میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 557 بازدید

بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لارستان، خنج وگراش در پی انتخاب مجدد «روحانی»

بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لارستان، خنج وگراش در پی انتخاب مجدد «روحانی»

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در لارستان، خنج و گراش که متشکل از نمایندگان تعدادی از احزاب اصلاح طلبند طی پیامی حضور و مشارکت چشمگیر مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه را تحسین و پیروزی دکتر روحانی را تبریک گفته است. متن این بیانیه به شرح زیر است:
***

بار دیگر در انتخاباتی سرنوشت ساز تاریخ ورق خورد تا مسیر عقلانیت در ایران استمرار یابد و تدبیر عمومی بر ادامه مسیر اعتدال قرار گیرد.

 مردم ایران با آرای خود در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ این پیام را به جهانیان دادند که واقعیت های ایران جدا از واقعیت های جهانی نیست همانگونه که مردم لارستان بزرگ با رای اعتماد به دولت تدبیر و امید نشان دادند که مسیر آینده لارستان خنج و گراش نیز جدا از مسیر کشور نمی تواند باشد.

اگرچه مافیایی در لارستان، خنج و گراش مدتهاست سعی در تحمیل راهی دیگر به مردم  دارد؛ اما پاسخ روشن مردم لارستان بزرگ در انتخابات ۲۹ اردیبهشت نشان داد که مردم این خطه در صورت فراهم بودن امکان انتخاب چگونه انتخاب می کنند.

امروز اما با پایان یافتن انتخابات ریاست جمهوری ما در ابتدای راهی نو برای تغییر قرار داریم.

مردم شریف لارستان خنج و گراش

کار ما با پایان یافتن انتخابات آغاز شده است؛ همتی باید تا با حرکتی آگاهانه همسو با عقلانیت حاکم بر کشور همراه شویم و چونان گذشته در تنگنای اختلافات منطقه ای دنباله رو عوام فریبی های عده ای نشویم.

بار دیگر از حضور حداکثری مردم شریف لارستان، خنج و گراش در عرصه انتخابات سپاسگزاری می کنیم و همتشان را برای ادامه این راه خطیر به یاری می طلبیم.

شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان لارستان، خنج و گراش


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان