میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 489 بازدید

تاکید بر فضای شاد، سالم و امن برای مسافران نوروزی در لار

در دومین نشست تسهیلات نوروزی شهرداری لار:

تاکید بر فضای شاد، سالم و امن برای مسافران نوروزی در لار

ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری لار با هدف خدمات رسانی هر چه بهتر به همشهریان و همچنین مهمانان در ایام نوروز، برای دومین بار تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار دومین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری به ریاست عبدالله محبی رئیس شورا و با حضور شریفی لاری معاون عمرانی شهردار، عبدالرحیم بیژنی، اشکان عسکری و عشرت جهاندیده اعضای شورای اسلامی شهر، سیما علویه رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری لارستان و اعضای ستاد تسهیلات نوروزی در محل دفتر شهردار تشکیل شد.

محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار با تاکید بر هدیه کردن شور و نشاط به شهروندان گفت: باتوجه به پتانسیل گردشگری این منطقه باید فضای شاد و سالم و امن برای مسافران فراهم کنیم و این امر با برنامه ریزی های دقیق امکان پذیر می شود.
وی ضمن تاکید بر اینکه همه واحدها باید از پتانسیل و توانمندی های نیروها و امکانات موجود استفاده و نسبت به مرتفع نمودن موانع و کاستی ها اقدام نمایند، اظهار داشت: افرادی جهت استقرار در کمپهای نوروزی قرارگیرند که آشنایی کامل و جامع  نسبت به شهر و جاذبه های گردشگری موجود داشته باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر لار افزود: واحدهای عمران، خدمات شهری، زیباسازی، تاسیسات، فضای سبز، حمل و نقل، آتش نشانی و روابط عمومی که پیشانی کار ستاد تسهیلات نوروزی هستند باید با جدیت بیشتری وارد عمل شوند.
محبی تصریح کرد: همه ما موظفیم با حساسیت بالا و آمادگی کامل و تجهیزات مناسب به مسافران و شهروندان خدمات بهینه در سال جدید ارایه نماییم .
رئیس شورای شهر لار با اشاره به اینکه همدلی و یکپارچگی در بین نیروها می تواند عملکرد مجموعه شهرداری را در ارائه خدمات ارزنده بالا ببرد، خاطرنشان کرد: طرح ایده های نو می تواند آسایش و رفاه مسافران نوروزی را در سفر به این شهر دو چندان کند.

نواز شریفی لاری معاون فنی و عمرانی شهردار لار هم طی سخنانی ضمن تقدیر از زحمات کارکنان شهرداری در امر خدمات رسانی و تسریع در پروژه های عمرانی اظهار داشت: دست اندرکاران ستاد تسهیلات نوروزی باید طوری برنامه ریزی نمایند که علاوه بر پذیرایی و راهنمایی مسافران، هویت مردم شریف لار و ارزش های فرهنگی و اجتماعی و قدمت چند ساله این منطقه نیز به مسافران و گردشگران معرفی گردد.
شریفی با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی برای خدمت ارزنده به مسافران نوروزی، گفت: خدمت رسانی به مسافران نوروزی فرصتی برای نمایش فرهنگ مهمان نوازی مردم شهر لار همچون گذشته  است .

 وی با بیان اینکه در نوروز پیش رو با آمادگی کامل، شهر را برای استقبال از بهار آماده خواهیم کرد، گفت: رنگ آمیزی بلوارها، هماهنگی جهت تعمیر و تکمیل مبلمان پارکها، تمیزکردن و لایروبی جوی ها، هرس درختان و گُل کاری، روشنایی، تجهیز سرویس های بهداشتی، کف پوش وسایل بازی، تجهیز نمازخانه ها و آبخوری ها، همچنین پاکسازی ورودی های شهر، رنگ آمیزی و شست و شو و تعمیر تابلوهای ورودی شهر، خط کشی سطح شهر، تعریف مسیرهای گردشگری، نورپردازی درختان و ساخت المانهای نوروزی در اولویت است.
در ادامه بیژنی، عسکری و جهاندیده اعضای شورای شهر به منظور هر چه بهتر استقبال از نوروز ۹۷ راهکارهای قابل توجهی را بیان کردند.

در پایان جلسه نیز هر یک از اعضای ستاد تسهیلات، نقطه نظرات و برنامه های  پیشنهادی خود را ارائه نمودند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان