میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 اکتبر 2019 ساعت 6:44 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 8 دیدگاه 694 بازدید

بودجه ۱/۵ میلیاردی استخر شهرقدیم مصوب شده اما پرداخت نشده است/ همیشه افراد مغرض باعث توقف اجرای طرح ها می شوند

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان:

بودجه ۱/۵ میلیاردی استخر شهرقدیم مصوب شده اما پرداخت نشده است/ همیشه افراد مغرض باعث توقف اجرای طرح ها می شوند

آفتاب لارستان: چند وقت پیش در این سایت یک گزارش با عنوان «استخر خاطره انگیز شهرقدیم بجای آب از وعده پر شده است» با عکس هایی از این استخر مخروبه منتشر شد. (اینجا)

حالا «ابوذر بیغرض» عکاس این گزارش به سراغ رئیس اداره ورزش و جوانان رفته و علت مسکوت ماندن بازسازی این استخر را پرسیده است. در ادامه گزارش «ابوذر بیغرض» را بخوانید:

***

رئیس اداره ورزش و جوانان ابتدا با بیان اینکه شهروندان عزیز شهرقدیم حق دارند از تعطیلی این استخر گلایه مند باشند گفت: البته این تعطیلی به زمان پیش از تصدی بنده بر اداره ورزش و جوانان برمی گردد که حدود ده سال بنا به دلایلی غیرموجه آن را تعطیل نگه داشتند.

محمدحسن طیبی افزود: بنده از سال ۹۰ وارد این اداره شدم و یک سال بعد توانستیم با تجهیز و تعمیر اولیه آن در تابستان های ۹۱ و ۹۲  استخر را بازگشایی کنیم که استقبال بسیار چشمگیری نیز از آن شد اما ادامه کار در سال های بعد به دلیل شدت فرسودگی لوله ها و مشکلات کاسه استخر میسر نبود و مجبور به تعطیلی آن شدیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان در ادامه با بیان اینکه در سال ۹۵ تلاش کرده طی تفاهم نامه ای با بنیاد نیک اندیشان هاشمی مجددا این استخر را بازسازی و فعال کند گفت: طی این تفاهم نامه مقرر شد تعمیرات و تجهیز استخر و ساختمان اداری با هزینه ۸۰۰ میلیون تومان بصورت مشترک و پنجاه پنجاه بین خیر و اداره کل ورزش فارس انجام شود اما پس از بررسی فنی و دقیق تر متوجه شدیم شدت فرسودگی استخر بیشتر از تصور اولیه است و با تعمیر آن شاید برای مدت کوتاهی می شد از آن استفاده کرد لذا تصمیم گرفتیم بجای تعمیر استخر به سمت ساخت یک استخر سرپوشیده و استاندارد برویم.

طیبی در این باره افزود: برآوردی که برای ساخت استخر سرپوشیده می کنیم بیشتر از ۴ میلیارد تومان است که اواخر سال ۹۷ دکتر جعفرپور توانست مصوبه پرداخت ۱/۵ میلیارد آن را از وزارتخانه اخذ کند اما متاسفانه تاکنون این مبلغ هنوز اختصاص نیافته و به محض پرداخت مبلغ کار را سریعا آغاز خواهیم کرد.

طیبی همچنین با تاکید بر اینکه برای انجام این کار لازم است پروژه دارای کد و روند پرداخت اعتبارات تسهیل شود افزود: همه ما از نماینده مجلس تا فرماندار درتلاشیم تا این اتفاق یعنی کد دار شدن پروژه استخر شهرقدیم محقق گردد.

طیبی در پایان در مردم خواست این مشکلا ت را درک کنند همچنین از بعضی افراد به قول او مغرض انتقاد کرد که همواره باعث کندی انجام پروژه ها می شوند و برای نمونه به ورزشگاه دانشیار اشاره کرد و گفت: بعضی از همین افراد مغرض بنا به دلایلی واهی همچون غربی شرقی بودن ورزشگاه حداقل چهار سال پروژه چمن مصنوعی را به تاخیر انداختند.


8 نظر

 1. لارستانی گفت:

  0

  2

  آقای طیبی عزیز
  غربی شرقی بودن ورزشگاه شهید دانشیار دلیل واهی نیست.
  هیچ جای دنیا ورزشگاه را بصورت شرقی غربی احداث نمیکنند چون امکان برگزاری مسابقه بعلت تابش نور آفتاب به چشم دروازبان در بعد از ظهرها نیست!!!

 2. رضا گفت:

  3

  0

  پس اون بنر تقدیر و تشکر از نماینده چی بود که زدین تو سطح شهر؟ ما فکر کردیم بودجه گرفته شده. در صورتی که گرفته نشده بوده

 3. ناشناس گفت:

  2

  0

  افراد مغرض را معرفی بفرما

 4. امین گفت:

  2

  0

  دوست عزیز لارستانی بعضی از ورزشگاه های تیمهای مطرح اروپایی هم شرقی غربی هست دلیل نمیشه اینهمه مخالفت و کارشکنی در ضمن هوای لارستان امکان مسابقه در عصر رو نمیده و بهتره مسابقات در شب برگزار بشه

 5. ناشناس گفت:

  0

  2

  موضوع فقط آفتاب نیست باد های غالب لار از غرب به شرق می وزد چکارش می کنید. می توانی یک ورزشگاه از اروپا نه از ایران بگویی که زمین فوتبالش شرقی غربی باسد؟

 6. ناشناس گفت:

  2

  0

  چند سال است که اینگونه وعده ها می دهند. معمولا کار که تمام می شد بعد تشکر وتبلیغ می کردید

 7. عبدالله گفت:

  0

  0

  حیف این همه هزینه که بابت چمن مصنوعی شد می توانستید با این مبلغ اعلام شده یک ورزشگاه با یک زمین فوتبا ل با چمن طبیعی احداث نمود. فکر می کنید عمر چمن مصنوعی چقدر باشد در این آفتاب ۴۵ درجه به بالای شهر لار؟

 8. ناشناس گفت:

  1

  0

  بازم بنر بزنید تو شهر …تقی به توقی خرد بنر بزنید مردم رو چی فرض کردین؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان