کیلومتری مسیر بین دو شهرستان اهمیت این محور را دو چندان کرده است و باعث افزایش قابل توجه تردد شده است، افزود: طول این پروژه ۶۰ کیلومتر است که ۱۵ کیلومتر آن در حوزه این اداره کل قرار دارد و طی چند ماه اخیر اقدامات خوبی در جهت بهسازی و ایمن سازی آن انجام شده است.

رییس اداره راه و شهرسازی لارستان افزود: حدود ۹ کیلومتر از مسیر شانه سازی شده و شیب شیروانی آن به صورت استاندارد احداث شده و جهت هدایت آب بیش از ۲۵۰۰ متر کانال ساخته شده است.

طالبی ادامه داد: این مسیر کوتاهترین مسیر برای دسترسی مردم شهرستان زرین دشت به بنادر جنوبی کشور است و همچنین مردم زرین دشت می توانند با تردد از این محور در کوتاهترین زمان ممکن به فرودگاه بین المللی لارستان، مراکز درمانی و تجاری لارستان دسترسی داشته باشند و همچنین مردم لارستان برای سفر به شهرستان های داراب، فسا، استهبان، نیریز نیز از این مسیر تردد کنند.

وی افزود در این مسیر ۳ نقطه پرحادثه حذف گردیده و بیش از ۱۰ نقطه روسازی و زیرسازی آن به طور کامل انجام شده و عملیات خط‌کشی آن به پایان رسیده است.


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  جاده جاه نهر را فراموش نکنید

  • روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان گفت:

   0

   0

   با سلام در حال حاضر ۸ کیلومتر از مسیر چاه نهر فدامی مناقصه آن برگزار شده و طی چند روز اخیر نیز پیمانکار آن مشخص شده است و امیدواریم به زودی عملیات اجرایی ان اغاز شود

 2. سعید لارستان بزرگ گفت:

  0

  0

  اگر این جاده تعمیرو مرمت شود مسیر لارستان به داراب تقریبا یک ساعت نزدیک تر میشود، ان شاءالله مسئولین دو شهرستان همکاری کنند و با پشتیبانی استان این کار انجام شود

  • روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان گفت:

   0

   0

   در حال حاضر کل مسیر بهسازی شده و انشالله ۳۰ کیلومتر از طرف شهرستان زرین دشت روکش آسفالت خواهد شد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان