میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 اکتبر 2019 ساعت 3:18 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 183 بازدید

بیانیه شورای اسلامی شهرستان لارستان به مناسبت ارتقـای بخش «اوز»

بیانیه شورای اسلامی شهرستان لارستان به مناسبت ارتقـای بخش «اوز»

شورای اسلامی شهرستان لارستان مناسبت ارتقای بخش اوز به شهرستان پیام تبریکی نوشته و منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

***

مردم شریف و فرهنگ‌دوست، علما و معتمدین اوز

پس از مدت‌ها تلاش، همت و پیگیری منسجم و وحدت‌آمیزِ گروه‌های مختلف و با تصویب هیئت محترم دولت، خواسته‌ی شما عزیزان به تحقق پیوست.

شورای اسلامی شهرستان لارستان ارتقای بخش اوز به شهرستان را به تمامی شما مردم شریف و فرهیخته تبریک گفته و ابراز امیدواری می‌کند این تحول جدید در منطقه، زمینه‌ساز پیشرفت و تحقق آرمان لارستان بزرگ باشد.

مردم عزیز و خونگرم لارستان بزرگ

ارتقای اوز به شهرستان، گرچه این بخش قدیمی را از پیکره لارستان جدا و مستقل می‌کند، اما مطمئناً رابطه تنگاتنگ شما با مردم خونگرم و فرهیخته‌ی آن منطقه را گرم‌تر از پیش خواهد کرد. چرا که رشته‌های «وحدت» و پیوند معنوی در میان مردم این منطقه از جنوب کشور، با تلاش و نیت پاکِ بزرگان شیعه و سنی، بسیار ستبر و مستحکم است و ناگسستنی خواهد ماند.

                  ***

به‌رغم خدمات پرشمار دولت‌ها در نظام جمهوری اسلامی ایران و همت مردان نیکِ این دیار که چهره‌ی لارستان را تا حد زیادی از محرومیت و رنجِ سال‌های دور پاک کرده، اما جایگاه این نقطه‌ی راهبردی در جنوب فارس از نظر اقتصادی، عمرانی و فرهنگی شایسته‌ی نام و آوازه‌ی شهرستان ما نیست. آن‌چه اکنون دیده می‌شود، نسبت به بسیاری از شهرستان‌های مشابه، نمی‌تواند رضایت کامل مردم بخش‌ها و شهرهای منطقه و حتی مرکز شهرستان را در پی داشته باشد. وضعیت راه، آب و زیرساخت‌های مهم صنعتی و خدماتی، خود گویای همه چیز است …

از این رو لازم است همه دست‌اندرکاران در سطوح ملی و استانی کمر همت ببندند تا لارستان بزرگ به جایگاه واقعی خود نزدیک‌تر شود و با تقویت نگاهِ عادلانه و دور از تبعیض، زیرساخت‌های موجود در منطقه به حد مطلوبی از پیشرفت برسند. این است که دل‌های امیدوارِ مردم و نیک‌اندیشانِ دوست‌دار نظام و ایران اسلامی را شادتر و خرسندتر خواهد کرد.

شورای اسلامی شهرستان لارستان


1 نظر

  1. شهروند اوز گفت:

    0

    0

    با تصویب دولت محترم بخش بزرگ. وکهن اوز در جنوب فارس به شهرستان اور. ازتقا یافت ضمن تشکر از شورای شهرستان لارستان قطعا خطوط ومرزهای تقسیمات کشوری نمی تواند. نزدیکی وتعامل ما مردم لارستان بزرگ که دارای زبان. وفرهنگی مشترک هستیم. را از هم. دور کند به امید منطقه ای. اباد. وپشرفته

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان