میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 297 بازدید

به زودی در بخش درمان «بیرم» تحول ایجاد می شود

به زودی در بخش درمان «بیرم» تحول ایجاد می شود

مهندس خرم بخت گفت: در آینده ای نزدیک شاهد پیشرفت کم نظیری در حوزه درمان بخش بیرم خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان در حاشیه برگزاری دومین نشست شورای معاونین در بخش بیرم، مهندس خرم بخت، مدیر فنی دانشکده ضمن اعلام این خبر افزود: در بازدید قبلی ریاست محترم و معاونین دانشکده ، مقرر شد همزمان با جذب خیر توسط مسئولین شهر، مسئولین مربوطه در ستاد دانشکده نیز جهت صدور موافقت برای ساخت و راه اندازی بخش های جدید اقدام نمایند. در راستای پیگیری های انجام شده، خوشبختانه همزمان با حضور تیم مدیریتی دانشکده در دومین شورای معاونین که در بیمارستان بیرم برگزار شد، با دستور جناب آقای دکتر کریمی ریاست دانشکده، استارت ساخت ساختمان درمانگاه تخصصی، بخش CCU و LDR کلید خورد.

وی ضمن ابراز امیدواری از همت خیر بزرگوار این شهر ، گفت: در حال حاضر مبلغ ۶۰ میلیارد ریال برای ساخت این سه پروژه از سوی نیک اندیش محترم در نظر گرفته شده ، که هزینه کرد نهایی پس از تایید نقشه های ساختمانی این سه بخش توسط نظام مهندسی شهرستان امکان پذیرتر است.

دکتر نصری معاون توسعه دانشکده در تکمیل خبر فوق از پیشرفت ۵۵ درصدی ساختمان تسهیلات زایمان (LDR) خبر داد و افزود: موافقت قطعی ساخت ساختمان LDR که در زمینی به مساحت ۴۴۲ متر مربع ساخته خواهد شد، از سوی وزارت بهداشت صادر شده و امیدواریم تا پایان سال جاری بتوانیم این مرکز را به مرحله بهره برداری برسانیم.

گفتنی است ساخت درمانگاه تخصصی بیمارستان در زمینی به متراژ ۱۴۲۳ متر مربع و بخش CCU در فضای به متراژ ۱۵۰۰ متر مربع در نظر گرفته شده است.


1 نظر

  1. اوری گفت:

    0

    0

    متاسفانه بیمارستان با سابقه اوز درحال افت کمی وکیفی است وبیشتر متخصصین ار بیمارستان خلرج میشوند وبیمارستان هم دچار تنزل درجه شده است مردم وهییت امنا عدم دلسوزی وناکارمدی مدیریت بیمارستان را دلیل افت های بیمارستان میدانند وهمگان سخت از مدیریت گلابه مند وناراحت هستند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان