میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 ژانویه 2017 ساعت 7:22 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 556 بازدید

تأکید بر تسریع در پروژه دو بانده شدن گردنه «بریز»

IMG_6481مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی مطرح کرد

تأکید بر سرعت بخشیدن به دو بانده شدن گردنه «بریز»

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان: مدیر ساخت و توسعه ی راههای اداره کل راه و شهرسازی لارستان از سرعت خوب دوبانده شدن گردنه ی بریز خبر داد.

مهندس موسی میرزایی با بیان اینکه در راستای دو بانده شدن محور لارجهرم لازم بود نقاط حادثه خیز را شناسایی و برای رفع هر کدام از آنها به صورت مجزا پروژه هایی را در دستور کار قرار دهیم، افزود: پروژه ی گردنه ی بریز به طول ۱۰ کیلومتر و با پیش بینی اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی نیز در ماه های اخیر وارد فاز عملیاتی خود شده است.

وی با تأکید بر اهمیت افزایش ایمنی و حذف نقاط حادثه خیز اظهار داشت: با توجه به شیب طولی مسیر، کاهش دید رانندگان و به وجود آمدن ترافیک سنگین قابل توجیه بود که بسترهای لازم را برای تکمیل و بهره برداری از این محور جهت تعریض و حذف این نقطه حادثه خیز فراهم کنیم.

مدیر ساخت و توسعه راه ها در ادامه به تشریح اقدامات پیمانکار در این محور پرداخت و خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از ۵۴  هزار متر مکعب خاکبرداری و ۷ هزار و ۸۰۰ متر مکعب خاکریزی به اتمام رسیده و با توجه به اینکه می بایست ۱۷ دستگاه ابنیه در این محور ساخته شود در این مدت زمان کوتاه از شروع عملیات، پی کنی ۳ دستگاه از آن انجام شده است.

وی در پایان از تأکید مدیر کل راه و شهرسازی لارستان در سرعت بخشیدن و فعال شدن همه ی جبهه های کاری گفت و ادامه داد: تلاش بر این است برای روان سازی محور و برآورده کردن بخشی از انتظارات مردم هر چه سریعتر شاهد به ثمر رسیدن این پروژه باشیم.


1 نظر

  1. کارمند. از لارستان گفت:

    0

    0

    چرا. کسی. نیست. از. دوبانده. شدن. جاده. گراش. اوز. حرفی. بزند. الان. چند. سال. است. که.. نا. تمام. رها. شده. است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان