میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۷:۱۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 444 بازدید

بیانیه نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در محکومیت تروریسم

بیانیه نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در محکومیت تروریسم

جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس طی بیانیه ای حوادث تروریستی روز گذشته تهران را محکوم کرده است که در ادامه می خوانید:

***

بسم الله الرحمن الرحیم

 دشمنان اسلام و ایران بار دیگر با حمله ای دد منشانه که نشان از ضعف آنان  دارد به جهانیان مظلومیت این ملت را نشان دادند. ملتی که همواره در عین مظلومیت، مقتدارانه، با توکل بر خدا و در صف واحد در مقابل دشمنان ایستاده  و درس ایثار و استقامت ازحسین بن علی (ع) آموخته اند.

این جانب حمله تروریستی  به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل(ره) و به شهادت رساندن تعدادی از هم میهنان بی گناه را محکوم نموده و به خانواده ی بزرگوار بازماندگان تسلیت عرض نموده و تاکید می کنم اقتدار و پیشرفت روزافزون ملت شریف ایران در گرو اتحاد و همدلی بیش از پیش تحت زعامت و ارشادهای مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) می باشد.

 بدینوسیله از نیروهای امنیتی و انتظامی، پاسداران و بسیجیان و کلیه ی کسانی که در حفظ امنیت و آرامش میهن عزیزمان جان فشانی مینمایند صمیمانه  تشکر می نمایم. 

ضمنا از جمیع مردم شریف حوزه ی انتخابیه که از زمان وقوع حادثه با تماس و پیامک نسبت به سلامتی  این حقیر ابراز نگرانی نموده تشکر می نمایم و از درگاه خداوند منان توفیقات روزافزون ایشان را خواستارم.

از همین فرصت استفاده کرده و درود صمیمانه خود را به کلیه دوستان و بزرگوارانی که بمناسبت انتخاب اینجانب به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی ابراز لطف نموده اند، تقدیم می دارم.

 جمشید جعفرپور/ رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان