میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 ژانویه 2015 ساعت 11:21 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده یک دیدگاه 895 بازدید

بيش از ۲ ميليارد تومان وام اشتغال از ابتداي سال تاكنون به مددجويان كميته امداد لارستان رسيده است

 بيش از ۲ ميليارد تومان وام اشتغال از ابتداي سال تاكنون به مددجويان كميته امداد لارستان رسيده است

روابط عمومي كميته امداد لارستان: اشتغال و داشتن حرفه و شغل مناسب از جمله مسائلی است که برای انسان اهمیت زیادی دارد. شغل و حرفه در رابطه با جوانان از اهمیت دو چندان برخوردار است. شغل و حرفه مناسب علاوه بر تامین نیازمندیهای اقتصادی، آثار تربیتی، رروانشناختی، اجتماعی و معنوی نیز در پی دارد.

تلاش و کوشش در سنین نوجوانی و جوانی موفقیت و کامیابی در آینده را به دنبال دارد. ارتباط انسان و کار ارتباطی متقابل بوده و ضمن اینکه انسان، آفریننده کار و فعالیت خود است، نوع کار و انجام آن در هر مرحله به او نشاط مضاعف می بخشد و در او عزت و بزرگی را تقویت می کند و تصور می نماید فردی ارزشمند و مفید برای جامعه است و می تواند مسئولیتی را به نحو مطلوب انجام دهد .
در همین راستا و به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان لارستان، به نقل از تقی زاده مدیر کمیته امداد و جهت کمک به اشتغال پایدار اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی برای مددجویان و پرداخت تسهیلات به آنها نموده است .
وی افزود: پرداخت تسهیلات به مددجویان در قالب کارانگیزی، مشاغل خانگی (توان افزایی) و خود اشتغالی بوده که درسال جاری تعداد ۲۰۰مورد وام در قالب طرح های ذکر شده و به ارزش ۲میلیارد و ۵۳ میلیون تومان به مددجویان پرداخت گردیده است و تعداد ۲۹۰ نفر (۱۸۵زن و ۱۰۵مرد) نیز جهت فرا گرفتن آموزش های لازم و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای معرفی گردیده اند .
لازم به ذکر است طرحهای اجرا شده در زمینه های کشاورزی و باغداری، دامپروری، شیلات، صنایع دستی، فعالیتهای صنعتی و معدنی، خدمات و سایر حرفه ها بوده است.


1 نظر

  1. x گفت:

    0

    0

    ۲میلیارد تومان یعنی پول خورد ته جیب اطرافیان دولت قبل.منت سر مردم نگذارید.پول بیت المال که دست مفسدین اقتصادی وابسته به دولت قبل (معجزه هزاره سوم)مانده را پس بگیرید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان