میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 می 2019 ساعت 1:06 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, مطلب شما 2 دیدگاه 212 بازدید

تابستان نزدیک است و سینما در لار همچنان تعطیل/ مسئولان بجای سخنرانی در عمل به فکر سرگرمی مردم باشند

تابستان نزدیک است و سینما در لار همچنان تعطیل/ مسئولان بجای سخنرانی در عمل به فکر سرگرمی مردم باشند

آفتاب لارستان: مطلب پیش رو با امضای «شهروند لاری» برای این سایت ارسال شده که نقدی بر نیمه تعطیلی سینمای تالار وحدت لار با توجه به نزدیکی ایام تابستان است. نامه ارسالی مورد اشاره را با کمی ویرایش در ادامه بخوانید:

***

ایام تعطیلات تابستان نزدیک است و پر کردن ایام فراغت خانواده و فرزندان یکی از دغدغه های والدین است.

بی شک با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و گرانی های موجود خیلی از تفریحات مثل مسافرت، رستوران گردی و… کم کم از لیست تفریحات مردم خارج می شود و گزینه های مردم برای سرگرمی روز به روز محدودتر می شود.

یکی از سرگرمی های مردم شهر لار طی سال های اخیر تماشای فیلم در تالار وحدت لار بود که علیرغم مشکلات این سالن اما به هر حال مامنی برای رفع خستگی و ایجاد سرگرمی بود و از یاد نبرده ایم اوایل پخش فیلم در این سالن با توجه به اکران همزمان چند فیلم روز و مدیریت مناسب آن تمام صندلی های تالار وحدت پر می شد. فیلم هایی مثل ابد و یک روز، پنجاه کیلو آلبالو، به وقت شام، بادیگارد و…

اما این روند به تدریج دچار اخلال شد تا این روزها که این سینما تقریبا به حالت تعطیلی درآمده و هرازگاهی تک فیلمی که نه معروف است و نه به روز پخش می کند و لاجرم هیچ استقبالی نیز از آنها نمی شود.

در خبرها البته خواندیم که بودجه ای برای بازسازی سینما آزادی توسط نماینده مجلس تهیه شده و آن هم مشروط به آوردن همین مقدار بودجه توسط متولی سینما آزادی یعنی سپاه لارستان کرده اند که با توجه به سوابق و شعارهای همیشگی راه اندازی آن خوشبینانه به نظر می رسد. حتی اگر بودجه این بازسازی هم فراهم شود بی شک چندین ماه زمان صرف آن خواهد شد و تابستان امسال هم سپری می شود لذا بر همه مسئولان لارستان لازم است تا هرچه زودتر نسبت به سامان دهی تالار وحدت برای پخش مجدد چندین فیلم روز اقدام نمایند. اقدامی سریع بجای اینهمه سخنرانی در ضرورت ایجاد سرگرمی برای خانواده ها و افزایش نشاط عمومی در این فضای ناامید کننده!


2 نظر

 1. . گفت:

  1

  0

  کاش بجای سخنرانی عمل میکردن متاسفانه عملکرد مدیریت تالار وحدت بسیار ضعیف بوده

 2. حجت گفت:

  0

  0

  امیدوارم سایت تون نسخه انگلیسی نداشته باشه وگرنه اگه یه خارجی بفهمه تو کشور ما سپاه متولی سینمای یه شهره آبرو برامون نمی مونه. سینما رو بذارید برای مردم بمونه…

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان