میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 می 2015 ساعت 1:21 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 6 دیدگاه 2,709 بازدید

بيرم و عمادده به زودي از بن بست خارج مي شوند

New Imaegeبه همت يك خير بيرمي و قول مساعد وزير راه

بيرم و عمادده به زودي از بن بست خارج مي شوند

روابط عمومی بخشداری صحرای باغ: در پی حضور وزیر راه و شهرسازی به لارستان و دیدار با بخشداران و خیرین راهساز در سالن اداره کل راه و شهرسازي لارستان، محمدرضا حزنی بخشدار صحرای باغ در خصوص اجرایی شدن راه آبکنه- بیرم گفت: همانطور که قبلا نیز گفته ام از زمان  ورودم به بخش صحرای باغ در اواخر سال ۹۲ با رایزنی ها و مکاتباتی که با آقای نجیب زاده معاونت محترم استاندار و فرماندار لارستان در خصوص ضرورت احداث راه آبکنه -بیرم به عمادده از مسیر استان داشتم و همچنین در سفر سال ۹۳ دکتر احمدی استاندار محترم فارس به لارستان این موضوع به عنوان یکی از مطالبات مردم بخش صحرای باغ به ایشان اعلام نمودم که با همکاری و پیگیری آقای نجیب زاده و نظر موافق استاندار محترم در جلسه شورای اداری شهرستان در تاريخ ۶ ارديبهشت ۹۳ که دکتر احمدی نیز حضور داشتند مطرح و به تصویب رسید.

وي افزود: بنده همچنان پیگیر این طرح پیشنهادی تا حصول نتیجه بوده و هستم ولی متاسفانه اين طرح به دلایلی به تعویق افتاد که در دیداری که در عید ۹۴ با آقای مهندس نصر داشتم قرار بود از اردیبهشت ماه با بستن قراردار با پیمانکار مربوطه طرح مطالعاتی آبکنه -بیرم به عمادده کلید بخورد.

حزني اضافه كرد: اکنون  با همکاری خوبی که شورای محترم شهر بیرم خصوصا آقای رستمی با اینجانب در پیگیری موضوع داشته اند، که جا دارد از ایشان همچنین بخشدار محترم بیرم تشکر و قدردانی نمایم همچنین  رایزینی هایی نیز با دوست قدیمی و عزیزم آقای اکبر طویل یکی از خیرین محترم و بزرگوار شهر بیرم در این خصوص  داشتیم که ایشان همکاری های خوبی داشته و پیگیری كرده اند.

New Imagdeبخشدار صحراي باغ ضمن از تشکر و قدردانی از اين خير نام آشناي بيرمي گفت: باید یادآوری کنم که  مسئولین بیرم نیز در اوائل سال ۹۴ در این خصوص دیداری با مدیر کل محترم راه وترابری لارستان داشته اند و قولهای مساعدی داده شده است.

وي ادامه داد: نکته قابل توجهی که باید عرض کنم در خصوص صحبتهای آقای طویل است که در پایان جلسه دیدار وزیر با بخشداران و خیرین بیرمی در اداره کل راه وترابری لارستان از آقای وزیر وقت صحبت خواستند که به علت ضیق وقت که برای رسیدن به پرواز عجله داشتند، در حین ترک جلسه چند لحظه ای ایستاده و به صحبتهای آقای طویل گوش دادند که بسیار مفید و کوتاه درخواست خود را از آقای وزیر به این شکل عنوان نمودند: ۳۶ سال به بیرم بی توجهی شده است و بیرم با داشتن بیش از ۵۰ هزار نفر جمعبت بایستی از بن بست بیرون بیاید و از مهندس نصر مدیر کل راه لارستان که تا حدودی گوشه چشمی به ما داشته اند تشکر می نمایم.  احداث راه آبکنه- بیرم به عمادده یکی از مطالبات مردم این بخش است که قرار بوده طرح مطالعاتی آن اجرایی گردد که متاسفانه اقدامی نشده است.

اين خير حوزه راه ادامه داد:  من پیش قدم در این راه شده و کلیه هزینه های مطالعاتی و نقشه برداری این طرح راه شخصا بر عهده می گیرم که آقای آخوندی همانجا فی المجلس مدارک و نامه ها و مستندات مربوطه را از آقای مهندس طویل اخذ و از معاون خود و مهندس نصر درخواست نمود به منظور برون رفت بیرم از بن بست این موضوع را به جد پیگیری نمایند.

محمدرضا حزنی بخشدار صحرای باغ در خاتمه صحبتهای خود اظهار داشت: امیدوارم به زودی این موضوع محقق شود و با اجرای این طرح مطالعاتی شاهد اجرایی شدن احداث این جاده باشیم که هر دو  بخش صحرای باغ و بیرم را از بن بست بیرون آورده و اهالی شهرستانهای همجوار مانند اشکنان و … نیز از این موضوع منتفع گردند. همچنین از خیرین عمادده  نیز انتظار دارم همگام با خیرین با همت و بزرگوار بیرم دراین کار خداپسندانه شرکت نمایند .


6 نظر

 1. موسی گفت:

  0

  0

  هر کاری بکنید این جا ته دنیاست

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  کجا بیرم ۳۶هزارنفر جمعیت داره کل جمعیت بیرم به ۱۵هزار نفر نمی رسه

 3. ابو محمد طاهارضا گفت:

  0

  0

  سپاسگزار از برادر ودوست عزیزو قدیمی خودم آقای طویل وآقای رستمی و زحمتکشان حل مشکلات مردم درزمینه های مختلف این کار شدنی است و آثار وبرکاتی خواهد داشت و زیربنای توسعه خواهد شد ازهمه دست اندرکاران امور مردم مراتب سپاسگزاری خود را اعلام میدارم وآماده همکاری در حد توان خود هستم .

 4. ستاره گفت:

  0

  0

  با سلام
  دست مریضاد آقای طویل… امیدواریم این پروژه هر چه زودتر نتیجه بده.معضل بزرگی از سر راه منطقه برداشته میشه… خدمت برای مردم هر جای دنیا که باشی بی پاداش نمی مونه.
  با تشکر

 5. سنگ صبور گفت:

  0

  0

  با عرض سلام خدمت حاج اکبر طویل
  زحمات بی دریغ شما را ارج می نهیم وسپاسگزاریم
  ما به شما که از تبار بارانید افتخار میکنیم.
  شما یار دیار امروز و یادگار ماندگار فرداید
  از خداوند متعال برای شما عزتی اکبر وسعادتی طویل خوااستاریم

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  معلومه کی میخواد شروع بشه؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان