میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 اکتبر 2020 ساعت 12:22 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 183 بازدید

بیش از نصف مسکن‌هایِ ملیِ استانِ فارس در لارستان ساخته می‌شود

معاون عمرانی فرماندار ویژه لارستان:

بیش از نصف مسکن‌هایِ ملیِ استانِ فارس در لارستان ساخته می‌شود

جلسه شوراي مسكن شهرستان لارستان به رياست احمد دلاور معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه لارستان و با حضور ادارات عضو در محل فرمانداری برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در اين جلسه با بررسي مسائل مورد نظر در حوزه مسكن از قبيل اجراء طرح اقدام ملي، تامين مسكن محرومين ،نظارت بر روند ساخت مسكن و موارد مرتبط ديگر بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه لارستان در این جلسه در سخنانی مهمترين كار پيش روی شوراي مسكن شهرستان، پيگيري ساخت مسكن درطرح اقدام ملي شد كه در اين پروژه، لارستان بیش از ٥٠ درصد استان را به خود اختصاص داده است.

وي با اشاره به اين موضوع تاكيد کرد: كليه ادارات خدمات رسان و بويژه شهرداري مراحل عملياتي شدن پروژه را هموار و نسبت به تامين خدمات زيربنايي از قبيل آب و برق همكاري لازم با مجري پروژه كه بنياد مسكن شهرستان است را داشته باشند.

دلاور ادامه داد: در اين طرح با همكاري و اقدام خوب اداره كل راه و شهرسازي لارستان زمين هاي مورد نظر مشخص و كارهاي آماده سازي آنها در دست انجام است.

وي به ثبت نام كنندگان طرح اقدام ملي مسكن اطمينان داد كه براي همه كساني كه شرايط لازم را داشته و مراحل ثبت نام و وديعه گذاري آنها تمام شده است زمين تامين و اميدواريم با هماهنگي و همكاري ساير دستگاه ها هرچه سريعتر ساخت آنها شروع شود.

معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه لارستان تاكيد كرد: در جهت تداوم جلسه و حل مشكلات پيش رو، شوراي مسكن شهرستان فعال تر از قبل انجام وظيفه خواهد كرد.

پس از ارايه گزارش كامل و جامع توسط ادارات عضو، بويژه معاونت مسكن اداره کل راه و شهرسازي لارستان، بنياد مسكن، شهرداري لار و نمايندگي نظام مهندسي لارستان مصوباتي به تصويب رسید.

اهم این تصمیمات تامين خدمات زيربنايي و روبنايي مربوط به طرح هاي آماده سازي و پيگيري تامين اعتبارات موردنياز، پيگيري تامين و اعطای تسهيلات بانكي پروژه هاي بخش مسكن، هماهنگي در بهينه و به روز رساني سامانه اطلاعات و معاملات مسكن، نظارت بر روند تهيه و تأييد نقشه هاي ساخت مسكن گروه هاي كم درآمد، پيگيري و هماهنگي لازم براي تامين وام و ساخت مسكن محرومين و افراد تحت پوشش كميته امداد امام و بهزيستي و پيگيري انجام توافقات في مابين آموزش و پرورش و بنياد شهيد براي ساخت مسكن فرهنگيان و ايثارگران و خانواده معظم شهداء می باشد.


2 نظر

 1. شهروند لاری گفت:

  0

  0

  چه اطمینانی؟بس است دیگر حرف….ما طلاهایمان را فروختیم آقای دلاور برای این طرح اقدام مسکن ملی …شما که می خواستید قرعه کشی کنید چرا ۶۰ میلیون تومان از ما گرفتید…حق الناس خدا نمی بخشد آقای دلاور

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  ولی برای متقاضیان پیام اومده که پولتون رو بیایید بردارید یعنی مسکنی در کار نیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان