میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 ژوئن 2021 ساعت 3:36 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 934 بازدید

به‌زودی ۲۵ هزار متر مربع از معابر روستای بخش مرکزی لارستان با قیر رایگانِ دولتی آسفالت می‌شود

به‌زودی ۲۵ هزار متر مربع از معابر روستای بخش مرکزی لارستان با قیر رایگانِ دولتی آسفالت می‌شود

علی پیروز بخشدار بخش مرکزی لارستان روز گذشته در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: به‌زودی بالغ بر ۲۵ هزار متر مربع از معابر روستایی بخش مرکزی لارستان آسفالت می‌شود.

وی افزود: آسفالت و بهسازی معابر روستاهای کورده، براک، بریز، بائن و کرمستج با اختصاص سهمیه قیر رایگان توسط دولت و اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد ریال با سرعت مطلوبی در حال اجراست.

پیروز  تصریح کرد: اعتبار تخصیص یافته از محل بودجه دهیاری و بنیاد مسکن انجام شده است.

بخشدار مرکزی لارستان تصریح کرد: جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر، ارتقای شاخص‌های رفاهی در این مناطق، جذب سرمایه‌گذار و اجرای طرح‌های اقتصادی از مزایای عملیات اجرایی شدن طرح‌های عمرانی در روستاها است.

وی یاد آور شد: اعتبار مذکور در زمینه آسفالت معابر، زیرسازی، جدول و پیاده‌روسازی هزینه می‌شود و با توجه به اینکه معابر این روستاه‌ها در گذشته فاقد آسفالت بودند و در فصل بارندگی مشکلاتی را برای روستائیان ایجاد می‌کرد، ان شاالله با آغاز بارندگی‌های امسال دیگر شاهد مشکلات قبل در آن نقاط نخواهیم بود.

بخشدار مرکزی از همکاری برخی دستگاه‌های خدمات‌رسان نظیر بنیاد مسکن، برق، آب، مخابرات، علوم پزشکی و نیروهای نظامی و انتظامی و بخصوص تلاش شبانه‌روزی دهیاران سخت‌کوش و اعضای شورای اسلامي در این زمینه تقدیر و تشکر کرد و افزود: تأمین و توسعه زیرساخت‌ها و تلاش برای پیشرفت مناطق روستایی یکی از اهداف پیش رو در خدمت‌رسانی به مردم بخش مرکزی لارستان است که با همکاری سایر ادارات و ارگان‌ها محقق می‌شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان