میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 فوریه 2017 ساعت 12:10 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 982 بازدید

به پاس یک عمر تلاش علمی و پژوهشی…

masoud_Mahmoudianاستاد و پژوهشگر برجسته عرصه داروسازی درگذشت

به پاس یک عمر تلاش علمی و پژوهشی…

دکتر مسعود محمودیان استاد برجسته داروسازی کشور و پژوهشگر نمونه که از اصالتاً اهل اوز بود، چند روز پیش در تهران درگذشت. به همین مناسبت یعقوب موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان در پیامی به همسر و خانواده آن استاد و چهره ماندگار، این ضایعه را تسلیت گفته است. متن پیام موحدی به این شرح است:

خاندان بزرگ و ارجمند «محمودیان» و «یزدانی»

مردم شریف و فرهیخته شهر و بخش اوز لارستان

درگذشت استاد بزرگ داروشناسی ایران و یکی از چهره‌های ماندگار کشور، شادروان آقای پروفسور مسعود محمودیان، موجب اندوه و تأسف اینجانب شد.

این استاد ممتاز و پژوهشگر گرانقدر، که عمری را در راه خدمت به جامعه داروسازی و مردم شریف ایران اسلامی و شهر اوز گذراند، نه فقط به لحاظ علم و تجربه، بلکه در اخلاق و تعهد نیز سرآمد بود و شاگردان برجسته بسیاری برای جامعه تربیت کرد.

ضایعه فقدان این مرد علم و اخلاق و ادب را به خاندان بزرگ و فرزانه «محمودیان» و دیگر فامیل‌های وابسته، و نیز مردم شریف شهر و بخش اوز لارستان، که در آغوش خود مردان و زنانی چنین فرهیخته بسیار پرورانده‌اند، صمیمانه تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان صبر و شکیبایی و برای آن روح سفر کرده آمرزش و آرامش ابدی و همنشینی با انبیا و اولیای الهی از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

یعقوب موحدی/رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


2 نظر

 1. Saeed Mahmoodian, M.D. گفت:

  0

  0

  soud dar qet’e naam-aavaraan Behesht Zahra be khak sepordeh shodand. Famil . maadari maa owlaadaan Hazrat Fatemeh Zahra hastim. Baa salaam o ehteram Dr.

 2. Saeed Mahmoodian, M.D. گفت:

  0

  0

  Sardabir mohtaram Aftab Larestan Chand satr awwal ke az janab Movaheddi sepas gozari kardeh boodam ke peyameshan tasalli khater ma shodeh ast dar nazar man hazf shodeh ast. Az janab Movaheddi besyar momnoonim. Was salam Alaikom Mokhles hamegi Saeed Mahmoodian

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان