میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۲ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 572 بازدید

به همت یک خیّر در شهرک اندیشه لار «مدرسه» ساخته می شود

به همت یک خیّر در شهرک اندیشه لار «مدرسه» ساخته می شود

طی آیینی با حضور معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان کار ساخت آموزشگاه خیرساز شهرک اندیشه شهر لار با هزینه ای بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش لارستان؛ امروز طی آیینی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، محمد فیاض پور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش، خیرین، اعضای شورای اسلامی شهر لار، معتمدین و مدیران برخی مدارس، مراسم کلنگ زنی آموزشگاه ۶ کلاسه در شهرک اندیشه شهر لار کلنگ زنی شد.

در این مراسم معاون مدیرکل و رییس آموزش و پرورش لارستان در سخنانی ضمن تشکر از همت والای خیراندیش این پروژه آموزشی ماندگار و سایر نهادهای پی گیری کننده، از جمله اداره کل نوسازی مدارس فارس، اداره کل آموزش و پرورش فارس، مدیر کل راه و شهرسازی لارستان، فرمانداری و شورای اسلامی شهر لار و غیره گفت: با توجه به نیاز شهرک های اندیشه، باغ انجیری و صد دستگاه به یک فضای آموزشی و با پی گیری های این مدیریت، این آموزشگاه توسط خیّر ارجمند «حاج رضا نجف پناه» در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۸۶۰ متر مربع با نظارت سازمان نوسازی مدارس فارس و لارستان و با هزینه ای بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال در طول یک سال ساخته خواهد شد.

محمد فیاض پور افزود: پس از اتمام کار ساختمانی، این آموزشگاه توسط اداره کل نوسازی فارس از محل اعتبارات دولتی به تجهیزات کامل آموزشی، گرمایشی و سرمایشی با هزینه‌ای قریب ۱/۵ میلیارد ریال مجهز خواهد شد.

همچنین در این مراسم، فرماندار ویژه لارستان نیز در سخنان کوتاهی با ستودن همت والای خیرین منطقه لارستان و به ویژه خانواده این بزرگوار، ساخت بناهای آموزشی را باقیات صالحات جهت خیرین برشمرد که پاداش دنیوی و اخروی آنها تا نسل های متمادی برایشان جاری خواهد بود و بر همکاری مجموعه فرمانداری تا اتمام پروژه تاکید کرد.


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  فیاض پور کارت درسته. کاش شورای شهر هم یه کم به اندازه شما توان و بلدی داشتن. ای کاش رییس شورای شهر میشدی. همه مردم هم بهت رای میدادن.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   […] پول خیر نجف پناه است چه ربطب به […]داره
   نارضایتی از مدیر نزد فرهنگیان زیاد هست

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   همین که تونسته این خیر رو قانع به همچین کاری کنه و این پول رو به این مسیر هدایت کنه کاریه که خیلی همت میخواد. حسادت نکنید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان