میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 ژوئن 2020 ساعت 1:46 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 73 دیدگاه 1,329 بازدید

به دکتر جعفرپور گفتم خوب است که انسان در آزمون خطیر نظر مردم و نماینده شدن، قهرمان از صحنه بیرون برود/ همه باید کمک کنیم که مهندس حسین زاده در تحقق مطالبات مردم موفق شود

علاالدین بروجردی در گفت و گوی اختصاصی با آفتاب لارستان:

همه باید کمک کنیم که مهندس حسین زاده در تحقق مطالبات مردم موفق شود

به گزارش آفتاب لارستان، علاالدین بروجردی در گفت و گوی اختصاصی با این رسانه در مورد نحوه همکاری اش با حسین زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آقای مهندس حسین زاده در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با من ملاقاتی داشتند و با توجه به اینکه در آغاز کار مجلس جدید هستند اظهار داشتند که انتظار من کمک و راهنمایی است.

به مهندس حسین زاده گفتم که محور کارتان عدالت باشد و نگاهی پدرانه به کل منطقه داشته باشید

وی افزود: من به ایشان گفتم با توجه به اینکه شما به عنوان نماینده این چهار شهرستان هستید طبیعتا مسئولیت سنگینی را بر عهده دارید و آن چیزی که از شما انتظار می رود این است که محور کارتان عدالت باشد و نگاهی پدرانه به کل منطقه داشته باشید.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به ایشان گفتم اگر بتوانید سرمایه گذاری پیدا کنید که در بیرم، جویم و مناطقی که محروم تر و فاقد امکانات هستند کارخانه ای بزنید و اشتغالی ایجاد کنید، نمادهای عدالت محوری است و طبیعی است که من هم از چنین سیاستی حمایت و کمک خواهم کرد.

به رئیس دفتر خودم در دوران نمایندگی مجلس گفتم که تجربیاتش را در اختیار مهندس حسین زاده قرار دهد

بروجردی تصریح کرد: به رئیس دفتر خودم در دوران نمایندگی مجلس گفتم که تجربیاتش را در اختیار مهندس حسین زاده قرار دهد؛ بنابراین، امیدواریم که ایشان بتوانند این سیاست مهم را که عدالت محوری در تمشیت امور مردم و کار خطیر نمایندگی است نصب العین قرار دهند و به آن عمل کنند و در چنین شرایطی، هم رضایت خداوند متعال حاصل می شود و هم رضایت مردم.

به دکتر جعفرپور گفتم خوب است که انسان در آزمون خطیر نظر مردم و نماینده شدن، قهرمان از صحنه بیرون برود

وی در مورد صحبت های جعفرپور مبنی بر اینکه بروجردی تا روز آخر نام نویسی هم نسبت به آمدن مردد بود گفت: زمانی که برای نام نویسی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز تصمیم گرفتم در مجلس با ایشان صحبت دو نفره داشتیم و من گفتم: «جناب آقای دکتر جعفرپور خوب است که انسان در آزمون خطیر نظر مردم و نماینده شدن از صحنه، قهرمان بیرون برود، شما دو دوره با رای مردم منطقه نماینده شدید و من هم پنج دوره در بروجرد پشت سر هم اعتماد مردم را جلب کردم و خداحافظی کردم؛ یعنی از آن صحنه با پیروزی و بدون شکست خارج شدم و من معتقدم که به نفع شما و آینده شما و منطقه است و مردم نیز تحسین خواهند کرد اما ایشان گفتند که من در هر صورت جمع بندی ام را انجام دادم و می خواهم که در صحنه باقی بمانم، ما هم گفتیم و الامر اليكم و السلام عليكم.»

از شش ماه قبل از انتخابات بین سه تصمیم ورود به صحنه بروجرد، ورود به صحنه لار و عدم ورود در انتخابات در حال تصمیم گیری بودم و شاید تلقی تردید از این باب بود

رئیس اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا با قاطعیت و بدون دودلی و پشیمانی وارد عرصه انتخابات شدید اظهار کرد: من از شش ماه قبل از انتخابات بین سه تصمیم ورود به صحنه بروجرد، ورود به صحنه لار و عدم ورود در انتخابات در حال تصمیم گیری بودم و شاید تلقی تردید از این باب بود اما پس از اینکه با مشورت مجموعه دوستان جمع بندی حاصل شد، جایی برای تردید وجود نداشت، در انتخابات وارد شدیم و سپاسگزار مردم شریف منطقه نیز هستیم، در لارستان رای اول را داشتیم و تقدیر الهی بر این بود که یک فرد انتخاب شود و ما هم همیشه برای نظر مردم احترام قائل بودیم و در این مورد نیز احترام قائل هستیم.

وظیفه همه ما این است که کمک کنیم تا فردی را که مردم انتخاب کرده اند در مسئولیتش موفق شود

علاالدین بروجردی در مورد همکاری رئیس دفترش با حسین زاده گفت: با توجه به این که رئیس دفتر سال ها در مجلس بوده به آقای حسین زاده گفتم که مجموعه تجربیات کاری را از ایشان منتقل کنید چون وظیفه همه ما این است که کمک کنیم تا فردی را که مردم انتخاب کرده اند در مسئولیتش موفق شود و بتواند به مردم و منطقه خدمت کند.

همه باید کمک کنیم که مهندس حسین زاده در تحقق مطالبات مردم موفق شود

وی افزود: من معتقدم که مجموعه نمایندگان لارستان که در شورای اسلامی جمع هستند مطالبات مردم را به ایشان منعکس کنند و تصور من این است که ایشان با روی گشاده مطالبات را دنبال خواهند کرد و همه باید کمک کنیم که در تحقق این مطالبات موفق شوند.

تشکر از مردم منطقه

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: به همه مردم منطقه سلام ویژه دارم، از آن ها تشکر می کنم و از زحمات مان در دوره انتخابات عذرخواهی می کنم.

در حال ارزیابی پیشنهادات پس از دوره نمایندگی مجلس هستم

یروجردی در پاسخ به این سوال که پس از دوره نمایندگی به چه چیزی مشغول هستید گفت: در حال ارزیابی در مورد پیشنهادات گفته شده هستم که ان شاا… بعد از اینکه عملی شد خبرش اعلام می شود.


73 نظر

 1. سعید گفت:

  1

  5

  حیف که لارستان بزرگ، شما رو از دست داد

 2. شهروند لارستانی گفت:

  1

  4

  درود بر مهندس بروجردی طی مدت کوتاهی که در خدمت شما وبیت بوده ایم واقعا درس ها یاد گرفتیم. چقدر دو فرزندت علی ومحمد بزرگوار ودوست داستنی بودند. به هرحال الخیر فی الواقعه.
  چنددلیل عدم انتخاب شما
  اولا که دیر آمدی
  دوم تخریبی که از طرف طرفداران ج ج شروع کردند و اثرش در روستا وبخش ها نمایان تر بود.
  سوم عدم از خود گذشتگی جناب نماینده نسبت به شما.بیت آقا و مردم
  ودر آخر جناب نماینده هم خودش خراب کرد وهم لارستان.

 3. علی گفت:

  1

  4

  شما یک وزنه بزرگ بودید برای لارستان.
  مطمئنا اگر شما پیروز می شدید شاهد تحولات بزرگ در چهار شهرستان بودیم

 4. ناشناس گفت:

  2

  2

  کاری که جناب جعفرپور با عدم کناره گیری خودش انجام داد در اذهان تاریخ منطقه می ماند واز او با نام نیک یاد نمی گردد. ولی ای کاش به این پست ومقام قانع بود و هشت سال برایش کافی بود. به هرحال عاقبت بخیر نشد.

 5. محدثه گفت:

  1

  2

  حیف از شما

 6. ناشناس گفت:

  1

  0

  از قول یکی از طرفداران آقای نماینده که قبل از انتخابات مطرح نمود که هرکس نفر سوم در منطقه شد او خیانتکار است.
  آقای محمدجواد احمدی شما که مشاور جوان نمایتده بودی […] مشخص شد ولی چرا هنوز طرفداری از ایشان می کنی .

 7. ناشناس گفت:

  0

  3

  سلام احسنت بر شرف جناب برجردی
  هشت سال معطل ماندن تمام منابع و حال هم…. از ثمرات برادر جعفرپور است درختت پر ثمر تو که رفتی ماندیم ولار کاش کنار کشیده بودی

 8. عمادشهری گفت:

  5

  0

  همون بهتر که نماینده نشدی جناب بروجردی! کسی دل خوشی از شما و امثال شما نداشت که رای نیاوردید

 9. ناشناس گفت:

  4

  2

  آقای بروجردی اشتباه کردید.بسیاری از مردم منطقه شما را بخاطر حضور بی موقع نخواهند بخشید.ای کاش آن روز که آقا اصرار کردند آمده بودی.در سن ۷۰‌سالگی حضور شما در لارستان هیچ معنا نداشت.

  • لار گفت:

   0

   0

   هفتاد ساله دیگری ه داشتیم …. اما کلید کردن به ایشان یعنی ترس از وزنه سیاسی ایشان

 10. ناشناس گفت:

  4

  0

  اگه قصد کمک داشتی و می تونستی کاری برای لار انجام بدی در زمان نماینده های قبلی لار انجام میدادی.شهر خودت هم که قبولت نداشتن .بروجردی دقیقا دنبال چی هستی؟بس کن دیگه.خسته نشدی؟

 11. ناشناس گفت:

  5

  0

  تفرقه را شما بوجود آوردی آقای بروجردی و حیثیت بیت آقا را خدشه دار کردی.وقتی آیت الله آیت اللهی با شما گفت بیا نیامدی و وقتی که احساس کردی شرایط در لار برای کاندید شدن بهتر است آمدی.این یعنی خودبینی.

  • لار گفت:

   0

   1

   تفرقه اونهایی بوجود آوردند که با همکاری بعضی ارگانها به خاطر ترس از ایشان یا خودشیرینی برای پست بالاتر و رزومه بهتر سم پاشی می کردند
   آخه بنده خدا اگه می دونستید رای نداره مثلا چندتا کاندید دیگه کاری باهاش نداشتید …ولی درک کرده بودید قدرت سیاسی ایشون .
   البته زرنگی واسه بچه های ارگان گراش بود ….. نوش جونشون
   .
   .
   ضمنا فعلا دکتر حسین زاده عملکرد و دیدگاه و رفتار مثبت دارند . نظر شخصی بنده به ایشان مثبت است .

 12. ناشناس گفت:

  5

  0

  فکر کنم تا شب آخر ولحظه ی آخر مهلت ثبت نام هنوزدر حال جمع بندی با دوستان بودین ؟؟؟🤔
  چرا واقعیت رو به مردم نمیگین که منتظر لیست تهران بودین تا اخرین لحظه !ولی وقتی فهمیدین جایگاهیی ندارین و از همه جا رونده شدین وحتی در بروجرد هم رای نمیدن بهتون (همچنین که دورقبل هم در بروجرد به دور دوم کشیده شد وبزوررای آوردین )تیر آخرتون رو در اخرین لحظات ثبت نام به سمت لار انداختین؟؟؟

  خود شما با لج بازی باعث شکست لار شدین آقای بروجردی مقصر شما و اطرافیان منفعت طلبتون …
  در ضمن مهندس حسین زاده نباید اینو فراموش کنند که شما بعد پایان انتخابات اعتراض نوشتین که تقلب صورت گرفنه و اعلام کردین اعتراضتون رو هم پیگیری میکنید

  یک بار برای همیشه به لار آسیب رسوندین اقای بروجردی لطفا دیگه برای لار دلسوزی نکنید شماروبخیرو مردم لارو به سلامت لطفا چشم طمع از لار بردارید

  • لار گفت:

   0

   0

   چون همه ناشناس کامنت گذاشته منم همش لار میزارم

   اول واقعیت اینه که هر شخص برآوردی از خودش دارد و راه های مختلف را برای انتخاب دارد (چه خوشمون بیاد چه بدمون من زمان انتخابات هم گفتم بزار بروجردی نفع خودش ببره ما هم نفع خودمون)
   اون دشمنانی که مدام و هر جا حتی در خصوص مثلا خمس و زکات هم ضد بیت آقا می نویسند اگر بروجردی انتخاب شده بود که حسابی می تونستید تسویه حساب کنید (قربون خدا که می دونه چیکار کنه هم جلوی نیت بد شما را گرفت هم تو انتخابات ….)
   تیر دوم شما هم به سنگ خورد اینکه دست دوستی و کمک دکتر بروجردی زودتر و بیشتر به سمت مهندس حسین زاده رفت .
   سوم تخلفات انتخاباتی ربطی به مهندس حسین زاده نداره . مربوط به هوادارن و رفتار بعضی هواداران ایشان در شهر گراش بود که اجازه تبلیغات هیچ نماینده ای نداده بودند . واقعیت اینه که تخلف است ولی خوب سیستم ایران هم خودتون می دونید که چطور است همیشه پای مصلحت در میان است .
   والبته موش و گربه بازی کردن فرمانداری گراش هم همین طور

   خوب در آخر بهتره یه جمع بندی از اطرافیان بروجردی و جعفرپور در لار بکنیم لطفا با اسم و سمت و احتمال چه نوع منفعت طلبی رو بیان کنید .
   غیر از دو سه نفر مسئول دیگه ۹۹٫۹ مردم عادی از بقال و بزار و بازنشسته و مردم کوچه و بازار . مردم حقوق نگیر دولت . اینها پشت دکتر بروجردی بودند واسه همین هنوز از دل ما بیرون نرفته
   .
   دکتر جعفرپور دو دوره بهش رای دادم ولی یه اشکال داشت به جای جنگیدن در حال سپری کردن زمان بود تا گذشت زمان همه چیز رو فراهم کنه یعنی منتظر بود که دولت روحانی و اون وزیر مزام بره بعد دنبال کار باشه
   .
   ایشون باید چوب لای چرخ چنین وزیری میزاشت نباید ارامش براش میزاشت . مگر اصولگرا نبود دوستان ایشون همراهی نمی کردند

 13. ناشناس گفت:

  2

  2

  یک هنرمند یک فوتبالیست یک سیاستمدار در اوج اگر خداحافظی کند مردم همیشه اورا موفق می پندارند . بزرگترین اشتباه آقای جعفرپور این بود که خودرا برای سومین بار کاندید کرد.

  • اسب سوار گفت:

   3

   0

   جعفرپور مونه لاره
   وروجردی مونه لرستونه .
   چش وَ خومو

  • لار گفت:

   0

   0

   من ۳۵ ساله بروجردی میشناسم و تو لار دیدمش ولی جعفرپور ۸ ساله میشناسم در مجموع ۵ بار دیدمش
   ۲٫ ما یه بار سیدعبدالحسین رو از عراق اوردیم خیر و برکتش هم دیدیم
   ۳٫ شما هم می توانی بری لرستان کاندید بشی (البته اگه بتونی تو شهر اول و تو منطقه دوم بشی)

 14. طرفدار جناب بروجردی گفت:

  1

  3

  آقای بروجردی بر هیچکس پوشیده نیست که شما برتر از همه بودی ومی خواستی خدمت کنی.
  اگر قصد خدمت به مردم منطقه دارید باید در طول این مدت آزمایش خودرا پس دهید.طوری نباشد که ماه های آخر سال انتخابات پیدایت شود.

 15. ناشناس گفت:

  5

  0

  یکی نیست به آقای بروجردی بگه توقهرمان، تو پهلوان، تو اصلا رای اول لارستان .عجب رویی داره با ۵ دوره نمایندگی الان نماینده نشدی.آیا برای تو الآن جای افتخاره؟ یا خودش را عقل کل میدونه یا مردم را …
  بروجردی باشی ۵ دوره نماینده باشی داماد آقای لار باشی ، تمام اصلاحات بیایند پشتت، این همه هزینه کنی ، وزیر دشمن لارستان حمایت کند، مردم رابا اعتبارآقا و رودربایستی بیت آقا وباشگردهای دیگر بیارن پشت سرت ولی باز هم رای نیاری به نظرت قهرمان رفتی؟

  • لار گفت:

   0

   1

   ما خواستیم بیاد دادش مشکلیه؟؟؟؟؟
   باز بیاد حمایتش می کنیم
   ما خاندان اصیل در ایران را ول نمی کنیم دادش چون خودمان هم اصیل هستیم

   اینکه ارگان های […] نزارن اون هم با لباس […] حرف های مشترک از زبان خود جعفرپور و اون ارگان و حامیان یعنی برنامه ریزی برای حذف . البته جناب بروجردی با این بازی ها اشناست
   .
   اینکه نزارن تو شهر دیگه تبلیغ کنی!!!!!!
   اینکه شایعاتی که ههمش دروغ بود رو گسترش بدین !!!!!!
   .

  • خادمی از جویم گفت:

   0

   0

   احسنت

 16. ناشناس گفت:

  4

  1

  جنای بروجردی ! غروروخودبزرگ بینی درکلام شما درمورد دکترجعفرپورموج میزند . شمادر بروجرد دیگر رای نداشتید اگرکاندید میشدید وکاندید نشدن ازبروجرد وخداحافظی کردن شما ازبروجرد برای شما عدم شکست وپیروزی وسربلندی وقهرمانی محسوب نمیشود. ازناچاری کاندید نشدید ودنبال حفظ مقام ازطریق لاربودید. واقعیت آن است که دکترجعفرپور قهرمان انتخابات میتواند محسوب شود چون به وظیفه وتکلیف خود درقبال مردم وشهر ومنطقه عمل کرد تا کارهای ناتمام رابه اتمام برساند همانطور که شما دربروجرد چه بسا باهمین قصد کاندید دردوره های قبل میشدید . والله اعلم
  ازطرفی تفاوت رایش باشما درحد ۲هزارتا بود .پس اینقدر به رای اولی خود درلارستان مباهات نکنید ودچار غرور نشوید که دور ازاخلاق هست.
  اگر به رای اول درلار افتخارمیکنید دراکثر مناطق دکتر جعفرپور بخلطر خدمت متوازن ونگاه وسیعشان درمورد عدالت درخدمت درطول نمایندگی شان درکل منطقه ایشان رای اول را داشتند.. ..
  اخلاق را درطول انتخابات شما وبرخی حامیانتان زیرپاگذاشتید اکنون دست از بداخلاقی پسا انتخابات بردارید . شما بادکتر جعفرپور همکار بودید باتصمیم غیراخلاقی رقیب ازبیرون شدید وانتخابات بااجماع ورای اکثریت مردم گراش رقم خورد .اکنون زمان تخریب نیست زمان وحدت برای ارتقاء کل منطقه وحوزه انتخابیه هست .

  • لار گفت:

   0

   1

   اصل در شهر لار بود که جعفرپور رای نداشت به دلیل […]
   به دلیل بلد نبودن بازی سیاسی
   به دلیل ترس از وزیر

 17. لارستان بزرگ گفت:

  4

  0

  کاملا سیاسی و فرار حرفه ای

  آقای بروجردی آقای جعفر پور فرزند منطقه و حوزه ی انتخابیه بود نه شما. حق تصمیم گیری با ایشان بود.
  شما نه تنها قهرمان از میدان نرفتید بلکه با شکست خود و دیگران از صحنه رفتید.

  شما در لارستان اول نبودید. عجیب است چنین صحبت می کنید. شما در شهر لار با همه جنگ احزاب با تفاوت کم اول شدید.

  در لارستان دکتر جعفرپور اول شد. دکتر جعفرپور در بیشتر مناطق از جمله :بیرم، خنج ، اوز و در شهرستان لارستان نفر اول بود

  در بیرم شما با چسبیدن به مواضع قدرت نفر سوم شدید. در همین شهری که با دادن اطلاعات دروغ شما را سر کار گذاشتند و شما تصمیم نهایی برای ورود به انتخابات گرفتید دیدید که مردم بیرم با آن مسوولین که شما به آنها تکیه کردید نبودند و با همه اقداماتشان در انتخابات زیر۱۸درصد ارا داشتند و بیش از ۸۰درصد مردم به شما و آنها نه گفتند.

  البته به جناب مهندس حسین زاده امیدوار هستیم تا با یاری خدا وانرژی جوانی مشکلات موجود را مرتفع نمایند

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   البته خیلی هم سیاسی عمل نکرده. بچه ها هم می دونن که فریبی بیش نیست و نشان دادن واقعیت ۴۰ساله خودشون به مردم است

  • لار گفت:

   0

   0

   بیرمی ها و اوزی ها با توسل به بروجردی از زیر نظر گراش خارج شدند —قطعا بد کردند منم دلخور هستم
   ولی جعفرپور در لار اول نبود
   جعفرپور را اون ارگان ساپورت مکرد
   جعفرپور ۸ سال شناختم و ۵ بار دیدم
   جعفرپور شکست خورد به دلیل ترس و […] خودش
   ما دو ودور به ایشون رای دادیم و تشخیص دادیم بهتره تحصیلات ادامه بده

 18. گراشی گفت:

  1

  0

  خدمت. جناب دکتر بروجردی. ودکتر. جعفر پور. خسته نباشید. اری. دیگر. دوران. استراحت. شماست الان. هم. دوران. جوانان وافراد. تازه نفس مثل. جوان. گراشی. اقای. حسین. زاده. است. البته باید. فکر. نو. ایده های. جدید. ومتفاوت. تر. از. قبلی. ها دیگه دوران. گذشته برنمیگردد. منطقه. ازان. جوانان است

  • دیده‌بان! گفت:

   0

   0

   این دوباره پیداش شده و با نام مستعار هر دفعه به نام یک شهر نظر داد! عجب رویی داری ! کامنتی نقطه نویس تلگراف چی!

  • لار گفت:

   0

   0

   البته امیدوارم موفق شوند
   ما نمک نشناس نیستیم بروجردی خدمت کرده حامیش هستیم
   حسین زاده هم خدمت کند حامیش میشیم
   همان طور که دکتر اقتداری در دل لارستان جا دارد

 19. ناشناس گفت:

  3

  0

  هم باختید و هم باخت دادید.

 20. ناشناس گفت:

  4

  0

  بروجردی اعتبار بیت آقا را برای اهداف سیاسی خود خراب کرد.این بزرگ ترین جرم اوست.جعفرپور با وجود همه نقدها مال منطقه بود.بروجردی از خارج منطقه آمد و مقصر شکست لاری هاست.

  • لاری گفت:

   1

   3

   ایشون هم متولد لار هستند و هم از طرف مادری منسوب به لار. راستی جناب جعفرپور که به قول شما لاریه؛ الان کجا تشریف دارند؟

 21. ذهن تاریخ گفت:

  1

  2

  جناب بروجردی شما یک آدم با تجربه وریشه دار هستی
  اگر کمی انصاف و نمک نشاسی نمی کردند وبخاطر لارستان کنار رفته بودند حالا مردم پدر بیامرزی بهشون می گفتند. حیف فرصت خوبی،که از دست دادیم مردم این عدم گذشت جناب جعفرپور هیجکاه فراموش،نمی کنند

  • لاری گفت:

   1

   1

   ذهن تاریخیت بد کار میکنه اخوی. اتفاقا ضعیف ترین نماینده که لارستان را به اندازه بیست سال به عقب برگرداند همین نمایتده ای است که شما ازش دفاع می فرمایید

 22. سعید گفت:

  1

  3

  ننگ ابدی بر پیشانی کسانی ماند که صدها میلیون تومان برای ساخت کلیپ علیه بروجردی در فضای مجازی کردند و هر شب جلساتشو به آشوب می کشیدند و حتی در مسجد امام جعفر صادق، یک زن رو پیشقدم کردند. الانم همه می دانند چه اشخاصی بودند که اون کلیپ ها رو ساختند

  • ناشناس گفت:

   5

   0

   خوب کاری کردند مردم رو روشن کردند.چرا شما می سوزی؟!!!!!!!!!!!

  • لار گفت:

   0

   0

   شما را ارجاع میدهم به زمان انتخابات ریاست جمهوری کلیپ مسجد کوریچان و بیمارستان امام رضا
   گروه مشخصه کیا هستن

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   چرا میسوزی سعید خان چیزی از شما کم شده که آتیشت به پاس؟؟؟ اره دیگه چون بروجردی رای نیاورده بد میسوزی 😄

 23. ناشناس گفت:

  1

  2

  خدارا شکر می کنیم که جناب جعفرپور انتخاب نشد اینرا از ته قلبم می گوییم.

 24. ناشناس گفت:

  2

  0

  دیگه نماینده لُر برای خودمون کم داشتیم .
  مگه بزرگانی که مرتب اسمشون میارین و بهش افتخار میکنید ، اصل و اصالت لاری دارند . نه اصلاً……

 25. ناشناس گفت:

  0

  0

  عجب نماینده الآن داریم ، قربون حسنی گراشی، روی حسنی سفید شد. خودش منبع تفکر دفتردار لاریش دیگه بد تر

 26. ناشناس گفت:

  4

  0

  درود بر دکتر جعفرپور نماینده صادق و انقلابی. شما اگر می خواستی خدمت کنی می رفتی از بروجرد.راستی تکلیف قول های بروجرد شما چه شد که حالا دنبال نمایندگی لار بودی.

 27. انتخاب توانمند تر گفت:

  2

  4

  جناب بروجردی با کمترین زمان حدود ۲ماه تبلیغات از جناب جعفرپور در کل بیشتر رای آورد. این نشانه برتری ایشان نسبت به او است. یادمان نمی رود جناب جعفرپور هشت سال تبلیغات کرده بود.
  باید قبول کنیم که آقای بروجردی خیلی قوی تر وتوانمند تر از همه کاندیدا بود.

 28. واقع بین گفت:

  3

  3

  چرا طرفداران جعفرپور به عدم توانایی بیشتر ایشان پی نبردند.
  فقط می خواهند ایشان باشد.
  ایشان ضعیف ترین نماینده در ادوار گذشته لارستان بوده اند.(البته طی دوره)

 29. ناشناس گفت:

  4

  1

  […] کاش این کامنت هارو بخونی وبفهمی که هیچ اقبالی در لار نداری
  کاش بخونی و بفهمی هیچ محبوبیتی هم در لار نداری
  تورو جدت دست وچشم طمع از لاربردار که برای چهار سال مردم لار رو بی نماینده کردی
  حالا که هر شهرستانی میجنگه برای ارتقاء لار نماینده نداره
  چرا نمیخوایم واقعیت رو ببینیم؟؟؟ مهندس حسین زاده رای قوم و خویشی و قبیله ای از گراش آورده پس ازش انتظار دارند اول و دوم وسوم و تمام تلاششو برای گراش بزاره بعداگه چیزی موند خرج لار کنه که بعید میدونم حتی…
  آقای ۷۰ ساله ای که هنوز غرور داری و فکر میکنی مردم لار بهت عِرق دارن و نفر اول شدی تولار اشتباه فکر نکن مردم لار با سربلندی شکستت دادن درود بر مردم لار که یک فرد مغرور و پر مدعا رو شکست دادند شما شکست خوردی شکستی خیلی سخت
  وحتی سیلی خوردی سیلی که حقت بود چون زمانی که بهت نیاز داشتن این مردم و حضرت آقا نیومدی زمانی اومدی که هیچ جا بهت نیاز نداشتن […]

 30. ناشناس گفت:

  2

  0

  درود بر دکتر عسکرپور که با سربلندی از میدان انتخابات اومدن بیرون
  درود بر شرف این مرد بزرگ که از خودگذشتگی کرد

 31. لاری گفت:

  0

  0

  ضعیف ترین نماینده جناب جعفرپور بودند که لارستان را به اندازه بیست سال به عقب برگرداند

 32. لارستانی گفت:

  1

  0

  خدمات آقای جعفرپور به لارستان بزرگ:
  ایجاد بندر خشک
  منطقه ویژه اقتصادی
  پتروشیمی
  تکمیل کتابخانه مرکزی
  استخر سرپوشیده شهر قدیم
  دو بانده کردن جاده لار جهرم و لار بندر
  ایجاد اداره کل راهداری
  ایجاد ساختمان مجزای اداره ارشاد
  تبدیل دانشکده علوم پزشکی به دانشگاه
  راه اندازی دانشگاه علمی کاربردی
  ثبت بازار قیصریه و قلعه اژدها پیکر
  ثبت زبان لاری
  رخداد بزرگ فرهنگی در جنوب فارس با محوریت لار
  و خیلی خدمات دیگر که الان دستم خسته شده از بس نوشتم!

 33. لارستانی گفت:

  4

  0

  راستی جناب بروجردی در سخنرانی احساسی در بیت گفته بودید به خاطر این که بی بی فوت کرد و جایش خالی شد آمدم که جایش خالی نباشه. چند روز بعد از انتخابات در لار ماندید؟ متاسفم برای خودم و مردم لار که فریب خوردیم

 34. لار گفت:

  1

  0

  و چرا ما مردم بعد از این که افراد دارن تموم می شن می فهمیم چند دهه فریب خوردیم از دست این افراد. شما به اصطلاح یک فرد سیاسی هستید. ماکیاولی هم اصولی در سیاست دارد بگذریم که یک کارگزار اسلامی باید صداقت داشته باشد. جناب بروجردی پس از ۴۰ سال نشان دادید شما نه سیاست دارید نه صداقت. شما عطش قدرت داشتید. والسلام

 35. اوزی دوستدار منطقه گفت:

  1

  0

  به نظر میرسد صحبت کردن درباره اقایان جعفر پور وبروجردی دیگر وقت تلف کردن است انتخابات تمام شد وبا شکست این اقایان دوران دیگری شروع شده ونبض نمایندگی منطقه در گراش میزند وتا ۴ سال اینده نماینده منطقه دکتر حسین زاده گراشی است والسلام

 36. بیرم گفت:

  1

  0

  چند تا مسوول بیرم برای توزیع آراء خوب ازشما استفاده و سر کارتون گذاشتن. هنوز باید تجربه کنی تا بعضی ها را بشناسی. بعضی ها ناهار با محتاجی بودند شام با بروجردی و صبحانه روز بعد انتخابات با مهندس حسین زاده. خنده داره واقعا و برای ما مردم بیرم غم انگیز

 37. ناشناس گفت:

  0

  1

  اصلا عسکرپور از خود گذشتگی نشان نداد. ایشان بنفع جعفرپور رفتند کنار نه بخاطر لارستان. دکتر عسکر پور هم خودش را خراب کرد.

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   بالاخره برای اینکه تشتت ارا کم بشه دکترعسکرپورکناره گیری کردندو مثل بقیه با غرور نموندند و این لطف بزرگی بود بعد این همه زحمتی که کشیدند زمان تبلیغات.

 38. لار گفت:

  0

  2

  دوباره رای گیری کنید باور کن جعفرپور غیر یکی دونفری که برات کامنت گذاشتن رای نمی آری . البته به کمک […] و سازماندهی اونها یکم بیشتر ولی از مردم عادی نه

 39. لا ر گفت:

  1

  0

  رای من اگر حسین زاده خدمت کرد دور بعد حتما به ایشون است نه جعفرپور
  رای من فقط به خدمت

 40. لاری گفت:

  0

  1

  آنقدر عده ای منفعت طلب از طرفداران جعفر پور جناب دکتر بروجردی را در شهرستان و بخشها تخریب کردن تا شاید بتونن سبد آرای جعفرپور را پر کنند اما مکرو مکرالله
  تنها دستاورد جعفرپور در شهرستان ایجاد تفرقه و اختلاف بود.

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   از کی تا حالا بروجردی دکتر شد که ما نفهمیدیم؟؟؟ لطفا اطلاعاتتو حداقل از کسی که طرفدارشی بالاببر ضرر نداره

 41. لار گفت:

  0

  0

  قبلاً هم گفتم که به خدمت رای میدم
  اما یکی به همین جعفرپور برسونه که هی دم از وحدت زدی ۸ سال الان که همه دارن به لار می‌تازند لااقل از فرصت استفاده نکردید مردم شهر خودت رو راضی کنی
  بشین کار کردن رو ببین . نزاشتی یه مرد رای بیاره حالا بشین به مرد گراشی رو ببین
  نماینده باید جنگنده باشه نه اینکه زمان از دست بره تا وزیر مزاحم از قدرت بره کنار . خوب یه مزاحم دیگه پیدا میشد.

 42. لاری گفت:

  0

  0

  […] جعفرپور در ذهن مردم خواهد ماند ایشان با در کنار داشتن […] لار که همه میدونن کیه و دنبال منافع خودش بود شروع به تخریب میکرد و جعفرپور هم حمایت واقعا قبل از این من فکر میکردم نماینده اسبق انسان مومنی هستش ولی با حمایت به تخریب اقای بروجردی فهمیدم ایشان……امثال جعفرپور خودشان را به خواب زده اند و نمیدانند در لارستان دیگر جایگاهی ندارند چون بخاطر حفظ پست لار را به اتش کشیدن و پس از شکست هم خودش و اعضای دفترش با بی احترامی به نظر مردم ادامه میدهند و دفتری که مربوط به هلال احمر میباشد به بهانه کار فرهنگی تحویل نمیدهند و نمیخواهند بپذیرند که سوم شده اندو شکست خورده اند وعلیرغم قول همکاری به نماینده جدید هیچ همکاری ندارند حتی پرونده های مکاتبات و پیگیریهای هشت ساله را تحویل نمیدهند با این کار مردم دانستند که نیت جعفرپور چه بوده که…….

 43. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای جعفرپور اینقدر ناتوان بود که کاری که در حیطه وتخصص خودش همانا به ثبت رساندن زبان لارستانی عاجز ماند

 44. لارستانی گفت:

  1

  0

  مشکل بعضی از مردم مرکز شهرستان لار یعنی لار اینه که از چندین سال پیش مسیری انتخاب کردند که جز ضرر به خود و مردم سایر نقاط چیز دیگری عاید نشده است. نگاه صرفا به مرکز و عدم شناخت دقیق از مسائل شهرستان و شهرستان های اطراف و اصرار بر این روش غلط باعث مرکزگریزی شده است . این مشکل در چند سال اخیر توسط دکتر جعفرپور در حال ترمیم بود که متاسفانه به خاطر همان رفتار بعضی از آقایان خودپدرخوانده در شهر لار با دعوت از بروجردی لارستان را چند گام به عقب بازگرداندند. خب حالا اصرار کنید ببینید به کجا می رسید

 45. خطاب. به. اهالی لار گفت:

  0

  0

  مسولان. بومی درشهر لار کمی به خودایید وقبول کنید که همه امکانات برای. شهر. لار. خواستند. واطرافیان. را. نادیده. گرفتن. عاقبتی. ندارد. نمونه ان هم. دوری. شهرستانهای. مجاورست که از. لار. فاصله میگیرند. این کارها. در اینده. به. ضرر. شهر. لار. تمام. میشود. توسعه. وپیشرفت. باید. برای. همه. ومتوازن. باشد از حسادت. ومخالفت. با. پیشرفت. وتوسعه. شهرستانهای. همسایه. پرهیز. کنید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان