میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۲۹ ق.ظ سرویس:شهر و شهروند بدون دیدگاه 615 بازدید

تاکید بر «کارآفرینی دانش بنیان» در شهر لار

نشست مدیر مرکز رشد واحدهای فناور لارستان با اعضای شورای شهر لار برگزار شد

تاکید بر «کارآفرینی دانش بنیان» در شهر لار

مسائل، مشکلات و نیازمندیهاى «مرکز رشد واحدهای فناور لارستان» در دیدار با اعضای شورای شهر لار مطرح و مورد بررسى قرار گرفت.

در این دیدار فرزاد قناعت پور، سرپرست مرکز رشد ضمن معرفی پارک های علم و فناوری و مراکز رشد فناوری و نحوه حمایت این مجموعه ها از شرکت های دانش بنیان درباره تاریخچه و عملکرد مرکز در لار و ظرفیت ها و چالش های پیش رو به تفصیل سخن گفت.

شرح و توضیح مفاد موجود در تفاهم نامه شهرداری لار با پارک علم و فناوری فارس جهت تصویب نهایی شورا، درخواست حمایت از شرکت های دانش بنیان و در اولویت قراردادن این مجموعه ها در پروژه های شهری بر اساس قوانین ابلاغ شده ملی و تفاهم منعقد شده و نیز حمایت جهت تسریع در احداث ساختمان مرکز رشد که نخستین ساختمان کارآفرینی منطقه خواهد بود از جمله دیگر موضوعات مورد بحث در این دیدار بود.

اعضای شورا نیز ضمن استقبال از موارد مطرح شده، جهت تحقق موارد مذکور اعلام آمادگی نمودند.

لازم به ذکر است تفاهم نامه همکاری مشترک پارک علم و فناوری فارس و شهرداری لار چندی پیش به امضای طرفین رسید که پس از تفاهم پارک با شهرداری شیراز، دومین تفاهم در این سطح، با شهرداری های استان فارس است.

امید می رود شورا و شهرداری محترم با حمایت از این تفاهم نقش مهمی در ترویج فضای کارآفرینی به ویژه کارآفرینی دانش بنیان در منطقه داشته باشند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان