میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲:۲۳ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 1,279 بازدید

بیش از ۱۴۰۰ دانش آموز لارستانی در کنکور شرکت کردند/ ۸۴۵ دختر، ۵۸۲ پسر+ گزارش تصویری

بیش از ۱۴۰۰ دانش آموز لارستانی در کنکور شرکت کردند/ ۸۴۵ دختر، ۵۸۲ پسر+ گزارش تصویری

مدیر آموزش و پرورش لارستان، از رقابت یک‌هزار و ۴۲۷ دانش آموز شهر لار و حومه در ۸ حوزه امتحانی در کنکور سراسری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان محمد فیاض‌پور در حاشیه برگزاری آزمون سراسری با اعلام آمادگی کامل حوزه‌های امتحانی در برگزاری این ماراتون بزرگ علمی، اظهار داشت: سال‌هاست که آموزش و پرورش لارستان کار برگزاری کنکور در این را شهرستان برعهده دارد.

وی با بیان اینکه کنکور امسال در روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه (پنجشنبه و جمعه) جاری در حال برگزاری است، افزود: در شهر لار و حومه ۸ حوزه امتحانی پیش‌بینی شده است.

معاون مدیرکل آموزش و پرورش فارس تصریح کرد: آزمون رشته‌های ریاضی و انسانی صبح و رشته هنر عصر پنجشنبه و آزمون رشته تجربی صبح و رشته زبان خارجی عصر جمعه برگزار می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش لارستان درباره آمار شرکت‌کنندگان در این آزمون ادامه داد: در شهر لار و حومه در مجموع ۱۴۲۷ متقاضی به رقابت می‌پردازند که در رشته ریاضی ۱۴۷ نفر، علوم انسانی ۳۱۴ نفر، هنر ۱۰۴ نفر، علوم تجربی ۶۷۹ نفر و زبان خارجی ۱۸۳ نفر حضور دارند.

فیاض‌پور با اشاره به اینکه رشته‌های علوم تجربی و هنر به ترتیب دارای بیشترین و کمترین متقاضی در لارستان هستند، اضافه کرد: در مجموع در این رشته‌ها ۸۴۵ نفر دختران و ۵۸۲ نفر پسران شرکت دارند.

گفتنی است صبح امروز راسخی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان، فیاض پور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش لارستان و سیاوش رمضانی نماینده ناظر سازمان سنجش آموزش کشور از حوزه های برگزاری این رویداد علمی بازدید به عمل آوردند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    متاسفانه حوزه امتحان مدارس بود اصلا امکانات مناسب نبود .
    ۴ ساعت روی صندلی های چوبی ؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان