میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 اکتبر 2014 ساعت 1:50 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,361 بازدید

به زودي بازارچه سنتی در لار احداث مي شود

با تفاهم کمیته امداد و شهرداری لار

به زودي بازارچه سنتی در لار احداث مي شود

روابط عمومی کمیته امداد لارستان: با توجه به اهمیت و نگرش ویژه کمیته امداد امام خمینی (ره ) به مسئله فرهنگ و اشتغال و نیز با توجه به نامگذاری سال ۹۳ توسط مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» لذا مدیریت و پرسنل این نهاد بر آن شدند تا از تمامی ظرفیت های موجود در جهت ارائه خدمات بهتر و کاملتر به مددجویان تحت حمایت امداد استفاده نمایند .

IMG_0967
در همین راستا جلسه ای با حضور مدیریت کمیته امداد و شهردار لار در محل دفتر شهردار برگزار و در خصوص احداث بازاچه سنتی جهت اشتغال مددجویان تحت حمایت و نیز احداث کانون فرهنگی تریتی بحث و تبادل نظر و موارد ذیل اعلام گردید :
۱) دو قطعه زمین در شهر قدیم لار که توسط افراد خیر جهت احداث بازارچه سنتی و کانون فرهنگی تربیتی در اختیار کمیته امداد قرار گرفته است .
۲) مقرر گردید زمینی که جهت احداث بازارچه سنتی در نظر گرفته شده از طرف شهرداری از مسکونی به تجاری تغییر کاربری داده شود.
۳) مقرر گردید کمیته امداد نسبت به شناسایی مددجویان واجد شرایط و با دادن وام اشتغال به آنان نسبت به راه اندازی بازارچه سنتی اقدامات لازم را به عمل آورد .
۴) با توجه به سیاست اشتغال زایی و کسب درآمد بیشتر  مقرر گردید مجوز لازم جهت احداث چند باب مغازه جلوي ساختمان کانون فرهنگی تربیتی همزمان با ساخت کانون صادر گردد .
۵) ایجاد ساختمان کانون منحصرا برای افراد تحت پوشش نبوده و سایر شهروندان نیز می توانند از خدمات ارائه شده در کانون استفاده نمایند .


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان