میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 ژانویه 2020 ساعت 3:49 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 325 بازدید

تاکنون ۱۰۳ کیلومتر جاده توسط خیرین ساخته شده یا درحال ساخت است

تاکنون ۱۰۳ کیلومتر جاده توسط خیرین ساخته شده یا درحال ساخت است

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، محمدرضا باقری فرد مدیر کل راه در جمع خیرین راهساز حوزه استحفاظی این اداره کل اظهار داشت: یکی از اولویت های این اداره کل فرهنگسازی در جهت احداث پل و راه است که خوشبختانه با احداث دفتر انجمن خیرین راه و ترابری بخش زیادی از خیرین منطقه به این سمت هدایت شده اند.

وی ادامه داد: در حال حاضر با مشارکت خیرین ١٠٣ کیلومتر از راه های ارتباطی حوزه استحفاظی این اداره کل در حال احداث و یا در شرف احداث است که با بهره برداری از این پروژه ها نقش قابل توجهی در بهبود وضعیت راه های ارتباطی حوزه این اداره کل خواهند داشت.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان با بيان اينكه: یکی از مهمترین پروژه های خیرساز جنوب کشور پروژه احداث راه خنج- کاریان است که این پروژه ٤٠ کیلومتری با مشارکت خیرین در حال انجام بوده، افزود: با احداث این پروژه فاصله ١٦٠ کیلومتر خنج به جهرم به ٨٠ کیلومتر کاهش می یابد.

وى تصريح كرد: دیگر پروژه در حال اجرا بهسازی ١٣کیلومتر از مسیر روستای احمد محمودی است که این پروژه نیز از پیشرفت خوبی برخوردار است و ۴/۵ کیلومتر از ورودی روستای قلات نیز توسط خیرین در حال احداث می باشد.

باقری فرد ادامه داد: ورودی روستای گلار به طول ٣ کیلومتر،  ورودی روستای کاریان به طول ۲/۵ کیلومتر، بهسازی راه فرعی کهنه، کوره، هیرم و بختیارویه به طول ٤٠ کیلومتر با تفاهم نامه ای که بین خیرین و اداره کل راه وشهرسازی لارستان نوشته شده است قرار است به صورت مشارکتی در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن نیز شروع شود.


1 نظر

 1. نواندیش گفت:

  0

  0

  کدام ۱۰۳ کیلومتر؟
  لطفا شفاف و موردی و مستند و مستدل اعلام فرمایید!
  در حالی دم از ۱۰۳ کیلومتر می زنید که وجب به وجب جاده های غیراستاندارد و رها شده ی لارستان حاصل خونهای ناحق حاصل از تصادفات است.
  اداره کل راه و شهرسازی لارستان که در قبال تلفات بسیار زیاد جاده های لارستان، از بین رفتن اعضای خانواده ها و …حتی حاضر به یک عذرخواهی ساده نشدند و فقط دم از توجیه عرض و شیب استاندارد جاده زد با رسانه ای کردن این گونه آمارها ، فقط بر تلخی ماجرا می افزاید.
  پنجاه کیلومتر ابتدایی جاده ی لار جهرم را ببینید . کنار جاده در کیلومترهای زیادی از طول این مسیر ، پس از گذشت ماهها از بهسازی آسفالت ، که در جریان سفر فلان مسئول انجام شد، هنوز خط کشی نشده و خطر از جاده منحرف شدن و واژگونی خودروها در شب بسیار محتمل است .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان