میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۴:۱۴ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 97 بازدید

بیماران دیالیزی لارستان عازم مشهد مقدس شدند

بیماران دیالیزی لارستان عازم مشهد مقدس شدند

این بار افتخار مهمانی ویژه حضرت رضا(ع)، نصیب بیماران دیالیزی و زائر اولی های منطقه لارستان بزرگ شد.

هادی جهانگیری مدیر مرکزی هماهنگی کانونهای رضوی لارستان با بیان اینکه ۴۴ نفر از بیماران دیالیزی بیمارستان امام رضا(ع) لارستان که تاکنون پابوسی امام رئوف را نداشته اند، به مشهد الرضا(ع) اعزام شدند؛ اظهار داشت: این تعداد شامل تیم پزشکی همراه و خدمه کاروان است.

جهانگیری افزود: این پنجمین کاروان اولی های مشهد از لارستان است که تحت عنوان مهر درخشان رضوی زیر نظر دفتر آستان قدس رضوی اعزام می شوند.

مدیر مرکزی هماهنگی کانون های رضوی لارستان تصریح کرد: این کاروان به وسیله هواپیما از فرودگاه شهید دستغیب شیراز به مقصد مشهد عزیمت می کنند و به مدت ۳ روز مهمان ویژه آقا علی بن الموسی الرضا(ع) بوده و کلیه هزینه های این سفر رایگان خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: تا کنون بیش از ۲۰۰ نفراز هموطنان لارستانی از این طرح استفاده کرده اند که از خانواده های نیازمند و ضعیف بوده و توفیق زیارت این امام همام تا کنون تداشته اند.

جهانگیری این وعده را داد که با عنایت ویژه حضرت امام رضا(ع) سال ۱۳۹۹ به طور زمان بندی شده تمام افراد بالای ۴۵ سال لارستانی که تا کنون توفیق زیارت امام هشتم رانداشته اند به صورت رایگان به زیارت امام ریوف نایل شوند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان