میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱:۵۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 335 بازدید

تأکید امام جمعه لار بر نقش خبرنگاران در «هویت سازی» جامعه اسلامی

خبرنگاران و اصحاب رسانه لارستان به همراه رییس اداره ارشاد به دیدار امام جمعه رفتند

تأکید امام جمعه لار بر نقش خبرنگاران در «هویت سازی» جامعه اسلامی

حدود ده روز پس از ۱۷ مردادماه (روز خبرنگار) جمعی از اصحاب رسانه با حضور در دفتر امام جمعه لارستان با وی دیدار کردند.

به گزارش ستاد نماز جمعه لارستان؛ در این جلسه که با حضور مدیران مسئول، سردبیران و خبرنگاران به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان تشکیل شد، ابتدا سید علی اصغر رفعت حقیقی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته و در حال اجرا، از امام جمعه درخواست مساعدت در این زمینه کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین موسوی خرم با تبریک روز خبرنگار به حاضران نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه را در هویت سازی جامعه اسلامی با اهمیت دانست و گفت: در هجمه فرهنگی عظیمی که نظام سلطه علیه نظام اسلامی به راه انداخته رسانه نقش محوری و خط مقدم این جنگ را بر عهده دارند و توفیق در عرصه فرهنگ، زمینه موفقیت در سایر عرصه ها را به دنبال خواهد داشت.

امام جمعه لارستان نقد منصفانه را زمینه ساز رشد و شتاب در توسعه لارستان خواند و افزود: اصحاب رسانه و خبرنگاران باید حلقه واسط بین مردم و مسئولان باشند و خواسته ها و دغدغه های مردم را به مسئولان منتقل کنند.

وی با گرامی‌داشت یاد شهدای خبرنگار گفت: شهدای خبرنگار شهیدان راه آزادی بشریت از تارهای عنکبوتی نظام سلطه هستند و آنان با نثار جانشان حقایق را منتقل و دیوارهای غفلت را از بین می برند و حقیقت را بر بشریت عرضه می کنند.

در پایان این جلسه امام جمعه لارستان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات خبرنگاران قدردانی نمود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان