میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 مارس 2017 ساعت 1:07 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 2,155 بازدید

تالار بزرگ پذیرایی فرهنگیان لارستان افتتاح شد

تالار بزرگ پذیرایی فرهنگیان لارستان افتتاح شد + عکس‌ها

طی مراسمی با حضور نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تالار پذیرایی فرهنگیان ثامن لارستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان، در مراسمی با حضور نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، معاون فرمانداری ویژه لارستان، معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش لارستان، جمعی از فرهنگیان، خیران، معتمدان و اقشار مختلف مردم، تالار پذیرایی فرهنگیان ثامن لارستان به بهره‌برداری رسید.

در این برنامه، مدیر آموزش و پرورش لارستان در سخنانی ضمن تقدیر از خیران این پروژه خدماتی و رفاهی، اظهار داشت: تالار پذیرایی فرهنگیان لارستان در زمینی به مساحت ۹۵۰ مترمربع با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال ساخته شده است.

محمد فیاض‌پور با بیان اینکه این طرح با مشارکت ۵۰ درصدی خیران و بودجه دولتی ساخته شده است، افزود: ۵۰ درصد هزینه ساخت پروژه تالار پذیرایی فرهنگیان لارستان توسط نیک‌اندیشان حاج صادق محسنی و حاج وحید انصاری لاری با همکاری بنیاد نیک‌اندیشان هاشمی‌زاده لارستان تأمین شده است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه علاوه بر فرهنگیان قابل استفاده برای عموم مردم و شهروندان است، تصریح کرد: فرهنگیان می‌توانند برای برگزاری مراسم‌ خود در این تالار از تخفیف ۳۰ درصدی استفاده کنند.

تعدادی از عکس‌های افتتاحیه این سالن را در زیر می‌بینید:


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان