میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 ژوئن 2020 ساعت 6:48 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 7 دیدگاه 385 بازدید

تاکید اصلی من در دیدار اخیر با وزیر راه، جاده لار-جهرم بود/ تصور کم کاری دولت در مقایسه با خیرین در لارستان، تصور غلطی است!

استاندار فارس در پاسخ به سوالات «آفتاب لارستان»:

تاکید اصلی من در دیدار اخیر با وزیر راه، جاده لار-جهرم بود/ تصور کم کاری دولت در مقایسه با خیرین در لارستان، تصور غلطی است!

عنایت الله رحیمی در مورد اینکه تصور افکار عمومی بر این است که شهرستان های استان از بودجه استان استفاده می کنند اما برای منطقه لارستان بیشتر خیرین کمک می کنند گفت: این تصور، غلط است؛ کمکی که خیرین می کنند به همان اندازه هم دولت در پروژه های دیگری که خیرین ورود پیدا نمی کنند ورود می کند.

استاندار فارس در حاشیه دیدار روز پنج شنبه ۵ تیرماه از منطقه لارستان (جویم، بنارویه، صحرای باغ و بیرم) در گفت و گوی اختصاصی با آفتاب لارستان و در پاسخ به این پرسش که ظاهرا در دیدار اخیر شما با وزیر راه و شهرسازی به جاده موسوم به مرگ لار- جهرم اشاره نشده است، گفت: اتفاقا در جلسه اخیر با وزیر راه و شهرسازی، تاکید اصلی ما بر محور لار-جهرم بود، دستور اعتبار و تخصیص صد درصد آن را نیز از رئیس سازمان مدیریت گرفته ایم، نامه آن نیز موجود است و امروز که کلنگ زنی می شود نیز در اثر همین پیگیری است.

عنایت الله رحیمی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه در دوره های گذشته، استانداران و وزرای زیادی وعده تمام شدن جاده لار-جهرم را دادند اما محقق نشد و در این دوره، چقدر می توانیم امیدوار باشیم که این جاده بالاخره تمام می شود تصریح کرد: الآن شروع شده و کارهای آن در حال انجام شدن است.

وی در مورد اینکه تصور افکار عمومی بر این است که شهرستان های استان از بودجه استان استفاده می کنند اما برای منطقه لارستان بیشتر خیرین کمک می کنند گفت: این تصور، غلط است؛ کمکی که خیرین می کنند به همان اندازه هم دولت در پروژه های دیگری که خیرین ورود پیدا نمی کنند ورود می کند.

استاندار فارس خاطرنشان کرد: اگر طرح گازرسانی را بررسی کنید می بینید که کل کمکی که خیرین در سال گذشته کرده اند چقدر بوده و کل هزینه همین گازرسانی چقدر بوده است.

رحیمی با تشکر از خیرین و مردم لارستان اظهار کرد: مردم لارستان، مردمی فهیم، خَیِر و نوع دوست هستند و ما همیشه احترام آن ها را حفظ می کنیم و از خیران عزیز تشکر می کنیم که در خدمات رسانی به مردم فعال هستند اما به این صورت نبوده که به خاطر فعالیت های آن ها، دولت بخواهد فعالیت هایش را کاهش دهد.

وی در مورد ویژگی های یک «فرمانداری ویژه» و تمایز آن با دیگر فرمانداری ها نیز تصریح کرد: فرمانداری ویژه از اختیارات بیشتری برخوردار است.


7 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  حداقل کار دولت تامین آب، برق و گاز برای مردم هست منت نزارید کار شاقی نیست

  • مدینه صابری گفت:

   0

   0

   بله درست می گید چون رسیدگی به زیرساخت ها قبل از اینکه روساختها تکمیل شوند از صرف هزینه های هنگفت بعدی نیز جلوگیری می کند و نقشی موثر در راستای تأمین حقوق شهروندی دارد.

 2. ح.د وطن دوست گفت:

  0

  0

  تقریباً هیچ.

 3. امین صمصامی گفت:

  1

  0

  سلام جناب استاندار اگر این تصور مردم لارستان بزرگ غلط است ،آیا تمام شهرستان های استان فارس به همان نسبت که خیرین شهرستانشان هزینه میکنند به همان میزان ازبودجه دولت استفاده میکنند .یا چند برابر بیشتر از خیرین برایشان از طرف دولت هزینه میشود.کمی عادلانه تر صحبت کنید

 4. سنگ پای قزوین گفت:

  0

  0

  عنایت الله رحیمی در مورد اینکه تصور افکار عمومی بر این است که شهرستان های استان از بودجه استان استفاده می کنند اما برای منطقه لارستان بیشتر خیرین کمک می کنند گفت: این تصور، غلط است؛

  آقای رحیمی یه تریلی سنگ پای قزوین عازم استانداری فارسه، بگید در رو باز کنن که بار تخلیه شه…

 5. عصر بیداری گفت:

  0

  0

  چه جواب بیخودی گاز رسانی در همه شهرها انجام می شود ساخت بیمارستان مدرسه پل مسجد و …. هم وظیفه دولت است باید می گفتید با سند و مدرک با شهرهای اطراف مقایسه کنید انهم از اول انقلاب مشخص است […] کرده اید روستاها به شهرستان تبدیل شده اند و برای لارستان اصلا هزینه نکرده اید

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای،استاندار لطفا اقداماتی که در مورد حوزه راه وجاده لار .جهرم انجام داده اید مشخص فرمایید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان