میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 جولای 2014 ساعت 2:14 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 897 بازدید

بيانيه جامعه مهندسان ساختمان لارستان به مناسبت روز قدس

بيانيه جامعه مهندسان ساختمان لارستان به مناسبت روز قدس

نمايندگي منطقه لارستانِ سازمان نظام مهندسي ساختمان بيانيه اي به مناسبت و همزمان با روز قدس منتشر كرده است كه متن آن در پي مي آيد:

به نام‌خدا

اسراییل همچنان با فاصله بزرگ‌ترین غده سرطانی جهان در قرن بیست و یکم است. بحران فلسطین-اسراییل محل تجمع تمامی مشکلات جهان از فقر، مهاجرت و پناهندگی، تعصب ملی و مذهبی و نژادی، آپارتاید، شرایط آنارشیک نظم بین الملل و تضادهای بزرگ سیاسی و حقوقی‌اش و همچنین استمرار جنون تمدنِ بشری است.

مدافعانِ اسراییل مدافعان تمامی بحران‌هایی هستند که اسراییل عامل آن‌هاست و مخالفانِ آن مخالفانِ این پکیج فلاکت و نکبت در جهان معاصر هستند. بی طرفی در چنین موقعیتی معنا ندارد. قطعا امروز هم «پیشانی صاف، نشانه بی عاری است». واقع‌گرایی و پرهیز از احساسات در برابر چنین فجایعی خدمت به واقعیتی غیر قابل زیست و غیر قابل تحمل است.

جامعه مهندسین لار با دلی مالامال از اندوه داغدار زجه‌های مادری کودک از داده و فریاد پدری همسر و فرزند از دست داده است و با حضور در راهپیمایی روز قدس به “هل من ناصر ینصرنی” مردم ستم‌دیده و شجاع غزه لبیک گفته و با مشتانی گره کرده در کنار مردم لارستان فریاد “مرگ بر اسراییل” سر خواهد داد و این کم‌ترین کار ما برای برائت از محل تجمع پلشتی زندگی در قرن بیست و یکم یعنی رژیم غاصب اسراییل است.

                                                     سازمان نظام‌مهندسی ساختمان فارس

                                                              دفتر‌ویژه نمایندگی منطقه لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان