میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۳۲ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 349 بازدید

تأکید بر توسعه کریدورهای منطقه لارستان به عنوان زمینه‌ساز پیشرفت

در بازدید رییس سازمان برنامه و بودجه استان به همراه مسئولان محلی از پروژه‌های راه و شهرسازی عنوان شد

تأکید بر توسعه کریدورهای منطقه لارستان به عنوان زمینه‌ساز پیشرفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان، پس از حضور مهندس تاجگردون ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان، وی به همراه مهندس باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از بخش های مهم در حوزه راه و شهرسازی بازدید کرد.

باقری فرد در حاشیه ی این بازدید اظهار داشت: اگر بخواهیم ارزیابی خود رانسبت به راه های موجود در منطقه بیان کنیم و مقایسه ای در این خصوص داشته باشیم پتانسیل های خوبی برای توسعه کریدورهای منطقه لارستان وجود دارد که خود می تواند زمینه ساز پیشرفت مناسبی در بحث راه باشد.

وی به بازدید رییس سازمان برنامه و بودجه استان از محور لار- بستک اشاره و ابراز امیدواری کرد با اشرافی که ایشان نسبت به راههای منطقه دارند، این محور مهم به زودی تکمیل شود.

باقری فرد افزود: در بحث بافت فرسوده، شهر لار با دارا بودن ۱۲۹ هکتار بافت فرسوده و قرارگیری منازل مسکونی محلات شهر قدیم در این بافت ها، ضریب احتمال خسارات مالی و جانی در پی زلزله را تشدید می کند و در این بازدید مشکلاتی همچون نبود استحکام سازه ای در برابر مخاطرات طبیعی با حضور دیگر مسئولان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه بهسازي و نوسازي بافت فرسوده شهري راهبردي به سوي دستيابي به ابعاد کالبدي توسعه پايدار شهري است؛ خاطرنشان کرد: با توجه به آگاهی نسبت به این امر تلاش های مضاعفی از سوی مدیریت شهرسازی و معماری این اداره کل انجام شده و جلسات مکرر آنان با شهرداری های منطقه نشان از اراده و همت مجموعه اداره کل راه و شهرسازی لارستان در بحث بافت های فرسوده است.

شایان ذکراست در این بازدید جلیل حسنی معاونت استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مهندس کشکولی کارشناس معین شهرستان لارستان در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، محمدرضا قنبرنژاد شهردارلار، عبدالله محبی منتخب شورای اسلامی شهر لار، و موسی میرزایی مدیر ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی لارستان نیز حضور داشتند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان