میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲ ب.ظ سرویس:مطلب شما بدون دیدگاه 587 بازدید

به «کیش» خَش اُندوسِش فرزند لارستان

به «کیش» خَش اُندوسِش فرزند لارستان

آفتاب لارستان: مطلب پیش رو با امضای «ابراهیم ارزانی» و خطاب به دکتر محمدابراهیم انصاری لاری مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش نوشته شده و برای این سایت ارسال شده است که در ادامه می خوانید:

***
ابراهیم ارزانی: جزیره کیش از امروز با معارفه دکتر محمد ابراهیم انصاری به عنوان مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش عملا وارد عرصه جدیدی از دوران مدیریتی خود خواهد شد. دکتر انصاری لاری که پیش از این سمت هایی همچون استانداری بوشهر، استانداری فارس و معاونت وزارت کشور را در کارنامه خود دارد، دهمین مدیر عامل منطقه آزاد کیش خواهد بود که از امروز شنبه این مسئولیت را بر عهده می گیرد.
در مرور و بررسی کارنامه دکتر انصاری در سالهای مدیریتی اش، جسارت سیاسی و اجتماعی در رسیدگی و حل مشکلات و برنامه ریزی اموراجتماعی و توانایی های ویژه در جذب سرمایه گذاریهای خارجی بالاخص جذب فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران ایرانی کشورهای حوزه خلیج فارس بعنوان دو ویژگی خاص ایشان مواجه می شویم.
موضوعاتی که وضعیت امروز جزیره کیش بشدت نیازمند آنهاست. رسیدگی به امور داخلی و رفاهی شهروندان و حل و فصل مشکلات خدمات رفاهی کیشوندان از سویی و کمک به شتاب بخشیدن به رونق و شکوفایی مجدد کیش و برون رفت از وضعیت رکود فعلی با جذب سرمایه ها و سرمایه گذاران جدید بخصوص ایرانیان توانمند به سرمایه گذاری.
بی شک مدیری که با اعماق وجود دل در گرو این سرزمین داشته باشد با نگاهی دلسوزانه و توسعه ای و الگو قرار دادن یکی از پیشرفته ترین و توسعه یافته ترین شهرهای جهان را که در همین دو قدمی مان قرار دارد و بر این علم و آگاهی مبادرت به تر جمه کتاب مدیریت توسعه شهری معمار آن سرزمین نموده است می تواند با توجه همین اندیشه ها و دیدگاهها، کیش را نیز از پیشرفت و توسعه واقعی بهره مند سازد.
جناب آقای دکتر انصاری لاری
کیش سرزمینی است مملو از ظرفیت ها و استعدادهای بکر و دست نخورده برای کمک به رشد و توسعه و پیشرفت اقتصاد کشور. ظرفیت هایی که پس ازگذشت سالها از فعالیت مناطق آزاد در کشور هنوز متاسفانه در حد شعار و حرف و وعده و دادن آمار و ارقام باقیمانده است!
جناب آقای دکتر انصاری لاری
ما سالهاست وعده رقابت کیش با مناطق آزاد جهان و کشورهای همسایه را می شنویم. سالهاست می خواهیم بازار تجارت منطقه را از دست دوبی و جبل علی و سنگاپور و مالزی خارج کنیم و در گردشگری آنتالیا و گرجستان و… را پس بزنیم و تبدیل به یک منطقه بین المللی در تجارت و گردشگری شویم اما … امروزه در عرصه رقابت با مناطق داخلی دست و پا می زنیم که از آنها جا نمانیم !
جناب آقای دکتر
کیش مردمانی نیک اندیش، سخت کوش و صمیمی دارد، مردمانی که همت ودل در گرو کمک به سازندگی و آبادانی این خاکپاره میهن شان دارند. بسیاری از آنها برای رسیدن کیش به این جایگاه خون دلها خورده اند، جوانی و زندگی شان را پای عهدشان برای ساختن و آباد کردن کیش گذاشته اند، آنها را باور بدارید و برصداقت و همراهی شان در این راه ایمان داشته باشید….!
جناب آقای انصاری
جزیره کیش از بدو فعالیت تاکنون مدیران و مدیران عامل زیادی را بخود دیده است. بسیاری در این سرزمین آمده اند و رفته اند ولی مردم کیش فقط و فقط نام تعداد خیلی معدودی را در حافظه جان خود به یادگار گذاشته اند (برای اینکه دوباره مورد غضب قرار نگیریم در اینجا از ذکر نام ها خودداری می کنیم ) ولی برای آگاهی از آن می توانید به قلوب کیشوندان رجوع کنید! آقای دکتر امروز اولین روز رسمی شروع کار شماست امیدواریم پس از پایان ماموریت تان در کیش نام شما نیز در تاریخ سازندگی و آبادانی کیش با افتخار به یادگار بماند.
جناب دکتر
به سرزمینی آمده اید که پر است از ظرفیت برای کارکردن، خدمت رساندن و ایده و تفکرات جدید و نو را پیاده کردن. به سرزمینی آمده اید که مهیاست برای پیوند با آنچه در جهان امروز می گذرد در تجارت، اقتصاد، گردشگری، علم وفناوری و فراهم آوردن رفاه مردم. به سرزمینی آمده اید که قرار بوده و هست پایلوت و محل اجرای الگوهایی باشد برای هر آنچه که در جهان هست و می تواند مورد استفاده زندگی بهتر مردمان سرزمینمان ایران باشد.
جناب آقای دکتر
در این راه مردم کیش با شما هستند، پیام اول تان را با تمام وجود خواندیم و لذت بردیم و افتخار کردیم این بار بدور از همه تشریفات زائد مردی در راه است برای کار کردن، برای دل سوزندان، برای پیش بردن کیش در مسیری که آسان هم نیست، برای کیش را نه در سطح منطقه که در سطح جهان مطرح کردن، برای ایمان و اعتقاد داشتن و باور داشتن مردمانش .
جناب آقای دکتر
به جزیره زیبای کیش خوش آمدید و بگذارید صمیمانه تر بگوییم :
خش اوندسی آقای دکتر


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان