میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۸ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 793 بازدید

تأکید بر ساخت هرچه سریعتر ترمینال خارجی فرودگاه لارستان

مدیر عامل و قائم مقام شرکت فرودگاه‌های کشور در لارستان

تأکید بر ساخت هرچه سریعتر ترمینال خارجی فرودگاه بین المللی لارستان

رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران وارد لارستان شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ دکتر رحمت اله مه‌آبادی رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به همراه مهندس حسین اسفندیاری قائم مقام مدیر عامل وارد لارستان شدند و در فرودگاه بین المللی آیت الله آیت اللهی این شهرستان مورد استقبال دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مسعود راسخی معاون سیاسی فرمانداری و مدیر کل فرودگاه لارستان قرار گرفت.

مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ابتدا از بخش های مختلف فرودگاه از جمله سالن نیمه تمام ترمینال خارجی، سالن انتظار، محوطه فرودگاه، ساختمان پلیس، بخش اداری و ساختمان تکنیکال بلاک بازدید به عمل آورد.

در ادامه در نشستی که با حضور مسئولین شهرستان در محل اتاق مدیر کل فرودگاه تشکیل شد، شرکت کرد. در این نشست نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه لارستان بر اتمام سالن ترمینال خارجی فرودگاه بین المللی آیت الله آیت اللهی لارستان تأکید کردند.

دکتر مه‌آبادی رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هم در سخنانی با بيان اينکه با برنامه ريزي هاي مناسب صنعت فرودگاه هاي کشور آماده يک جهش بزرگ است، گفت: بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان طرح هاي مهم فرودگاهي و ناوبري هوايي در صنعت هوانوردي کشور که متعلق به شش ماهه سال دوم سال ۹۵ می باشد، آماده بهره برداری است که انشاءالله این طرح ها به زودی افتتاح خواهد شد.

وي اضافه کرد: تمام برنامه ريزي هاي ما در جهت پياده سازي اقتصاد مقاومتي و افزايش ايمني پروازهاست تا همه پروازها با امنيت کامل بتوانند در آسمان ايران مسافرت کنند.

مه آبادی در خصوص اتمام سالن ترمینال خارجی فرودگاه بین المللی لارستان هم گفت: پیمانکار جدید این پروژه  مشخص شده است و هم اکنون هم در حال فعالیت است که انشاءالله تا هفته دولت این ترمینال به بهره برداری می رسد.

مدیر عامل شرکت فرودگاه ها در پایان از پیمانکار و مشاور طرح خواست که کار ترمینال خارجی فرودگاه لارستان را در موعد مقرر و در سریع ترین زمان ممکن که مرداد ماه امسال است؛ تحویل دهند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان