میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 ژانویه 2021 ساعت 3:50 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 132 بازدید

به‌زودى ٦٠٠ ظرفیت جدید براى متقاضيان مسکن ملی در جنوب فارس افزوده خواهد شد

به‌زودى ٦٠٠ ظرفیت جدید براى متقاضيان مسکن ملی در جنوب فارس افزوده خواهد شد

به گزارش روابط عمومى اداره كل راه و شهرسازى لارستان، حسن شبانى مدير كل راه و شهرسازى لارستان  آخرين تحولات و آمارهاى ثبت نام اقدام ملى مسكن را تشريح كرد.

وى اظهار داشت: فرآيند ثبت‌نام ٥٦٠ واحد طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای اشکنان، علامرودشت، وراوى، جويم، مهر، بيرم و عمادشهر در روزهاى گذشته از ساعت ١٠ صبح ١٨ دی‌ماه در ١٨٣ شهر و ١٩ استان کشور به صورت همزمان آغاز ‌شد و به مدت یک هفته تا ساعت ٢٤ روز ٢٥ دی‌ماه ادامه دارد.

وى افزود: با توجه به درخواست‌هاى مردمى و پيگيری‌هاى صورت گرفته ٦٠٠ ظرفیت جدید براى متقاضيان طرح اقدام ملی مسکن در ٦ شهر كه قبلا ثبت نام در آن صورت گرفته، ايجاد شد.

شبانى ادامه داد: در شهرهاى لار، گراش، اوز، خنج، لامرد و گله‌دار هر كدام ١٠٠ واحد و در مجموع ٦٠٠ واحد به ظرفيت‌هاى قبلى اين شهرها اضافه شده است.

مديركل راه و شهرسازى لارستان با اشاره به اينكه تاكنون ٢ هزار و ٢٠٠ نفر واجد شرايط در كل حوزه استحفاظى اين اداره كل نسبت به واريز وجه اقدام نموده اند، گفت: به محض قرار گرفتن ٦٠٠ واحد جديد در سايت جهت ثبت نام، زمان آن از طريق اين اداره كل اطلاع رسانى خواهد شد و متقاضيان می‌توانند با مراجعه به نشانی www.tem.mrud.ir ثبت‌نام نمايند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان