میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 اکتبر 2018 ساعت 4:56 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 469 بازدید

تأکید امام جمعه لار بر حذف تشریفات دست و پاگیر در امور قضایی و انتظامی/ حفظ «ارزش‌ها» در کنار ایجاد «امنیت» بسیار مهم است

به مناسبت هفته «نیروی انتظامی» انجام گرفت

دیدار و ارائه گزارش فرمانده نیروی انتظامی به امام جمعه لار/ تأکید امام جمعه بر حذف تشریفات دست و پاگیر در امور قضایی و انتظامی

به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی سرهنگ داود امجدی فرمانده منطقه انتظامی لارستان به‌همراه فرماندهان و افسران ارشد این نیرو با امام جمعه لارستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه لارستان؛ در این دیدار فرمانده نیروی انتظامی ضمن تشکر از حجت الاسلام و المسلمین موسوی خرم به‌خاطر حضور در مراسم صبحگاه مشترک این نیرو، گزارش کاملی از فعالیت‌های مأموران و مجموعه کادر ناجا در لارستان طی شش ماهه نخست سال جاری ارائه کرد. مقابله با جرایم سایبری، دستگیری قاچاقچیان کالا و مواد مخدر و نیز سارقان، کشفیات مواد مخدر و مشروبات الکلی، ایجاد امنیت در ایام سوگوارای دهه اول محرم و نیز شب‌های قدر، تعامل با مردم و شنیدن انتقادات و پیشنهادهای آنان، و پیشگیری از تخلفات رانندگی از محورهای اصلی گزارش سرهنگ امجدی بود.

وی صیانت از سلامت اخلاقی و اداری نیروها و برخورد محترمانه با مردم توأم با اقتدار را از لوازم موفقیت در نیروی انتظامی دانست و افزود: به‌رغم کمبود امکانات و فرسودگی برخی تجهیزات، با کمک و همراهی شورای تأمین توانسته‌ایم امنیت خوبی در سطح شهرستان ایجاد کنیم.

در ادامه حجت الاسلام دکتر موسوی خرم ضمن گرامی‌داشت ایام سوگواری امام حسین (ع) و هفته نیروی انتظامی، از خدمات و فعالیت‌های شبانه‌روزی این نیرو در لارستان قدردانی کرد و گفت: فعالیت ناجا بسیار مهم و سنگین است چرا که در کشور ما، در کنار حفظ و ایجاد امنیت، حفظ ارزش‌ها اهمیت دارد.

وی با اشاره به پیشرفت فناوری و گسترش فضای مجازی، یکی از آسیب‌های این فضا را پیچیده‌تر شدن و تنوع جرایم سایبری عنوان و تأکید کرد: با اینکه شما در این بخش آمار خوبی از کشف جرایم داشته‌اید اما برای موفقیت بیشتر در کار، لازم است دیگر نهادها و مسئولان با نیروی انتظامی همکاری داشته باشند.

موسوی خرم، تلاش برای حذف تشریفات دست و پاگیر در امور قضایی و انتظامی را مورد تأکید قرار داد و بار دیگر موضوع «اقناع ذهنیِ» مردم را مطرح نمود و خاطرنشان کرد: به‌طور مستمر از کارها و اقدامات خود به مردم گزارش دهید و آنها را در جریان امور مختلف قرار دهید تا اعتمادشان نسبت به مجموعه ناجا بیشتر شود و بدانند شما همه تلاش‌تان را کرده‌اید.

امام جمعه لار افزود: اعتماد مردم به نیروی انتظامی، بستر کار شماست، و البته باید تلاش کنید در این زمینه بهانه‌ای به دست دشمنان ندهید.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان در پایان با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) گفت: محبوب‌ترین مردم نزد خداوند کسی است که نفع بیشتری به دیگران برساند. وی با بیان روایتی دیگر که «امنیت»، «عدالت» و «فراوانی نعمت» را سه شاخص برای یک جامعه اسلامیِ ایده‌آل معرفی کرده؛ ابراز امیدواری کرد نیروی انتظامی با برخورد شایسته با مردم و حفظ اقتدار و صلابت، همچنان در برقراری نظم و امنیت موفق باشد.

در پایان فرماندهان حاضر در جلسه با اهدای لوحی از تلاش‌ها و حمایت‌های امام جمعه لار تقدیر کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان