میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 نوامبر 2019 ساعت 5:31 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 191 بازدید

بیاینه مشترک دانشگاه های لارستان به مناسبت ۱۳ آبان

بیاینه مشترک دانشگاه های لارستان به مناسبت ۱۳ آبان

مجتمع آموزش عالی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، مرکز آموزش علمی کاربردی و آموزشکده فنی و حرفه ای پسران لارستان بیانیه ای مشترک به مناسبت ۱۳ آبان ماه نوشته و منتشر کرده اند که در ادامه می آید:

***

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ پرشکوه ایران اسلامی، همواره سرشار از رویدادها و اتفاقات بزرگی بوده است که یوم الله ۱۳ آبان یکی از آنهاست؛ روزی که سه رویداد مهم و بزرگ را در دل خود دارد و عنصر مشترک این سه واقعه تاریخی، از یک سو «تقابل و شیطنت استکبار و استبداد علیه استقلال و آزادی یک ملت» و از سوی دیگر «تلاش بی پروای مردم رشید ایران در نفی استکبار و کاشتن نهال استقلال و آزادی در کشور» است.

در طول عمر پرثمر انقلاب اسلامی، یکی از جوامع هدف دشمنان ما، جامعه علمی و دانشگاهی بوده است و در این راه نهایت تلاش خود را برای اخلال و توقف پیشرفت های علمی کشور به کار گرفته است. از کاشتن بذر ناامیدی و عدم اعتماد به داشته های خود در بین دانشجویان و جوانان کشور گرفته تا تحریم های ظالمانه دانشمندان و نخبگان کشور و شهادت دانشمندان عرصه علم و فناوری، مجموعه ای از تلاش های دشمن علیه فرهیختگان، دانشمندان و دانشجویان کشور است.

درمقابل این هجمه های بی امان دشمن، ما دانشگاهیان با اتکال به خدا و با تکیه بر اندیشه جوان و پویای دانشمندان و دانشجویان،  با جهاد علمی مداوم خود، نه تنها عقب ماندگی های علمی به جا مانده از دوران حکومت ستم شاهی را جبران خواهیم نمود بلکه در عمل به منویات رهبر عظیم الشان انقلاب با جهاد علمی و در راستای سیاست‌های کلی علم و فناوری مورد نظر معظم له در جهت توسعه پایدار و مرجعیت علمی در جهان با تمام وجود خواهیم ایستاد.

استکبار ستیزی یعنی دانشگاهیان لارستان بزرگ در راستای تولید علم و توسعه نوآوری و کمک به مرجعیت علمی ایران عزیر موفق به انتشار صدها مقاله علمی در نشریات طراز اول دنیا شده اند که بسیاری از آنها مورد استناد جامعه علمی در سطح بین المللی است.

استکبار ستیزی یعنی اینکه دانشگاهیان و فارغ التحصیلان لارستانی در راستای توسعه پایدار و بومی سازی دانش و فناوری چند ده شرکت دانش بنیان و کارآفرین را راه اندازی و مدیریت کرده اند.

استکبار ستیزی یعنی اینکه جامعه دانشگاهی لارستان تلاش می کنند دانشجویانی با بصیرت و با روحیه آرمانگرایی علمی تربیت نمایند.

استکبار ستیزی یعنی اینکه جامعه دانشگاهی لارستان تلاش می کنند فارغ التحصیلانی توانمند و با مهارت تربیت کنند که خود منشا تحول اقتصادی و اجتماعی و علمی باشند.

 جامعه دانشگاهی لارستان همگام با جامعه دانشگاهی کشور با تاسی به کلام رهبری عزیز انقلاب و با اعلام پایبندی به آرمان های بلند امام راحل، یکی از راه های اثرگذار رهایی از نفوذ و سلطه استکبار جهانی را «جهاد در عرصه علمی» می داند و تا رسیدن به جایگاه شایسته ایران اسلامی در دنیا به تلاش خود ادامه می دهد.

 مجتمع آموزش عالی لارستان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان

دانشگاه پیام نور واحد لارستان

مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان 

آموزشکده فنی و حرفه ای پسران لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان