میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۳ ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده یک دیدگاه 928 بازدید

بیانیه «مهدی کریمی» کاندیدای حامی دولت در انتخابات شورای شهر لار

بیانیه «مهدی کریمی» کاندیدای حامی دولت در انتخابات شورای شهر لار

مهندس «مهدی کریمی» یکی از نامزدهای جوانِ انتخابات شورای اسلامی شهر لار که با کسب ۴۳۶۰ رأی رتبه یازدهم را در میان دیگر نامزدها به‌دست آورد و نتوانست به شورای پنجم راه یابد، در بیانیه ضمن برشمردن اهداف خود از حضور در صحنه انتخابات، از همه هواداران خود تشکر کرده است. لازم به ذکر است این نامزد شورای اسلامی شهر لار، در جریان رقابت‌ها، حمایت خود را از دکتر حسن روحانی اعلام کرد و در روزهای آخر نیز در لیست حامیان دولت برای انتخابات شورا قرار گرفت. متن پیام مهدی کریمی به این شرح است:

انّ الله لا یُغیّر ما بقومٍ حتّی یغیّروا ما باَنفسهم

عرض ادب و احترام به پیشگاه مردم شریف لار

     برگ زرّین دیگری در تاریخ سیاسی این سرزمین با دستان توانمند شما ورق خورد. تشکر و سپاس فراوان از حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین پیروزی مجدد ریاست محترم جمهوری اسلامی دکتر حسن روحانی، این سرمایه عظیم ایران اسلامی، این مرد روشن روزهای سخت که کوهی در شکیبایی و صلابت است را به ملت شریف تبریک و تهنیت می گویم.

انتخاب دکتر روحانی انتخاب رشد و آگاهی از سوی ملت ایران بود. انشاءالله که همگان توانسته باشیم گامی پایدار در راستای منافع سیاسی و سرزمینی‌مان برداشته باشیم و در پیمودن راه تعالی و توسعه ایران عزیزمان این مسئولیت خطیر را به انتها برسانیم.

پیرو اتمام حجت علمی و التزام شرعی و قانونی در جهت پیشبرد مردم سالاری، اینجانب با سرمایه اجتماعی و تجربه علمی همراه با مدیریت شهری به منظور ساماندهی و برنامه‌ریزی راهبردی ـ عملیاتی لارستان و نجات و احیای اعتماد مردم و در راستای تخصصی و قانونمند کردن امور، شفافیت، پاسخگویی، عدالت اجتماعی با اهداف نیل به شهر پایدار، شکوفا، خلاقّ، روان، پاک، سبز و تاب‌آور پا به عرصه پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر لار گذاشتم. در این راه از حمایت‌های بی دریغ جامعۀ علمی و اجرایی، دانشگاهیان (اساتید، دانشجویان عزیز، کارشناسان)، متخصصین علوم شهری و مردم شریف برخوردار بوده‌ام. اگر بخواهم از محبت همه دوستان و حامیان تشکر کنم زبان قاصر است و بیان الکن. فارغ از هرگونه نتیجه آرای مردم هدف از شرکت اینجانب در انتخابات شورای اسلامی شهر لار اتمام حجت علمی در راستای مطرح کردن گفتمان تخصصی‌سازی حوزه مدیریت شهری و التزام به رویکرد حکمروایی خوب شهری به‌ویژه شفافیت، پاسخگویی و تخصصی کردن امور در گستره شهر بود. مراتب احترام خود را به شورا و مدیریت آتی شهر لار ابراز می دارم و آرزو می کنم که شهرهایمان هیچ گاه جولانگاه رانت، تقابل منافع حزبی، سیاسی و گروهی نباشد و اصل تخصص و تعهد بر شهرها حکم‌فرما باشد. شهرها طبیعتاً محصول فرآیندهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و.. هستند اما نه توسعۀ سیاسی و نه سیاست توسعه ایجاب می‌کند که شهرها قربانی فرآیندهای سیاسی باشند. شهر پدیده‌ای اجتماعی و متعلق به تمامی شهروندان است و توسعه شهر باید در خدمت اکثریت و متضمن پایداری جوامع محلی باشد.

در پایان با نهایت احترام و خضوع و با سپاس مجدد، ضمن تبریک به اعضای منتخب شورا مجدداً تشکر و قدردانی خود را از تمامی کسانی که به هر شکل و رویه‌ای اینجانب را مساعدت و همیاری نمودند ابراز می دارم و از خداوند تبارک و تعالی خواهان بهروزی برای تمامی دوستان عزیز و خانواده‌های محترمشان هستم.

و من الله التوفیق – ارادتمند و دوستدار تمامی عزیزان/ مهدی کریمی – ۳۱ اردیبهشت ۹۶


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    درود بر اقاي مهندس كريمي با اين ديد باز

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان