میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 جولای 2015 ساعت 10:23 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 898 بازدید

بيانيه «تشكل لارستان بيدار» به مناسبت روز جهاني قدس

56بيانيه «تشكل لارستان بيدار» به مناسبت روز جهاني قدس

 يك روز پيش از روز جهاني قدس در آخرين جمعه ماه مبارك رمضان تشكل مردمي «لارستان بيدار» بيانيه اي نوشته و منتشر كرده است. اين راهپيمايي فردا صبح ساعت ۱۱/۳۰ همزمان با كشورهاي مسلمان جهان از چهار راه پيروزي لار آغاز مي شود.

متن كامل بيانيه تشكل لارستان بيدار به شرح زير است:

***

بسم الله الرحمن الرحیم

«روز قدس روز اسلام است.» امام خمینی(ره)

روز قدس، روزی است که با درایت امام خمینی(ره) به یک حرکت جهانی تبدیل شد. بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در مورد روز قدس گفته است: «روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن را برافراشته کند. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می‌دانم و روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم».

حضور یکپارچه مردم در اقصی نقاط دنیا همراه با مردم انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس و در دفاع از آرمان فلسطین می تواند به عنوان پشتوانه ای تمام نشدنی و مرهمی بر دلهای خسته و زخم های فراوان مردم آن سرزمین و اعلام انزجار از اقدامات سخیف و سبعانه رژیم صهیونیستی باشد.

اهمیت این حضور و همبستگی مردم در شرایط ویژه خاورمیانه که این روزها آبستن حوادث و دسیسه های فراوانی است بر کسی پوشیده نیست زیرا در این فرصت ضمن به چالش کشیدن قدرت پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی و هشدار به سران کشورهای مسلمان بارقه امیدی در ادامه راه برادران و خواهران فلسطینی تا تحقق اهداف و آرمان های آنان ایجاد خواهد شد.

اعضای تشکل مردمی لارستان بیدار امسال نیز، دوشادوش مردم، بار دیگر خشم، نفرت و انزجار خود را در صفوفی فشرده و با مشت‌های گره‌کرده به نمایش می گذارند تا بارقه‌های امید در چشمان منتظر فلسطینیان (این مظلومان همیشگی تاریخ اسلام) بدرخشد.

مردم ولايتمدار منطقه لارستان بزرگ همراه با مهمانان ضيافت الهي سراسر كشور در روز قدس، با حضور پرشكوه در راه پیمایی گسترده و مردمی خود، خواستار رهایی بیت المقدس از چنگال نظام صهیونیستی شده و حمایت خود را از مردم فلسطین و مبارزات آنان تا آزادی قدس شریف اعلام می نمایند و نفرت خویش را علیه اسرائیل غاصب فرياد مي زنند.

وعده دیدار همه ما فردا جمعه ۱۹ تیرماه ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۰ صبح، چهار راه پیروزی راهپیمایی روز جهانی قدس

تشكل مردمي «لارستان بيدار» 

 


3 نظر

 1. میلاد گفت:

  0

  0

  نه غزه نه لبنان تون چی شد پس؟!
  دیگه حناتون رنگی نداره

 2. ح.طاهری گفت:

  0

  0

  خیلی مسخرس،به نظر میاد برا تایید صلاحیت بعضیا باشه.نفاق خیلی بده

  • انتظار گفت:

   0

   0

   سلام جناب طاهری عزیز. چه خبر از اون طرفا؟؟؟
   آره نفاق خیلی بده. ای کاش همه بی ریا و بی نفاق کار میکردن و خدا را در نظر داشتن
   وگرنه الان دیگه لار گلستان بود.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان