میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۵:۵۶ ق.ظ سرویس:اجتماعی 2 دیدگاه 807 بازدید

بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لارستان، خنج و گراش در پی حادثه تروریستی تهران

بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لارستان، خنج و گراش در پی حادثه تروریستی تهران

در پی حادثه تروریستی روز گذشته در تهران که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از هم وطنان بی گناه شد شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در لارستان، خنج و گراش بیانیه ای نوشته و منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:
***

روز گذشته شاهد اقدام تروریستی کور و ضدانسانی تعدادی از مزدوران و عاملان تحجر و افراطی گرایی در «خانه ملت» نماد مردم سالاری کشور و «مرقد مطهر امام راحل» نماد روشن اندیشی و قرائت انسانی و رحمانی از اسلام عزیز بودیم.

روشن است اینگونه اقداماتِ وحشیانه نمی تواند خللی در انسجام، اتحاد و اقتدار ملی ما ایجاد و همه ما را در مبارزه همه جانبه با خشونت و افراط گرایی و تروریسم جدی تر می کند. بی شک ملت ایران نیز در این بزنگاه های حساس اثبات خواهد کرد فارغ از تکثر و تفاوت در دیدگاههای سیاسی خود که لازمه جوامع مردم سالار است، همواره امنیت، اقتدار و وفاق ملی را ارجح می داند و در مبارزه با تروریسم منطقه ای دوش به دوش نیروهای امین و عزیز امنیتی اطلاعاتی و انتظامی و تابع فرامین مقام معظم رهبری خواهد بود.  

در پایان نیز ضمن تسلیت به خانواده های شهدای اقدام تروریستی روز گذشته برای آنها طلب علو درجات و برای آسیب دیدگان و مجروحان این اتفاق آرزوی سلامتی عاجل و کامل می کنیم.

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در لارستان، خنج و گراش


2 نظر

 1. مانی گفت:

  0

  0

  سلام
  لطف کنید از مسئولین شورای هماهنگی کشوریتون (# دو میلیاردی) سوال کنید چرا برای مذاکره با تروریستها اقدامی نمی کنند پس !!!
  متظر پاسخ شما هستیم

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   با این حرفاتون فقط نشون می دید که برای بخش بزرگی از ملت خودتون ارزشی قایل نیستید و حالا که کشور نیاز به اتحاد وهمدلی داره باعث اختلاف می شید حالا بگید ببینم تفرقه انداز و فتنه گر کیه پس ؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان