میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 اکتبر 2014 ساعت 1:02 ق.ظ سرویس:اجتماعی 5 دیدگاه 1,918 بازدید

به حقوق شهروندي و ارتقاي كيفيت زندگي مردم توجه كنيد

 مديركل راه و شهرسازي لارستان خطاب به شهرداران:

به حقوق شهروندي و ارتقاي كيفيت زندگي مردم توجه كنيد

همایش تخصصی اجرای قانون نظام مهندسی در راستای سیاست های شهروند محوری برای نخستین بار در اداره کل راه و شهر سازی لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی لارستان، این همایش با حضور داریوش نصر مدیر کل، نمایندگان سازمان نظام مهندسی استان، مدیریت های اداره کل، شهرداران شهر های حوزه استحفاظی، مسئولین دفاتر نمایندگی نظام مهندسی در شهرستانهای لار، گراش و خنج و کارشناسان نظارت عالیه اداره کل برگزار شد.

IMG_6400

در ابتدای مراسم نصر در سخنانی بیانات آخوندی وزیر راه و شهر سازی را در رابطه با شهروند محوری مورد تاکید قرار داد و از شهرداران درخواست نمود تا توجه جدی به حقوق شهروندی و ارتقای کیفیت زندگی مردم را در برنامه های خود قرار دهند.

وی ادامه داد: توسعه و بافت شهری یک منطقه نقش مهمی در میزان فعالیت های شهروندان دارد بنابراین صنعت ساختمان و کلیه امور عمرانی شهری می بایست شهروند محور باشد.

پس از آن معمار پور نماینده سازمان نظام مهندسی استان طی بیاناتی وظایف مهندسین ناظر را در رعایت کاربری ها در ساخت و سازهای تحت نظارت و همچنین اهمیت رعایت دقیق آئین نامه های ابلاغی را تبیین نمود.

در ادامه این جلسه تطبیق کاربری های مصوب، لزوم رعایت مقررات نظام مهندسی، استفاده از مجریان واجد صلاحیت در ساختمانهای بالای ۸۰۰ متر مربع زیر بنا، مقررات شهر سازی و معماری و اجرای صحیح طرح های هادی مصوب دفتر فنی استانداری و طرحهای جامع و تفصیلی مصوب شورایعالی شهر سازی و معماری ایران مورد بحث قرار گرفت.

در این همایش علی اصغر افتخار مدیر مسکن و ساختمان و عبدالحمید مویدی مدیر شهرسازی و معماری اداره کل به ارائه گزارش هايي در خصوص فعالیت هایشان در این زمینه ها پرداختند و از شهردارهای حوزه استحفاظی خواستند در جهت رعایت حقوق شهروندان بر اجرای طرحهای مصوب و رعایت قانون نظام مهندسی اهتمام ورزند.

IMG_6361


5 نظر

 1. عباس رستمي گفت:

  0

  0

  تيتر بسيار زيبا و دلپذيري است كه جناب مدير كل محترم گفتند . سوال من اين است كه آيا ايشان در اين خصوص و در حوزه مسوليت خويش نسبت به شهروندان بيرمي هم اقدامي نموده اند؟ جناب مهندس خواهش مي كنيم در دوره مسوليت خود نسبت به اين منطقه كه در حق آن اجحاف صورت گرفته و نه تنها كاري براي آنها نشده بلكه جاده اصلي آنها به فرعي هم تبديل شده اقدامي بفرماييد تا شما هم مانند اسلاف خود در اين اداره كل مديون اين مردم نگرديد و تا نام شما ان شا ءلله به نيكي در اذهان اين مردم به يادگار بماند

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  شهرداران منطقه زیر نظر استانداری فارس و دفتر شهری و شوراهای استان میباشند و اقای نصر مدیر و مافوق شهرداران نیستند که اینطور امر مینمایند

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  احکام شهرداران توسط شخص استاندار امضا میشود نه اقای نصرو دراین جلسه همه شهرداران نبوده اند زیرا جلسه را به رسمیت نشناخته اند

 4. x گفت:

  0

  0

  اول از همه باید حقوق شهروندی درست تعریف بشود !

 5. ابراهیم گفت:

  0

  0

  با نظر رستمی موافقم .مدیرکل محترم باید برای خروج ا زبن بست بیرم فکر کند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان