میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 فوریه 2020 ساعت 12:01 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 98 دیدگاه 2,162 بازدید

به نتیجه نهایی انتخابات اعتراض نوشته ام/ در جلسه شورای شهر، نامزدها حاضر نبودند به یک ملاک تن دهند/ وقتی من در زندان رژیم شاه بودم برخی آقایان مدعی انقلاب هنوز به دنیا نیامده بودند!

گفت و گوی اختصاصی «آفتاب لارستان» با «علاالدین بروجردی»:

به نتیجه نهایی انتخابات اعتراض نوشته ام/ در جلسه شورای شهر، نامزدها حاضر نبودند به یک ملاک تن دهند/ وقتی من در زندان رژیم شاه بودم برخی آقایان مدعی انقلاب هنوز به دنیا نیامده بودند!

به گزارش زینب دلام از «آفتاب لارستان»، علاالدین بروجردی در گفت و گوی اختصاصی با این رسانه در مورد پیش بینی نتیجه انتخابات اظهار کرد: نظرسنجی ها، یک ملاک علمی شناخته شده در ایران و دنیاست، در همه نظرسنجی ها به ویژه در یک هفته تبلیغات انتخابات نفر اول بودم، در لارستان نیز خروجی همین بود و بالاترین رای را داشتیم اما در اتفاقی که واقع شد اما و اگرهای بسیاری حول آن وجود دارد که باید مراجع ذی ربط به خصوص شورای نگهبان به آن بپردازند.

عدم تدبیر لازم برای تفکیک انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، در این انتخابات، قابل توجه بود

وی خاطرنشان کرد: نکته دومی که در این انتخابات قابل توجه بود، عدم تدبیر لازم برای تفکیک انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری بود یعنی هر دو برگ را که هم شکل بودند در اختیار متقاضی قرار می دادند و قابل پیش بینی بود که متقاضی توجه لازم را نداشته باشد و جا به جا بنویسد.

حدود ۶ هزار رای باطله، یک نمره منفی برای ساختار اجرایی انتخابات است

نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: حدود ۶ هزار رای باطله، یک نمره منفی برای ساختار اجرایی انتخابات است؛ حتی اگر نقص تعرفه را اغماض کنیم و بگوییم که چاپ شده و توزیع شده است، می توانستند در روز انتخابات یک صف برای مجلس شورای اسلامی بگذارند، رای را از طرف بگیرند، در صندوق بیاندازد و آن شخص بعد از رای مجلس، به صف خبرگان برود و رای دهد تا این اشتباه غیر قابل قبول به وجود نیاید و شاهد ۶ هزار رای باطله باشیم.

فصل الخطاب با شورای نگهبان است که در این زمینه نظر نهایی را اعلام کند

علاالدین بروجردی تصریح کرد: پس از بررسی هایی که شورای نگهبان انجام خواهد داد و گزارش های واصله را بررسی خواهد کرد فصل الخطاب با شورای نگهبان است که در این زمینه نظر نهایی را اعلام کند.

بسیاری از دوستان اصرار می کردند که من در بروجرد باشم اما تشخیص من این بود که پنج دوره برای یک شهر کافی است

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اگر از بروجرد یا تهران در انتخابات نامزد می شدید وضعیت بهتر نمی شد گفت: در بروجرد که رای سنتی خودم را داشتم و بسیاری از دوستان هم اصرار می کردند که من در آنجا باشم اما تشخیص من این بود که پنج دوره برای یک شهر کافی است و باید فرصت را در اختیار دیگران قرار می دادیم.

سیستم رای دادن به یک لیست را نمی پسندم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: در تهران نیز چون مردم به لیست رای می دهند نه به اشخاص و قابلیت هایشان، این سیستم را نمی پسندم و خودم هم در پنج دوره گذشته به هیچ لیست و حمایتی وصل نبودم و صرفا مردم بودند که نظر و رای می دادند.

معمولا برای شرکت در انتخابات، افراد از یک یا دو سال قبل زمینه سازی و کار می کنند اما ما در همین دو ماه اخیر ورود پیدا کردیم و زمان کافی هم نبود

بروجردی خاطرنشان کرد: در لار، با توجه به اینکه زادگاه و شهر اجداد مادری ماست و مردم هم بارها دعوت کرده بودند که به آنجا بیاییم، آمدیم و حضور پیدا کردیم گرچه معمولا برای شرکت در انتخابات، افراد از یک یا دو سال قبل زمینه سازی و کار می کنند اما ما در همین دو ماه اخیر ورود پیدا کردیم و زمان کافی هم نبود، با این وجود از آحاد مردم شریف لارستان، دیگر شهرستان ها، بخش ها و روستاها از اینکه رای خوبی را دادند تشکر می کنم.

ما رای اول را در لار داشتیم اما پدیده گراش، پدیده ویژه ای بود که اتفاق افتاد و البته مسبوق به سابقه بود

وی اضافه کرد: ما رای اول را در لار داشتیم اما پدیده گراش، پدیده ویژه ای بود که اتفاق افتاد و البته مسبوق به سابقه بود؛ در هر صورت، بررسی هایی که توسط شورای نگهبان صورت خواهد گرفت قطعا باید برای همه لازم الاتباع و احترام باشد.

دکتر جعفرپور گفت که مصمم است در انتخابات حضور داشته باشد، من هم به نظر ایشان احترام گذاشتم

نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه همه می دانند که دکتر جعفرپور در انتخابات مجلس نهم به پیشنهاد شما به مردم لارستان معرفی شد، آیا این توقع را از ایشان نداشتید که در این دوره به نفع شما کناره گیری کنند گفت: اشخاص در تصمیم گیری هایشان آزاد هستند و این طبیعت نظام جمهوری اسلامی است، قبل از انتخابات با ایشان صحبت کردم که این نظر را عملی کنند اما بعد از اینکه ایشان گفتند که مصمم هستند که حضور داشته باشند من به نظر ایشان احترام گذاشتم و ایشان هم شانس خودشان را آزمودند.

با وجود دستور اکید فرمانده معظم کل قوا مبنی بر عدم دخالت ارگان های مرتبط در امر انتخابات، دخالت ها غیر قابل قبول و درک بود و نباید شاهد چنین وضعیتی می بودیم

علاالدین بروجردی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر تخریب های دوران تبلیغات انتخاباتی باعث غافلگیری شما شد اظهار کرد: با همه این تخریب ها در پنج دوره گذشته آشنا بودیم، این بداخلاقی ها در انتخابات حضور داشته، دارد و خواهد داشت اما با وجود دستور اکید فرمانده معظم کل قوا مبنی بر عدم دخالت ارگان های مرتبط در امر انتخابات، دخالت ها غیر قابل قبول و درک بود و نباید شاهد چنین وضعیتی می بودیم.

به نتیجه نهایی انتخابات اعتراض نوشته ام/ بعد از اینکه دوستان ما اقلام انتخاباتی را به گراش بردند با برخوردی غیرقابل قبول و هجمه مواجه شدند و تبلیغات مان در آنجا صفر بود

وی در مورد عواملی که باعث شد نفر دوم انتخابات در منطقه شود تصریح کرد: به نتیجه نهایی انتخابات اعتراض نوشته ام، در گراش هیچ ستاد انتخاباتی ای نداشتم، برای این کار اقدام کردیم اما بعد از اینکه دوستان ما اقلام انتخاباتی را به گراش بردند با برخوردی غیرقابل قبول و هجمه مواجه شدند و تبلیغات مان در آنجا صفر بود.

به دعواهای بین شهری معتقد نیستم و باید آن را کنار بگذاریم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: برای مردم شهرستان گراش احترام ویژه ای قائل هستم و در دو ماه گذشته هم در کنگره بزرگداشت شهدای گراش شرکت کردم و در حوادث تلخی همچون فوت چهار نفر از شهروندان گراشی در تصادف به خانه ها سرکشی کردیم و به دعواهای بین شهری معتقد نیستم و باید آن را کنار بگذاریم.

این که قانون زیر پا گذاشته شود خط قرمز است

بروجردی خاطرنشان کرد: این که قانون زیر پا گذاشته شود خط قرمز است و تشخیص اینکه به چه میزان تخلف صورت گرفته کاری است که حوزه های نظارتی به ویژه شورای نگهبان باید اعلام کنند.

این موضوع را قبول داریم که تیم انتخاباتی می توانست قوی تر باشد و قوی تر عمل کند

وی در مورد اینکه بسیاری معتقدند کمپین انتخاباتی شما قوی نبود و افرادی که با شما به مناطق می آمدند باید افراد دیگری بودند اظهار کرد: به لحاظ اینکه در کمترین زمان وارد شدیم این موضوع را قبول داریم که این تیم می توانست قوی تر باشد و قوی تر عمل کند اما دوستان ما همه تلاش خودشان را به کار بردند به عنوان نمونه در سخنرانی شب آخر مهلت تبلیغات انتخاباتی که در حسینیه اعظم برگزار شد نشان دهنده زحمت دوستان ما و تیم تنظیم برنامه های تبلیغاتی بود.

مردم سنگ تمام گذاشتند و از یکایک آن ها به خاطر این حضور پررنگ، سپاسگزارم

نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اضافه کرد: شاید در تاریخ ساخت این حسینیه سابقه نداشت که هم شبستان، هم حیاط حسینیه و هم خیابان پر از جمعیت باشد؛ بنابراین، مردم سنگ تمام گذاشتند و از یکایک آن ها به خاطر این حضور پررنگ سپاسگزارم و تشکر می کنم.

در شهرستان های اوز و خنج انتظار نمی رفت که اینقدر کم رنگ در انتخابات ظهور و بروز پیدا کنند

علاالدین بروجردی خاطرنشان کرد: درصد مشارکت ما از میانگین کشوری حضور در انتخابات هم بالاتر بود اما انتظار این است که حضوری بیشتر از این تعداد را در پای صندوق های رای داشته باشیم به ویژه در شهرستان های اوز و خنج انتظار نمی رفت که اینقدر کم رنگ ظهور و بروز پیدا کنند بلکه انتظار می رفت که با توجه به فرهیختگان، علما، افراد متفکر و فعالان سیاسی این شهرها شاهد حضور پررنگ تری می بودیم که این کار برای آینده این شهرستان ها و مطالبات از دولت می توانست تاثیر گذار باشد و در آینده نیز این قاعده حاکم خواهد بود.

درصد مشارکت مردم در برخی از شهرها قابل قبول نبود

وی در مورد دلیل مشارکت پایین در این انتخابات اظهار کرد: درصد مشارکت مردم در برخی از شهرها قابل قبول نبود و از دلایل این مشارکت پایین می توان به مشکلات مردم، عدم امیدواری به ایجاد تحول و البته بیماری کرونا که مزید بر علت شده بود اشاره کرد اما تبلیغات دشمن قطعا بخشی از این مسئله بود.

بسیار ضروری است که مسئولان ذی ربط تحلیل دقیقی از چرایی این رویداد مهم داشته باشند و برای آینده حتما نقاط ضعف را بررسی کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: زنجیره عدم مشارکت مطلوب در انتخابات، حلقه های متعددی دارد که همه حلقه ها تاثیر گذار بود؛ بنابراین، بسیار ضروری است که مسئولان ذی ربط تحلیل دقیقی از چرایی این رویداد مهم داشته باشند و برای آینده حتما نقاط ضعف را بررسی کنند و موجب شوند که مردم با امید و دلگرمی بیشتری در پای صندوق های رای حضور پیدا کنند.

حمایت بیت آیت الله آیت اللهی، حمایتی منطقی و طبیعی بود

بروجردی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا حمایت بیت آیت الله العظمی آیت اللهی از شما در این انتخابات باعث تضعیف بیت آقا شده است گفت: نه چون ما خودمان نیز بیت آقا هستیم و آنجا خانه پدربزرگ ما و کل خانواده است و طبیعی است که فردی که حضور پیدا می کند مجموعه خانواده در حداقل انتظار از او حمایت می کنند و این موضوع هم حمایتی منطقی و طبیعی بود.

نتیجه انتخابات هیچ تاثیری در جایگاه بیت آقا در دل مردم نخواهد داشت و نه فقط از ارادت و علاقه مردم کمتر نشده بلکه با انگیزه بیشتری به این بیت اعلام وابستگی می کنند

وی افزود: آنقدر عظمت چهره های ماندگار تاریخ لارستان و جهان اسلام همانند آیت الله العظمی سید عبدالحسین لاری، آیت الله العظمی سید عبدالعلی آیت اللهی و آیت الله سید مجتبی موسوی ماندگار و درخشان است که نتیجه انتخابات، بر خلاف تصورات واهی برخی، هیچ تاثیری در جایگاه این بیت در دل مردم نخواهد داشت و نه فقط از ارادت و علاقه مردم کمتر نشده بلکه با انگیزه بیشتری به این بیت اعلام وابستگی می کنند و حتی انتظاراتی که در جهت حل مشکلات خودشان دارند همچنان به بیت و من مراجعه می کنند.

در جلسه شورای شهر، افراد حاضر نبودند به یک ملاک تن دهند

نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد جلسات موسوم به اجماع در شورای شهر لار و اینکه آیا حاضر بود به نفع نامزد دیگری کنار برود اظهار کرد: مصلحت عام را از مصلحت شخصی خودم برتر می دانم اما مشکلی که در آنجا وجود داشت این بود که افراد حاضر نبودند به یک ملاک تن دهند.

همه در این تصور بودند که خودشان بمانند و بقیه کنار بروند

علاالدین بروجردی افزود: پیشنهاد دادم که نظرسنجی را به عنوان یک قاعده شناخته  شده ملی و جهانی و به عنوان یک ملاک بگذاریم و هر کسی بیشترین رای را دارد در صحنه بماند و بقیه به نفع او کنار بروند اما برخی نظرات دیگری داشتند و همه شاید در این تصور بودند که علی رغم اینکه نظرسنجی ها به هیچ وجه گویای این مسئله نبود خودشان بمانند و بقیه کنار بروند حتی تشکل نیروهای انقلاب که از یکی از نامزدهای محترم حمایت کرده بود زیر ۴هزار رای خروجی این تصمیم گیری بود که نشان می دهد آن ها چقدر در محاسبات شان اشتباه کردند و تشکل نیروهای انقلابی را تضعیف کردند.

سوابق انقلابی ما با برخی از آقایان اصلا قابل مقایسه نیست

وی در پاسخ به این موضوع که عده ای سعی کردند شما را نقطه مقابل نامزدهای اصول گرا و به اصطلاح انقلابی منطقه قرار دهند گفت: هم در زمان ثبت نام اعلام کردم که یک اصول گرا هستم و هم کارنامه چهل ساله حضور من در دولت و مجلس نشان دهنده این واقعیت است و هم سوابق انقلابی ما با برخی از آقایان اصلا قابل مقایسه نیست.

زمانی که من در زندان رژیم شاه بودم برخی از آقایان مدعی انقلاب هنوز متولد نشده بودند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: من زمانی در زندان رژیم شاه بودم که برخی از آقایان مدعی متولد نشده بودند؛ بنابراین، سابقه انقلابی ما چه قبل و چه بعد از انقلاب و در بحران های مهم منطقه از افغانستان گرفته تا سوریه سوابقی کاملا مشخص، شفاف و روشن است و این ها باید برای قضاوت ملاک قرار گیرد نه اینکه هر کسی بر اساس تصورات خودش بخواهد قضاوت کند.

بیشترین کمک ها را دوستان ما در بروجرد که به من و بیت ما در آنجا علاقه مند هستند انجام دادند

بروجردی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر برای انتخابات هزینه کردید و این هزینه ها از کجا تامین شده است اظهار کرد: بر اساس قانونی که خودمان در مجلس تصویب کردیم، شماره حساب بانکی را به فرمانداری دادیم، کمک های مان صرفا مردمی بود حتی دوستان ما در بروجرد که به من و بیت ما در آنجا لطف دارند و علاقه مند هستند شاید بیشترین کمک ها را آن ها انجام دادند.

در طول پنج دوره گذشته، منبع تامین هزینه ها صرفا مردمی بوده است

وی اضافه کرد: هنوز صورت هزینه ها را نگرفته ام چون باید برخی از اقلام را محاسبه کنند و تسویه شود بنابراین نمی توانم رقم مشخصی را بگویم اما در طول پنج دوره ی گذشته نیز منبع تامین هزینه ها صرفا مردمی بوده است.

به آقای حسین زاده توصیه می کنم که حتما نگاهی فراگیر داشته باشند، خودشان را به یک شهر محدود نکنند و قواعد بازی را رعایت کنند

نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر از نامزد پیروز انتخابات یعنی آقای حسین زاده شناخت دارید و ایشان می توانند روی کمک شما در آینده حساب کنند گفت: هیچ شناختی از ایشان ندارم اما با این وجود به لحاظ عرف و آداب اجتماعی در روز اول تلفن زدم و تبریک گفتم و در بنری هم که برای تشکر از مردم شریف لارستان در شهر نصب شد به ایشان تبریک گفتم اما من چون خودم معترض به نتایج انتخابات هستم و اعتراض کردم قضاوت نهایی را برای نظر نهایی شورای نگهبان می گذارم.

علاالدین بروجردی تصریح کرد: به آقای حسین زاده توصیه می کنم که حتما نگاهی فراگیر داشته باشند، خودشان را به یک شهر محدود نکنند و قواعد بازی را رعایت کنند چون گستره عظیمی داریم و از ۹ استان کشور و ۲۲ کشور جهان بزرگتریم و اگر محدود به یک نقطه شود قطعا مردم را دچار واگرایی بیشتر خواهد کرد و ما به شدت نیازمند همگرایی هستیم.

پیوند قلبی خودم را با لارستان قطع نخواهم کرد و هر کاری که بتوانم، برای اعتلای لارستان بزرگ انجام خواهم داد

وی در پاسخ به این سوال که چقدر احتمال دارد در دوره بعد نیز به عنوان نامزد انتخابات از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز ورود کنید اظهار کرد: چهار سال زمان کمی نیست باید دید که چقدر شرایط و تحولات آتی و تصمیم گیری های آن مقطع این شرایط را ایجاد می کند، فعلا نمی خواهم هیچ نظر خاصی را در این زمینه اعلام کنم اما حتما پیوند قلبی خودم را با لارستان قطع نخواهم کرد و هر کاری را که بتوانم برای اعتلای لارستان بزرگ انجام خواهم داد.

این چند ماه تا خرداد فرصت خوبی است که آدم تصمیم گیری کند که در کجا انجام وظیفه کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مورد برنامه کاری آینده گفت: تا خرداد که نماینده مجلس هستیم و این چند ماه هم فرصت خوبی است که آدم تصمیم گیری کند که در کجا انجام وظیفه کند.

بروجردی در پایان با تشکر از مردم اظهار کرد: از خواهران، برادران، اعضای ستاد، فعالان سیاسی و اجتماعی، بیت حضرت آیت الله العظمی سید عبدالعلی آیت اللهی، علما و برادران اهل سنت در اوز، خنج، خور، لطیفی، عمادشهر و سایر شهرها، بخش ها و روستاها تشکر می کنم و همچنین از لطف علما و شخصیت های برجسته بیرم، جویم و بنارویه مراتب تشکر و قدردانی خودم را اعلام می کنم.


98 نظر

 1. لار گفت:

  0

  1

  خوشم میاد سیاست مدار کهنه کار – پل های پشت سرش رو خراب نمی کنه

  • ناشناس گفت:

   1

   1

   یکی به نعل یکی به میخ

  • لتر گفت:

   3

   0

   خراب نکرد بلکه به همراه وراث خاندان ایت اللهی و موسوی لاری همگی را یکجا منهدم کرد

  • لاری محله پیرغیب گفت:

   1

   0

   خراب نکرد بلکه با خاک یکسان کرد.

   البته محک خوبی بود تا هر کس میزان مقبولیتش رو بدونه

  • اوز گفت:

   1

   0

   کدوم سیاسی کهنه کار؟؟؟
   وقتی شب اول برنامه اش رو در لار بهم زدنو باید میرفت

   البته شاید اومده بود که لارستان رو متفرق کنه و به نفع جهرم و لامرد خدمت کنه

  • صادقی گفت:

   1

   0

   کدوم پل ؟
   کدوم کهنه کار؟؟

   بیست سال به انتساب به بیت علما از بروجرد رای گرفته بود ولی مردم لارستان ؛ لاری اند و نه لرستانی
   بهمین جهت رای نیاورد.
   قصه گرد و کوتاه
   اقای بروجردی
   شما و […] قابل اعتماد نبودید.

 2. ناشناس گفت:

  3

  0

  به هیچ وجه حمایت بیت آقا طبیعی نبود. بیت آقا بیت امن همه مردم بود. ولی در این دوره به یک ستاد انتخاباتی تقلیل یافته بود که هر کس رای اش آقای بروجردی نبود در این بیت جایی نداشت

  • قربان گفت:

   1

   0

   بیت که تمام شد
   ولی هیچ وقت بیت طبیعی نبود
   روزی که ملت با نخبه بودن اینها با مرحوم امامی
   روزی که ملت بخاطر گراش اعتراض کردند نامه در اومد که اینها زیر طومار ارتقا گراش رو امضا کردند
   روزی که خنج شهرستان شد امضا اینها زیرش بود
   ارتقا اوز هم بخاطرش پیام تبریک دادند و بعد معلوم شد از هشت سال قبل زیرش امضا کردند
   در حسینیه هم بعد فوت پدرشون بستند و نزاشتم نمازجمعه اونحا خونده بشه
   حالا هم از حسینیه بعنوان پایگاه انتخابات استفاده کردند.
   تازه […]

 3. ناشناس گفت:

  2

  1

  جناب آقای خودشیفته.کمی به رای خودت دقت کن.اگر مردم منطقه لارستان ارادت قلبی به بیت آبا و اجدادی شما داشتند چرا فقط۲۲۰۰۰رای از مجموع حدودا۸۵۰۰۰رای نصیبتان شد.نه سما و نه بیت منسوب به شما به لطف آگاهی مردم بخصوص نسل جدید و اقدامات و عملکرد منسوبین بیت حتی ۱۰ درصد هم محبوبیت سابق را ندارند.در خصوص آرا حدود۲۵۰۰۰۰واجد شرایط وجود داشته که حتی نصف این افراد هم رای نداده اند که دلیل آن نه کورونا بلکه عملکرد طیف شما در طول ۴۰ سال گذشته بخصوص دولت روحانی که مورد حمایت همه جانبه شما بوده است می باشد. یعنی اگر این طیف وارد صحنه میشدند آرا به سمت گراش و احیانا دکتر جعفر پور سرازیر میشد.در نتیجه شما وبیت اقلیتی هستید ۲۲۰۰۰ نفری با آنهمه هارت و پورت در برابر ۲۲۸۰۰۰نفری که یا به تفکرات شما اصلا رای ندادند یا اگر رای دادند به مخالفانتان رای دادند.بیش از این وقت ما را نگیرید و باقیمانده عمرتان را با سمتهای انتصابی مشغول باشید

  • لار گفت:

   0

   2

   تو هنوز عقده کم بودن رای دکتر جعفرپور داری؟؟؟؟؟
   بنده خدا تمام رقبا باهم ضد ایشان حتی جناب علیشیر هم موقع سخنرانی چیزی نداشت به ایشون ایراد میگرفت
   تمام قدرت ب[…] و س[…] و هیات های مذهبی و … بکار گرفتید نتونستید از ایشون رای بیشتر بیارید
   در خصوص گراش که اصلا اونجا رای نمی دن اونجا انتصاب می کنند یعنی شما ۴ سال واسه گراش کار کنی اونها اجماع میگیرند و گراشی رای میدند .
   اول به لاری های خودمان بگو چرا حب قدرت نزاشت دور هم جمع شن . اصلا بروجردی غریبه فکر کن شما رفتی آذربایجان کاندید شدی…. چرا بقیه لاری ها اجماع نکردند؟؟؟؟؟؟
   چرا جعفرپور نمکدان شکست؟؟؟؟؟؟؟
   چرا جعفرپور به قول محتاجی عمل نکرد؟؟؟؟؟؟
   .
   .
   . از دید شما
   حتی حسین زاده هم اقلیتی میشه چون بیش از ۶۰۰۰۰ به ایشان نه گفتن
   و جعفرپور که از بروجردی هم بیشتر نه گرفت
   کی میخوایید بفهمید نه نه نه جعفرپور
   متاسفانه نه به دخالت س[…خ هم بود
   عقده ای هستی شما چتون شده …. بابا یه شکست ساده است انشاالله مقدمه پیروزی
   خوب بود حساب وزن خودتون دستتون اومد

  • گودرزی گفت:

   1

   0

   فرمایش شما کاملا متین و درست هست.

   این دوره انتخابات دوقطبی اقازاده ها بود و مردم
   فقط از دویست و پنجاه هزار واجد شرایط رای فقط ۲۲۰۰۰ نفر اینها رو قبول داشتند .

   اگر کسی فکر میکنه گرونی و کرونا باعث شده اشتباه فکر میکنه
   چون علاقه مندان به بیت مثلا بخاطر عقیده و تعصب هر جور بود خودشون رو به صندوق رای رسوندند
   لذا گرونی و کرونا بهانه نکنند.
   البته اگر همه می اومدند و عدم علاقه خود رو اعلام میکردند دیگه چه میشد؟

  • کریمی گفت:

   0

   0

   من هم علیرغم رایی که به اقای بروجردی دادم ولی با اقای گودرزی موافقم
   بحث بروجردی حیثیتی بود و همه علاقه مندان به خانواده ایت اللهی با تمام تلاش و کوششان امدن پای صندوق و تبلیغ هم کردند.
   ولی وقتی بخت و اقبال کسی معین شده نمیشه کاری کرد.
   کاش اقای بروجردی ۸ سال قبلامده بود نه حالا که خانواده اقا اعتبار قبلی خودش را ندارد.
   خدا بیامرز اقا فوت که شد اعتبار را هم با خودش برد.
   البته اختلاف درونی و تضادهای موجود بین هواداران گذشته و حال خانواده اقا خیلی موثر بود.
   اگر افرادی که پرنفوذ بودند دور وبر خانواده اقا بودن وضع بهنر میشد.
   مثلا همونها می رفتند و دقیب را راضی به کناره گیری میگردند

 4. داود گفت:

  1

  2

  درود بر مرد پرتلاش و ولایتمدار. خداوند هدایتشون کنه آنهایی که آخرت خود را بخاطر دیگران به دنیا فروختند و چه تهمت هایی که لایق خودشان بود بشما زدند.
  …..
  آن سفرکرده که صد قافله دل همره اوست
  هر کجا هست خدایا به سلامت دارش

  صحبت عافیتت گر چه خوش افتاد ای دل
  جانب عشق عزیز است فرومگذارش

  صوفی سرخوش از این دست که کج کرد کلاه
  به دو جام دگر آشفته شود دستارش

  دل حافظ که به دیدار تو خوگر شده بود
  نازپرورد وصال است مجو آزارش

 5. شهروند لاری گفت:

  3

  0

  چرا از این همه ولخرجی هایی که انجام دادید صحبتی نکردید…شما اگه دلتون برا لار سوخته بود زودتر از اینا به کمک مردم میومدین
  خداروشکر که تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیفته و خدا نخواست شما رای بیارید

 6. ناشناس گفت:

  2

  0

  ابطال صندوق های کراش به معنی بحران امنیتی است. این را آقای بروجردی باید بهتر بدانند. تنها دلیل این اعتراضات این است که عدم رای آوری ایشان برای بسیاری از اطرافیان قابل پذیرش نیست.

  • لار گفت:

   0

   1

   بالاخره می خواهید جلو تخلف گرفته بشه یا نه
   مطئمن باشید نماینده تغییر نمی کنه ولی باید جلو مسخره بازی گرفته بشه
   رای حرام مانند لقمه حرام است

 7. ناشناس گفت:

  3

  0

  دوتا سوال هنوز براش پاسخی پیدا نکردم
  ۱٫ چرا آقای بروجردی با توجه به اینکه ۵ دوره از بروجرد به مجلس رفته بود اینبار از اونجا کاندیدا نشدن؟
  ۲٫ جواب حرمت از دست رفته بیت آیت اللهی را چه کسی باید بده؟ و چرا از تصاویر عالمان دین مثل سید عبدالحسین لاری و… برای تبلیغ انتخاباتی استفاده کردن؟

  • لار گفت:

   0

   1

   متن رو بخونید جواب داخلش است.
   شما از اینکه میدونستید رای بالا داره نارحتید وگرنه فکر اصلا نیست میرفتین به یک لاری رای میدادین!!!!!!!!
   ۲٫به همون دلیل که قالیباف استفاده کرد

  • سعیدی گفت:

   0

   0

   حرمت بامامزاده به متولیش هست.

   تازه همه کسانی که بی خود و بی اندازه اینها رو باا می بردند متوجه شدند که میزان مقبولیت بیت چقدره

   البته اگر روی خودشون بیاورند.

 8. لارستان بیدار گفت:

  1

  1

  درود بر مرد علم وعمل و باسیاست وکیاست و با تجربه…مردم حالا فهمیدند که چه گوهر گرانبها یی از دست داده اند. خدا نگه دارت

 9. شیدا گفت:

  2

  2

  هفتاد و یک هزار رای منفی کم نیست که این مسافر بروجرد به زندگیش برسه و دست از سر لار و لارستان برداره؟؟؟؟؟؟؟

 10. ناشناس گفت:

  1

  2

  واقعا کار کشته وآگاه وبا سیاست و فن بیان بالا واهل عمل بود
  امیدواریم نتیجه برگردد اگر نتیجه برگردد بنفع همه است حتی گراش
  چرا این مرد کهنه کار و با سیاست است وشعارش عدالت محوری و پیشرفت ووحدت بود

 11. ناشناس گفت:

  1

  2

  همه کاندیدا یک طرف ایشان هم یکطرف باز کفه ترازو ایشان سنگین تر بود

 12. یک خنجی گفت:

  1

  0

  اگرچه عمر سیاسی آقای بروجردی قبل از انتخابات تمام شده بود، اما با ورود به حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز و شرکت در انتخابات و شکست در این عرصه، این موضوع به همگان ثایت شد.

 13. توهم زده گفت:

  1

  1

  میگما نگاه کنید همش میگه ما نمیگه من یا بنده یا حقیر
  از بالا نگاه میکنه تکبر خیلی بده. جمعیت شب اخر هم اغراق میکنه و چو میندازه
  تازه جمعیت تشییع جنازه حاج باقراقا غفوری از جمعیت اون شب خیلی بیشتر بود تا برسد به
  ۱- حضور نزار قطری
  ۲- تشییع جنازه مرحوم اقا که توسط علا […]
  ۳- مراسم پیرغلامان
  همه اینها جمعیتی بودند که از شب اخر علا بیشتر بودند . بیخود چاخان نکن خالو. محسن اقا بیا و ببین که مدعی هست خونه اقا مال پدربزرگش هست. مگه بهش نگفتین که […]

  • لار گفت:

   0

   0

   من اول واسه جعفرپور رفتم بعد حسنیه …. حداقل سه برابر جعفرپور بود
   البته شاید یه عده اومده بودن مرلسم بهم بزنن ااااااا!!!!!!!!!!!!

 14. م گفت:

  1

  1

  مشکل اصلی اعضای ستادش بودن از مدیر ستاد تا بقیه

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   تا آدم خودش منفی نباشه افراد منفی دور و برش جمع نمیشن. راستی از زمینهای اوقافی […]

  • م م گفت:

   1

   0

   منظورتون فرماندار معزول و اکنون بازنشسته و سابق لار هست.
   یا منظورتون مدیرکل معزول فرودگاه؟
   یا منظورتون رییس معزول دانشگاه ازاد؟
   یا رییس معزول دانشکده پرستاری […]؟
   یا رییس معزول مرکز آموزش فنی وابسته به اموزش و پرورش؟
   یا معاون مخلوع فرمانداری لار؟؟
   یا امام جمعه مخلوع و معزول و باجناق ؟
   یا حسین[…]؟
   یا یوسف […]؟
   یا اسحاق […]؟
   کدومشون منظورتونه؟

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   در جواب م م
   کدومشو بدم 😀😀🌹🌹🌹

 15. ناشناس گفت:

  0

  1

  افسوس و صد افسوس.کاندید اصلح اقای بروجردی بود اما بدلیل لجبازی و توهمات بقیه .گراشی شد نماینده .این حق مسلم شما بود اقای بروجروی .لاری ها چوبش را به همین زودی خواهند خورد …

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   ااقای بروجردی از هر نقطه ایران حتی تهران یا لامرد اگر کاندید میشدند با رای قاطع انتخاب میشدند با فرزندانمان چه میکنیم ….افسوس

  • نادر گفت:

   0

   0

   بروجردی خیلی تلاش کرد در لیست قالیباف جا بهش بدهند ولی از بین ۱۲۰ نفر پیشنهاد ب ای لیست سی نفره تهران نفر ۹۹ شد و نتونست اونجا بره
   لذا رونده و مونده از همه اومد لار تا با ۷۱۰۰۰ رای عدم اعتماد بره دنبال کارش

 16. ناشناس گفت:

  1

  1

  خوب شد رای نیاورد

  • ناشناس گفت:

   1

   1

   چه می شد اگر رای می آورد. یکی از کاندیدای برتر چهل سال اخیر می شد. حالا هم جای امیدواری است.انصافا با این همه تخریب خوب رای آورد

 17. ناشناس گفت:

  2

  0

  همیشه همین طور بوده که اصلاح طلبان نتیجه انتخابات قبول نداشته باشن. ۶ هزار رای باطل هیچ وقت دلیل بر اینکه شما رای می اوردید نیست. مگر نمیگفتی هرکس غیر شما رای بیاره خوشخال هستیو وظیفه تون کمتر. پس اعتراض برای چیه. شما نه تنها اقای حسین زاده بلکه هیچ شناختی نه به مردم لار و گراش و اوز دارین نه شناختی تسبت به متطقه ای لارستان. بروجورد قطعا رای نمی اوردی. این قدر منت کارهای انقلابی تون سر مردم نزارید که اون وقت انقلابی و جهادی نیست من من کردنه

  • لار گفت:

   0

   0

   اصولگرا ها یه اخلاق بدی که دارن وقتی میخوان یکی رو از گروه خودشون بیرون کنن میگن اصلاح طلب…
   تمام خرابکاری ها رو میکنن بعد میگن طرف اصلاح طلب بوده
   قبر بابای هردوشون ….فقط صلاح مردم

 18. ککام اوزی گفت:

  1

  1

  “در شهرستان های اوز و خنج انتظار نمی رفت که اینقدر کم رنگ ظهور و بروز پیدا کنند بلکه انتظار می رفت که با توجه به فرهیختگان، علما، افراد متفکر و فعالان سیاسی این شهرها شاهد حضور پررنگ تری می بودیم که این کار برای آینده این شهرستان ها و مطالبات از دولت می توانست تاثیر گذار باشد و در آینده نیز این قاعده حاکم خواهد بود.” بوی تهدید می دهد

 19. ادم منطقی گفت:

  2

  1

  این صحبت که من وقتی در زندان رژیم شاه بودم بعضی از اقایان مدعی انقلاب هنوز به دنیا نیامده بودند خیلی حرف داخلش هست یعنی به عبارتی چون ایشون زودتر به دنیا امدند بر کسانی که جوانت هستند تا قیام قیامت برتری خواهند داشت دوست عزیز مردم اگاه شدند متوجه نیستید!!ارا گراش نتیجه اتحادشون بود اون به کنار به این فکر کنید که شمایی کهپنج دوره مجلس رفتین و به حساب خودتون جزو مردان اول دیپلماسی این مملکت هستین اینقدر در لار کم رای داشتین به خودتون بیاین که کجا کارتون مشکل داشته که مردم یک متتخصص جوان و صادق رو به یک سیاست مدار کار ازموده ترجیح میدن ان شا الله که علووه بر پیوند عاطفی پیوند فیزیکیتون هم با این دیار قطع نشه و به این دیار خدمت کنید !!!!

 20. لار گفت:

  1

  2

  قدرش رو ندونستیم وسلام

 21. لارستان گفت:

  1

  2

  اصلاح طلب ها و اصولگراها هر دو به بروجردی خیانت کردند و به لار هم خیانت کردند

 22. عدم پیشرفت لارستان گفت:

  0

  1

  عدم پیشرفت لارستان یعنی تخریب نیروهای خودی ،جهرم به خبرگان رسید لار به حسین زاده

 23. محمود گفت:

  3

  0

  مردم لارستان بزرگ دیگه شما وامثال شمارانمیخواهنداین رابه چه زبانی بگندشما سی سال درراس کاربودین چه کاری کردین بسه دیگه بگذارین یک جوانی که اومده کارش رابکنه برای منطقه اینقدرخودخواه وخودبزرگ بین نباشین صدرحمت به جعفرپور […] اینجورمردم شریف اوزخنج وگراش را زیرسوال میبرین وتخم نفاق رادرمنطقه میریزین لطفا برین بروجردنمیخوادادای مدافع مردم لارددبیارین

 24. او زی شهرستانی گفت:

  2

  0

  سایت محترم افتاب میشه دیگه بااین اقا مصاحبه نکنیدایشون طوری صحبت میکنندکه انگارازمردم لارستان بزرگ طلبکارندوهمش مردم چهارشهرستان راتهدیدمیکنندوهمه اش پزمیدهندمن دوره انقلاب اینطورکردم همش منت سرمردم میگذارندبیش ازحدخودبزرگ بین هستند

 25. ناشناس گفت:

  0

  2

  دوستان و هم منطقه ای لارستان سوا از مواََضع سیاسی ایشان بهترین نیرو برای کل منطقه لارستان بود هم به سوابق مدیریتی و هم به ارتباطات حاکمیتی و اینکه ازمون خطا و انتخاب جوان گمنام که هیچ سوابق مدیریتی و شناخت از ارکان نظام ندارد و بی معرفتی اقای جعفرپور که فراموش کرده در دورهای قبل کاندیدا بخاطر وحدت کنار کشیدند و بزرگترین ضربه به منطقه لارستان زدند و فکر میکرد با حمایت نهاد های و تخریب و وارد کردن افراد دیگر از بروجرد دیگر رایی میاورد اقای بروجردی ۲ ماه قبلش به لار امد و نتیجه هم برایش خوب بود

 26. لاری گفت:

  0

  1

  آقای جعفر پور رسم ادب را بجا نیاورد زمانی که هیچ کس ایشان را نمی شناخت به وسیله آقای بروجردی و آقا گپ به مردم معرفی و حمایت شد به جایی رسید که خود را بزرگ ببیند و این اخلاق بد خصوصیات فرد مومن نیست بعد از هشت سال نمایندگی دیگر مردم از ایشان خسته شده بودند کاش کمی می اندیشید و بخاطرمردم لارستان کنار میکشید کار ایشان در ذهن مردم خواهد ماند

 27. ناشناس گفت:

  2

  0

  مگه همین امثال تو نمیگین بهترین راه ابراز عقیده صندوق رای هست؟از ۲۵۰۰۰۰رای فقط ۲۲۰۰۰تا بهت رای دادن.پس تو رو نمیخوان.بیت پدر زنت و خاندانت رو نمیخوان.برو دیگه دست از سرمون بردار.آقای نژادپرست مطمئنا جوان گراشی بهتر از پیرمرد۷۱ ساله بروجردی کار میکنه.بهترین فرصت برای اتحاد لار و گراش رقم خورده.پس برگرد به دهاتت و حرف اضافه نزن.

 28. ناشناس گفت:

  0

  1

  اعتراض حق مسلم هرکسی می باشد چرا آقایان ناراحت میشن قانون این حق را داده پس چرا بعضی افراد باحرفهایشان افکار عمومی را به بیراهه میبرند شورای نگهبان هر نظری بده اتمام حجت است و دنبال تفرقه افتادن نباشید و باهم متحد شویم تا منطقه را به سوی پیشرفت سوق دهیم

 29. ایرانی لاری خنجی گراشی اوزی گفت:

  2

  0

  این آقا دلش برای لارستان بزرگ نسوخته اومده بود با سوءاستفاده از مردم نجیب و فهیم منطقه،برای پیشبرد اهداف بزرگ خودش و آمال هر دست رفته اش

 30. ایرانی لارستانی گفت:

  0

  0

  جهرم به خبرگان رسید.لار به حسین زاده
  این را در جواب همشهری عزیز میگم*هزاران شکر که به اجنبی نرسید*

 31. ناشناس گفت:

  0

  1

  سایت محترم لارستان با سلام یک رسانه جمعی علی الخصوص فعال در فضای مجازی که دسترسی افرادبه ان بیشتر است باید مروج اخلاق و ارامش در جامعه باشد بویژه درمواقع حساس مثل انتخابات متاسفانه سایت افتاب توجه چندانی به این امر مهم نداشت وبنده شاهد بودم نظرات افرادی که همراه با توهین وتهمت وتخریب بود منعکس میکردحتی بعد از انتخابات که باید رقابتها به رفاقت تبدیل شود باز دست بردار نیستید و بد اخلاقی ها ادامه دارد به طور مثال ذیل همین مصاحبه خدود ۷۰ درصد نظرات منعکس شده علیه اقای بروجردی است ایا شما برای ترویج اخلاق در جامعه برای خود رسالتی قایل نیستیدواحتمالا به بهانه جریان ازاد اطلاعات هر مطلبی را باید منعکس کنیدبالاخره ایشان جدای از شخصیت سیاسی اش منتسب به بیتی شریف بوده و هست من فکر میکنم در هیچ جای ایران به اندازه منطقه لارستان به نیروهای خوداینقدر کم لطفی نکنند در نیرو سوزی ما رتبه اولیم ممکن است امثال من با مشی سیاسی اقای برو جردی موافق نباشم ولی اخلاق و انصاف حکم میکرد چارچوبهای اخلاقی وشرط میزبانی رعایت شود
  امیدوام سایت افتاب لارستان وهمه فعالین در فضای مجازی به نقش حساس و مهم خود در اشاعه اخلاق در جامعه اهتمام بیشتری داشته باشند تا ان شاالله در اینده خصوصا هنگام انتخابات شاهد این حجم از بد اخلاقی در جامعه نباشیم زیرا
  اقوام روزگار به اخلاق زنده اند قومی که گشت فاقد اخلاق مردنی است

 32. لار گفت:

  1

  1

  حرف خودم :
  انقلابی های لار گول خوردید
  بیشتر کامنت ها هدایت ضد بروجردی از رقبا و مخالفان شهر بود که شما بر طبل ان کوبیدید
  یاد بگیرید از انقلابی های گراش روی اصلاح طلب اجماع کردن به نفع شهرشان و واسه اون تبلیغ میکنن به عنوان جوان انقلابی
  دارن اون رو جذب خودشون میکنن نه دفع
  یکبار زمان علوی همین مدل جوانان به شهر ضربه زدن و این دومین بار
  .
  سخنی با جوانان و کسانی که برنامه برای کاندید شدن دور بعد دارن
  از الان کار کنید و خودتون رو نشون بدید بدون نمایندگی هم میه کار کرد . نه اینکه روز آخر پیداتون بشه یکی بگه من نامه دارم اگه نماینده شدم … یکی بگه من جوان انقلابی هستم …. یکی بگه من نفوذ دارم و …. از شعارهای بعضی ها مخص بود که اصلا تو باغ نیست وضعیت مملکت و دولت
  حداقل بروجردی میفهمید و میگفت وضع اقتصاد خراب است ولی میشه از راههای دیگه به نتیجه رسید

 33. ناشناس گفت:

  1

  0

  سلام
  آقای بروجردی:
  شما که از فرمایشات فرمانده معظم کل قوا حرف می زنید چرا ازتاکیید ایشان بر حضور در ساعات اول رای گیری حرف نمی زنید و خود در آخرین ساعات رای گیری یعنی در ساعت ۹ شب در حسینیه سیدالشهدا و با آن تخلف انتخاباتی و سر وصدا رای می دهید.
  آقای بروجردی :
  شما که می خواستید بعد از ۵ دوره حالا به لارستان خدمت کنید چرا آن زمان که مرحوم حضرت آیت الله آیت اللهی در قید حیات بودند و از شما درخواست کردند روی ایشان را زمین انداختید و دینتان را به لار ادا نکردید.
  آقای بروجردی:
  ما از لارستان کاندید لارستانی داشتیم چرا شما آمدید و بعد کنار نرفتید ما تجربه این را داشتیم اگر شما نبودید کاندیدای لار حتما به اجماع می رسیدند.
  آقای بروجردی:
  شما که از سوابق انقلابی خودتان می گویید همان امام راحل که شما را به راه انقلاب کشاندند در وصیت نامه خود فرمودند ملاک حال فعلی افراد است آیا شما هنوز انتقلابی مانده اید؟ آیا مدافعان حرم که در زمانی که شما به قول خودتان کار انقلابی می کردید به دنیا نیامده بودند حالا که یا شهید شدند یا در حال جهاد هستند ،کار انقلابی نمی کنند؟
  آقای بروجردی:
  باخود فکر کرده اید از بدو حضور شما در لارستان وحدت مثال زدنی لارستان بزرگ چه جایگاهی پیدا کرده است؟
  آقای بروجردی :
  خیلی دوست دارم شما را که تا بحال از نزدیک ندیده ام یکبار ببینم و سوالاتی از شما بپرسم ، هرچند می دانم جواب قانع کننده ای ندارید.
  و اما سخنی دوستانه
  به قول خودتان تا خرداد فرصت دارید که تصمیم گیری کنید که در کجا انجام وظیفه کنید، این برادر کوچک به شما پیشنهاد می کندبه فرموده پیامبر اکرم(ص) :پیش از آنکه به حساب شما برسند خود به حساب خویش برسید و قبل از آنکه مورد سنجش قرار گیرید خویشتن را بسنجیدو خود را برای رستاخیز بزرگ آماده کنید.
  یا حق

 34. ناشناس گفت:

  2

  1

  چرا خودت کنار نرفتی . تو شواری شهر ملاک جهانی بودن چه قاعده ای است که ملاک می گذاری مصلحت عام رو هم در نظر میگیری اولا بدان تو وجه ملی هم نداری چون دیگر عضو ساده ای و بیرون رانده شده امنیت ملی دوما خوب شد دیدی که مصلحت عام هم تو رانخواستند چرا که با رقیب جدی خود نفر سوم هم امتیاز بالایی نداری

 35. فروشنده لاری گفت:

  1

  1

  خوب ابروی جعفرپور رو بردی. دمت گرم. جعفرپور جایگاهش رو در لار کاملا از دست داد و مهره سوخته ابدی شد. اما بروجردی تو دل مردم جا باز کرد

  • جعفرپوری گفت:

   0

   0

   جعفرپور با بیست هزار رای جایگاه خودش رو متوجه شد.

   و بروجردی با تشکل لارستان بیدهر و دکتر رحیمی نژادان و همچنین فرماندار سابق و خانواده راستی و بیت ایت اللهی و حسن ایت اللهی و نسابه و همه اعوانشون ۲۲۰۰۰ رای اوردند.
   اگر تقسم کنیم
   ۵۰ درصد ارای بروجردی بخاطر تشکل لارستان بیدار و اصلاح طلبان ود
   ۱۰ درصد بخاطر خانواده راستی
   ۱۰ درصد محله کهوو و پاقلعه و رضا استوار و باشی نامدار
   ۵ درصد محله دم گاله و پیرغیب و محله اقا
   ۵ درصد بخاطر نسابه
   ۱۰ بخاطر ترک زبانها
   ۵ درصد بخاطر شام و ناهار
   میشود ۹۵ درصد

   ۵ درصد باقیمانده از مجموع ۲۲۰۰۰ رای یعنی ۱۱۰۰ نفر هم بخاطر حسن و حسین و اقا و بی بی و بروجردی

   پس جایگاهشون ۵ درصد از بیست و دو هزار رای هست
   ههههههه

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   در جواب جعفرپوری
   این تحلیلت نشون میده که چه مقدار بی سواد و بی منطقی.آخه کجای دنیا اینجور درصدی رای مردم رو محاسبه میکنند.قطعا اینو یک بچه ی ۲۰ساله هم میدنه.شما کسائی هستید.که جبهه ی انقلاب همیشه از شما ضربه دیده.مانند کسائی که در مسجد امام جغفر صادق سخنرانی رو به هم زدن و باعث افزایش رای بروجردی و کاهش رای جعفرپور شدن

 36. لارستانی همه بدانیم که ...... گفت:

  1

  1

  پیر مرد دست از سر مردم منطقه بر نمی دارد از همه شهرها مثل گراش اوز خنج وحتی لار گله دارد وبرای هر کدام بک جوری ایراد میگیرد انتخابات تمام شد مردم هم هزارتا مشکل ریز ودرشت دارند از کرونا بگیر تا بیکاری وبی پولی وگرانی ولی ایشان در فکر شکایت وارای انتخابات است انصافا که …….

 37. ناشناس گفت:

  0

  1

  سلام بر مرد پاکدست و توانا و متعهدی که فروتنانه لارستان را جهت خدمت و ادای دین انتخاب کرد اما تخریبهای ظالمانه و بی تدبیری خواص و بی تفاوتی بعضی مردم اوضاع را طوری دیگر رقم زد….اما ابراز ارادت شما به مردم لارستان در هر زمانی ، ما را به انتخاب صحیح خود روشن ساخت و مردم ولایت مدار لارستان فرزندان خدوم خود را هیچگاه فراموش نخواهد کرد و نام شما در زمره خدمتگزاران تاریخ درخشان لارستان ثبت گردیده است

 38. ناشناس گفت:

  1

  1

  با وجود بی تدبیریها و تخریب های گروهی که ادرس غلط به مردم دادند اما قلب هر لارستانی که بدنبال اعتلای لارستان می تپد همیشه برای شما جایگاه ویژه ای قایل هست

 39. محمد از بروجرد گفت:

  2

  0

  باسلام،جناب آقای بروجردی میشه بفرمایید اگر دخالت نیروهای مسلح را غیر قانونی می دانید که درست هم می‌فرمایید ،چرا یک سرهنگ سپاه را برای تعریف و تمجید از خودتان به لار آورده و ایشان را سردار ودکتر معرفی کردید،راستی آن دوره های گذشته که خودت در بروجرد کمیته بسیجیان تشکیل دادی که با واکنش تند فرمانده وقت مواجه و مجبور به انحلال کمیته فوق شدید قائل به دخالت این ارگانها در انتخابات نبودید؟

 40. لاری گفت:

  1

  0

  کامنتا رو ببین . چقدر آدم عقده ای داریم زیاد 😀😀

 41. الماس گفت:

  1

  0

  جناب ۲۰روز زمان شاه زندان رفته، الان ۲۰ساله مثل […] نماینده مجلس هستی، سهمت از نظام وانقلاب هزار برابر گرفته ای، دم از عدالت هم میزنی عزیز من، تو رو به جد اساسی عبدالحسین لاری دست ازسر ملت بردارید،رهبر می‌گوید مجلس جوان انقلابی، شما که ۷۰سال داری، نه جوان هستی ونه انقلابی، قیمت تویوتا […]،
  ۳ماهه دیگه مصونیت سیاسی شما اتومات وار می پرد، التماس تفکر وتامل

  • هم عقیده با الماس گفت:

   0

   0

   جناب بروجردی
   خودت میدونی و خوب میفهمی که اطرافیانت رو سپر شکستت کردی
   اساسا مردم به غریبه اعتماد ندارند
   بی خود شکستت رو به گردن حسن اقا و حسین اقا ننداز
   بزار این بار حسن اقا خودش کاندیدا بشه تا اون وقت معنی عدم اعتماد مردم به بیت رو بدونی.
   این بار جواب به خودت بود
   راست میگن خودشون هم به صحنه ازمودن بیایند تا جایگاه واقعی شون رو بدونند.
   اخه مرحوم […]

 42. فضل اله گفت:

  1

  1

  سلام
  فکر کنم جعفرپور به نفع جناب حسین زاده کنار میکشید اینقدر بی اعتبار نمیشد.حجم تخریبهایی که بر علیه دکتر بروجردی از طرف یک نهاد انقلابی و یکنفر ازبیرون باز هم با پشتیبانی یک گروه خاص اگر بر علیه هر کاندیدی میشد قطعا تعداد آرا آنها خیلی کمتر میشد.باید قبول کنید تخریب ها غیر قانونی بود و عوامل اجرای قانون هم سکوت کردند.ضمن اینکه در گراش رای واقعی نیست یک کاندید تو گراش بوده و هر کاری خواستند کرده اند.اعتراض هم حق هر کاندیدی میباشد حالا شما از ابتدا هر حرکت ایشون را به نفع خودتان تفسیر میکردید.البته آنجه که جعفرپور خواست شد چون این آقای نخبه با دکتر جلساتی داشتند.آینگان رد باره شما قضاوت خواهند کرد که چه[…] به لار کرده اید.

 43. کامران گفت:

  0

  0

  مگه چی گفته واقعیت گفته درصد مشارکت کم بوده علی رغم سفارشات رهبری.اگه یه کشته تو جاده داده بودی باز هم میگفتی رحمت به جعفرپور واقع بین باش.

 44. گراشی گفت:

  0

  0

  هر اقدام. وشکایتی. بروجردی داشته. باشد در نتیجه. ارا. وانتخابات. تاثیری ندارد ایشان برای. همیشه بخاطر. کهنسالی از. لارستان رقته اند اینجا باید. روی.نسل جوانان. لار گراس اوز. وخنج. حساب باز کنند. والسلام

 45. ناشناس گفت:

  1

  0

  در خانه اگر کس است یک حرف بس است

  ۷۱۰۰۰ نه به غیربومی

 46. ناشناس گفت:

  1

  0

  از یک منظر ۷۱۰۰۰ نه و از یک منظر دیگر ۲۰۰ هزار نه فقط و فقط به کسانی بود که یکه تاز ادعای ریاست و زعامت بر مردمان چهارشهرستان و جنوب فارس و غرب هرمزگان داشتند.
  تازه فهمیدند که یک من ماست چقدر کره میدهد.
  تازه فهمیدند که با نگاه حقارت به مردم نگریستن چه جوابی دارد
  تازه فهمیدند که با هیاهو و غوغاسالاری نمی توان به جایی رسید.
  تازه فهمیدند که عدم تحمل منتقد و سرکوب منتقدین چه با توهین چه با فحاشی چه با تطمیع به کجا می رسد.
  تازه فهمیدند که اتکا به ثروتمندان و بی اعتنایی به اقشار متوسط یعنی چه.
  تازه فهمیدند که باید بفهمند.
  ولو خود را به بی توجهی زده باشند.
  حسین زاده فرزند این خاک و عصاره اعتماد به نفس مردم است.
  حسین زاده آهی است که از نهاد و درون خانواده هایی که قربانی اختلاف سازی این خاندان در این منطقه شده بودند بر آمد.
  حسین زاده هشداری است به تمامیت خواهان پرادعا و خالی از معنویت و عقل
  حسین زاده تبلور شعور و غلبه بر احساسات پوچی است که سالها با ان این مردم را به رعیت گرفته بودند.
  حسین زاده یعنی نه به انها و اعلام پایان امپراطوری خودخوانده اشان.
  لار و گراش برادرند و برادر می مانند و ان شالله حسین زاده کاری کند تا به انها ثابت شود که بذر اختلاف کاشتن و دورویی ونفاق را توسعه دادن یعنی چه
  ۲۴۰۰ رای مردم لار به حسین زاده جوان که فرزند این اب و خاک است یعنی اماده ایم برای فردایی بهتر
  […]

 47. بهتر بن کار برای بروجردی گفت:

  1

  0

  با سکوت وفراموش کردن جریان انتخابات همه خودش راحت میشود وهم مردم منطقه قضیه را فراموش می کنند برای یک فرد مسن وکهنسال بهتر ارام باشد واین منطقه را به حال خودش واگذارد

 48. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام
  ای کاش نیامده بودی در خنج وجویم وبیرم واوز دکتر جعفرپور اول شدند با آمدن شما رای داخل لار خراب کردید ورای از سبد دکتر جعفرپور کم کردید داخل لار اول شدید دکتر جعفرپور دوم شدند واگر نیامده بودید به جز شما هیچ کس رای دکتر جعفرپور خراب نمی کرد زاهدی وکامجو ومحتاجی خودشان را خفه کردند نتوانستند وبا حضور شما رای دکتر جعفرپور را خراب کردید

 49. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام
  وقتی جهت یک مبلغ ناچیز برای ادم بیلبورد بزنند کار اصلی را رها کرده و به سفارش در استخدام نیروی شرکتی مشغول گردد انهم از اطرافیان وقتی کارش شود تعویض مدیران بومی و جانشین کردن غیر بومیان وقتی برادرش سال ها دست پشت پرده باشد در اداره مهم وقتی همه فعالیت مدیران شهرستان را در کارنامه بیاوری انوقت اطرافیانت طوری محاصره ات میکنند که با دنیای واقعی ارتباطی نداشته باشی افسوس دیگر دیر شده و فقط جای استغفار است و طلب امرزش و معذرت از مردم منطقه بد کردی برادر به خودت جفا کردی به مردم و خدمت کردی به غیر خودی آنهایی که وقتی دور هم جمع میشوند مسخره ات میکنند همه مردم لارستان را مسخره میکنند و کارشان بردن خوردن و بد گفتن از بومیان است و خواهند رفت با ثروتی که شما عاملش بودی انچه میماند مردم منطقه و غم نا کارآمدی شما

 50. ناشناس گفت:

  0

  1

  چهار سال دیگه نتیجه […] جعفرپور و دار و دسته اش به منطقه مشخص میشه

 51. ناشناس گفت:

  2

  0

  متأسفانه متاسفانه خنجری که بیت آيت اللهی به لار زد.. خدمات چندین ساله مرحوم آقا را به باد فنا داد

 52. ناشناس گفت:

  1

  0

  جناب بروجردی سلام
  بی زحمت سوالی دارم و می‌دانم کامنت ها را خوب میخوانی
  این سوال رو جواب بده هنوز که هنوز نتونستم با خودم کنار بیام

  چرا لارستان؟

 53. ناشناس گفت:

  1

  0

  استراتژى شما در انتخاب دور و برى هاتون اشتباه بود ، شما انتخابات رو به افراد دور و برتون باختيد
  كامجوى مدعى اگر دغدغه مند لار هست در زمان مسئوليتش در شوراى شهر براى مردم كار ميكرد ، اونجا هم شده بود محور تفرقه
  آقاى نجيب زاده شما اگر دلسوز لار بوديدموقع فرماندارى كه نفر اول تصميم گيرى شهرستان بوديد براى لار حركتى ميكرديد و شما آقاى راسخى هم به همين شكل
  طرف شما پر بود از نظام سرمايه دارى و همين شد كه معادله رو باختيد

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   آقای ناشناس
   همین افرادی که در پایین نام بردید توانستند در فرصت کوتاه یک هفته ای رای بیشتری را برای بروجردی نسبت به جعفرپور در بخش مرکزی جمع کنند. پس نشان می دهد افراد مدنظر شما کارایی و اعتبار دارند که توانستند این چنین رای نماینده محبوب شما را به چالش بکشند.

 54. ناشناس گفت:

  1

  0

  فلاکت و بدبختی امروز جامعه نتیجه عملکرد اختاپوس هایی مث شماست که چهل سال بر سیاست این مملکت چنگ زدید…
  #نه_بزرگ_مردم_لارستان_به_بروجردی

 55. بریزی گفت:

  1

  0

  ای آتش بگیره اون مجلسی که همه نماینده هاش مثل بروجردی ادعای انقلابی بودن دارن از داخلش برجام و اف ای تی اف و پالرمو و این همه بدبختی مردم در میاد
  همه شعار انقلابی و شعار ولایی و خرج کردن از رهبری و انقلاب و شهدا و بیت و سید عبدالحسین ………. بسه دیگه این همه فریب کاری

 56. لاری گفت:

  0

  0

  متاسفانه مردم لار دهن بین و ساده هستن بویی از سیاست نبردن ما لاریها بیشتر از لیاقت نداریم .
  خود کرده را تدبیر نیست.

 57. لاری گفت:

  0

  1

  دوست عزیز حامی جعفرپوری- جناب بروجردی دفعه اول است که از لار کاندید میشود.ودر فرصت یک هفته ای تبلیغات توانست به مراتب بهتر از جعفرپور که ۸ سال نماینده بود رای اورد.ارا ی جعفرپور هم بیشتر بخاطر تخریبهای س[…] و ب[…] علیه بروجردی – کمکهای موسسه هاشمی زاده – کمکهای م[…] ها – اس[…] ها – مق[…] هاو پی[…]ها بوده است. وقتی تمامی حوزه های اتخاباتی توسط بچه بس[…] ها قروق شده بود و تمامی اعضا شورای […] حامی جعفرپور بودندکه شخصا این را در حوزه های انتخاباتی مشاهده نمودم میتوان گفت تمامی ارا جعفرپور بخاطر فشار بوده است .مردم لار در یک کلام به جعفرپور نه گفتند. و این نشان میدهد که لاریها از او دل خوشی ندارند. اطراف هم بخاطر فشارهای ناشی از بعضی ارگانهامانند فشار بخشداری و… بوده است.

 58. غير لاري گفت:

  2

  0

  دكتر جعفرپور نه از بيت سوءاستفاده كرد و نه از هيچ چيز ديگه. در مناطق هم اول شد . تفاوت ۲هزار راي دليل دوم بودن نيست . عليرغم جنگ احزابي كه به دليل عقده قدرت راه افتاده بود و جوسازي در شهر لار آراء ايشان ريزش و در نتيجه اكثر حوزه انتخابيه به دليل ندانم كاري عده اي در مركز شهرستان لارستان متضرر شدند. به نظرمي رسيد عده اي از خواص لار هدفي جز راي نياوردن دكتر جعفرپور نداشتندو اينان در عقب افتادن برنامه هاي خوب دكتر براي لارستان بزرگ مديونند.لب كلام اين خواص در زمين رقباي لارستان بازي كردند يا بازي خوردند فرق نمي كند.

 59. ناشناس گفت:

  2

  0

  آقاي بروجردي در روز اول ثبت نام در بيت گفته بود به دليل فوت بي بي به لار آمده تا بيت خالي نماند .آيا الان كه راي نياورده در لار خواهند ماند يانه ؟ اگر نه امان از عوامفريبي و سوءاستفاده از احساسات

 60. فرهنگي گفت:

  2

  0

  افسوس بايد خورد به حال لار با اين كامنت هاي بي بصيرتي كه براي بروجردي از همه جا رانده و مانده مي گذارن و عنايتي به نماينده متعهدي چون دكتر جعفرپور ندارن. بايد از لامردي ها ياد بگيريد كه براي منافع شهرشون حتي علوي را كنار مي زنند چون مي دانند مجلس آينده اصولگراست ولي لاري هاي قدرتطلب در بند قدرتطلبي خود و نه منافع لارستان هستندو چهارسال باعث عقب افتادن طرح هاي خوب دكتر جعفرپور مي شوند.

 61. ناشناس گفت:

  1

  0

  سلام منم يه سوال دارم از اقاي بروجردي
  ايشون فرمودند پسرم بيكاره
  و اگر ايشون تا الان نتونستن واسه پسر خودش كار پيدا كنه چطور ميخواست جوانان لاري رو ببره سر كار ؟؟؟

 62. شهروند اوزي گفت:

  1

  0

  خدمات صادقانه دكتر جعفرپور بر هيچ كس پوشيده نيست
  نماينده اي خاكي و مردمي درود بر شرف دكتر جعفرپور كه در اوز راي اول را اورد

 63. شهروند اوز گفت:

  0

  0

  در سهرستان اوز رای دکتر بروجردی بیشتر از همه بوده .جناب شهروند اوزی چرا اینقدر دروغ . رای گیری تمام شد ورفت بهتر است در گذشته بمانی

 64. کارمند اوزی گفت:

  0

  0

  عموم مردم اوز از اقای جعفر پور بخاطر مخالفت با شهرستان شدن اوز دلخور وگلایه مند هستند ایشان با تمام مقامات کشوری برای مخالفت با ار ارتقا ملاقات کردند اما این بار مسولان نظام در وزارت کشور واستانداری فارس به حقانیت واستحقاق بخش بزرگ وفرهنگی اوز مهر تایید زدند وایشان نتوانست مانع ارتقای شهرستان اوز شوند

 65. اسماعیل گفت:

  1

  0

  مردم شریف لارو گراش و خنج و اوز دکتر بروجردی از مقامات و رئیس کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم شریف برجرد هستند واقعا در شان ما نیست که به این بزرگوار اینهمه بی احترانی بشه .انتخابات تمام شد ورفت و دکتر هم با کمال احترام جوابگوی سوالات سایت شده ان این همه بی احترامی چه معنی دارد عزیزان فکر نمیکنید این فرهنگ غلط در جامعه رواج پیدا کند و دامنگیر همه اشخاص و حتی خودما شود . لطفا رعایت کنیم و انتقادات را با ادب و احترام بیان کنیم.

 66. ناشناس گفت:

  0

  0

  از نماینده ی محترم می خواهیم تا بنزین را به لیتری دوهزار و نهصد تومان کاهش دهند

 67. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقاي بروجردي يك مطالعه ديگه از طرفدارانت در بيرم داشته باش و رفتار پساانتخاباتي آنها را بررسي كن تا بهتر افراد را بشناسيد.آنها با چند كانديد نشست و قول داده بودند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان