میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 فوریه 2017 ساعت 5:03 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 538 بازدید

تأکید بر افزایش ایمنی راه‌ها و روشنایی ورودی شهرها

photo_2017-02-08_17-00-51در جلسه مشترک دو تن از مدیران سازمان راهداری کشور با مسئولان اداره کل راه مطرح شد

تأکید بر افزایش ایمنی راه‌ها و روشنایی ورودی شهرها

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان: مهندس هاشمیان معاون اداره کل ایمنی و حریم راههای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، و مهندس اعلمی کارشناس ارشد اداره کل ایمنی راهها طی سفری دو روزه به همراه مهندس ناصر شادمانی مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی لارستان، از راههای حوزه استحفاظی این اداره کل بازدید میدانی کرده و ایمنی جاده ها و تونل های در دست اقدام مورد ارزیابی قرار گرفت.

در پایان این سفر و در یک جلسه مشترک با محمدباقر ریاحی مدیر توسعه و منابع اداره کل راه و شهرسازی لارستان درخواست هایی در خصوص الزامات و تقویت راههای ایمن و نصب روشنایی در ورودی شهرها جهت بهبود، ساخت و نگهداری از این سرمایه های ملی مطرح شد. ریاحی با اشاره به اینکه در این منطقه بیشتر جابجایی ها و حمل و نقل کالا و مسافر به صورت زمینی انجام می شود؛ خاطرنشان کرد: این مسأله خود می تواند، نجات جان هموطنان و داشتن سفری ایمن و خاطره انگیز در این منطقه را محقق نماید.

هاشمیان معاون اداره کل ایمنی و حریم راههای سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور نیز ابراز امیدواری کرد با توجه به مشاهدات صورت گرفته در این بازدید بتوان با هماهنگی و امکان سنجی شرایط پروژه های تعریف شده اعتباراتی را برای ایمنی تونل های در دست احداث و روشنایی های ورودی شهرها که از جمله اولویت های مسئولین این اداره کل می باشد جذب کرد.

photo_2017-02-08_17-01-00


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان